Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Mármint a_skavenek, nem askavenek.

Aki hülye, haljon meg!

(#2) oriic válasza L3zl13 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#3) Matexx99


Matexx99
tag

Ez elég jónak tűnik. Kár hogy az asztali játékot most rontották el gyakorlatilag végzetesen.

(#4) Crytek


Crytek
veterán

Mindig csak a csapat. Rendes single részt is rakhattak volna bele. :(

Next PC Upgrade: 2022

(#5) Warpig válasza Matexx99 (#3) üzenetére


Warpig
aktív tag

Mire gondolsz? Nem vagyok napra kész belőle. Ja meg a táblásra gondolsz vagy az rpg-re?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#6) galocza


galocza
aktív tag

így kezdődik:
"kedves naplóm!
-a hamiltons great adventure (amit magára hagytunk),
-a krater (amit félbehagytunk),
-a war of roses (amit magára hagytunk),
-a war of vikings (amit igen, szintén félbehagytunk)
-az escape dead island (egy használható sorozat legrosszabb darabja)
-a bloodsports.tv (az egyetlen dolog, ami miatt nem kell szégyenkeznünk, de nem veszi senki) után úgy éreztük, hogy veszünk wh licenszt, és megpróbálkozunk ezzel is. ha a játékainkkal kapcsolatos rossz tapasztalatok miatt már soha, senki nem is akar fatshark kulimászt venni, majd megveszik a warhammer és games workshop logók miatt.
nurgle minket úgy segéljen!"

[ Szerkesztve ]

(#7) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Nem rossz, viszont hányingerem lesz, mikor ennyi ellenséget kell lekalapálni. Csak jönnek, csak jönnek, nem fogynak el soha. :W

(#8) Matexx99 válasza Warpig (#5) üzenetére


Matexx99
tag

A táblásra, de az RPG sem lesz már soha olyan mint volt. Dióhéjban: az eddigi háttérvilágot szinte teljesen megsemmisítették, és egészen máshogy fest most az Öregvilág mint annak előtt. Nekem nagyon nem tetszik ez a fajta mesterséges fluff-gyilkosság, és ezzel távolról sem vagyok egyedül a hobbisták között.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.