Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) _balázs_


_balázs_
csendes tag

Gyakorlatban meg nem lehet ingyen lemondani a szerződést.Pláne nem hűségidő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#3) negyedes


negyedes
addikt

Lemondod a kábeles netet. es utanna fizeted a summatt azert mert felbontottad a szerzodest es igy mar nem is olcso a net. ;)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4) .bableWes


.bableWes
őstag

én vártam egy évet és volt olyan lehetöség, hogy 1000ft ellenébe az 1megás netet emelik 5re. most 3770ft a net.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Majdmegmondoménhogyan. Köss neten T-Home előfizetést. Két hónapig nincs havidíj (nemrég így volt). Aztán továbbra sincs havidíj. Se számla, se szerződés se semmi. :D

Na jó, én ennek csak részben örülök, de mikor bementem üfszolgálatra, annyit mondtak, hogy várjak. Hát várok. Addig is megy az ingyen net. :D

Sent from my keyBoard

(#6) Fecogame válasza N€T0X|N (#5) üzenetére


Fecogame
veterán

És ez mióta működik neked? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) N€T0X|N válasza Fecogame (#6) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Most már három és fél hónapja. Telefonos üfsz. nem áll szóba velem, mondván nincs szerződésszámom, ügyfélazonosítóm, akármim (ami a szerződésen lenne). Ha meg bemegyek, azt mondják várjak. Jó, én várok, de amíg nem írtam alá semmit, addig nem vagyok hajlandó fizetni se most, se utólag. :D

Esélyes, hogy valahol elakadt a papírom, az akármim, és most ott vár a csodára... meglátjuk mi lesz belőle, mert nagyon úgy néz ki nem foglalkoznak vele.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#8) Fecogame válasza N€T0X|N (#7) üzenetére


Fecogame
veterán

Akkor örülj neki :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) EczkE válasza N€T0X|N (#7) üzenetére


EczkE
addikt

Aztán egszer csak kapod a zsíros csekket. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#10) N€T0X|N válasza EczkE (#9) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem írtam még alá semmit. :)

Sent from my keyBoard

(#11) EczkE válasza N€T0X|N (#10) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor jól használd ki az inyen netet. :D

Bár ahogy mondani szokták. Ami ingyen van az többnyire megéri az árát. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#12) DeFranco válasza N€T0X|N (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ráutaló magatartásnak hívják az ilyet. Ha felszállsz a buszra, akkor sem írsz alá semmit, aztán mégis megbüntetnek, ha nincs jegyed, mert a BKV ÁSZF-ét azzal a ráutaló magatartással, hogy felszálltál a buszra - elfogadtad.

Köteles leszel fizetni, hidd el.

[ Szerkesztve ]

(#13) N€T0X|N válasza DeFranco (#12) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Igen, ezt mondta a kedves hölgy is (ráutaló maszlag), és valójában nincs is kedvem szívózni velük. De mégis mit tehetnék? Az egyik szóba se áll velem, azonosítás hiányában, a másik szerint meg mindez még a tetejébe normális is... szerződés meg sehol. Az egy dolog, hogy nekem kötelességeim vannak, de ugyanúgy nekik is.

Sent from my keyBoard

(#14) DeFranco válasza N€T0X|N (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, az mondjuk azt hiszem pikáns helyzet, ha nem küld csekket a szolgáltató. Az egy ügyvédnek lehet megérne egy próbapert, hiszen a szogláltató nem teljesítette a kötelességét.

Amúgy szeritnem aláírtál valamit, csak nem vetted észre. Valaki csak bekötötte a netet, ott meg alá kellett írni ezt-azt.

(#15) N€T0X|N válasza DeFranco (#14) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Azt aláírtam, hogy igen, be lett kötve (mert ugye ki is jött a csávó, hogy akkor otthon is összedugja, de hát mondom láttam már ilyet, azzal ne fáradjon, csak ha van mit aláírni esetleg - eleve azt hittem ő hozza a szerződést is, de azt mondta azt majd postázzák), olyan munkalap-féle cucc volt az. Csak innen valamiért nem jutott még tovább a dolog.

Sent from my keyBoard

(#16) hamyka


hamyka
senior tag

Sziasztok!!

Hogy is van ez az ingyen net dolog??

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

(#17) hamyka


hamyka
senior tag

Jaa vagy úgy hogy 3 honapig ingyen net, aztán 3 hónapig nem netezik az ember és 3 hónap után újra net?? vagy hogy??

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

(#18) mttssz válasza hamyka (#16) üzenetére


mttssz
senior tag

Napirégész! :DDD

EczkE beelőzve :DD

(#19) hamyka válasza _balázs_ (#2) üzenetére


hamyka
senior tag

Nah ez így van, én most az Optanetnél vagyok, idén jár le a hüségnyilatkozatom most nyáron vagy Szeptemberben... Pontosan ök sem tudják....// most: 5990 ft a netem olyan hogy le fel 4 megabit....

Lejár az Optanet hűség nyilatkozatom, mit ajánlotok??

Tudjátok problémásan mentem át az Optanethoz, szomszédon keresztül jön a kábel, az én utcámban T-home van.....

Ti mit javasoltok??

Olyan sebességü netet javasoljatok hogy lehesen internetes rádiot hallgatni....

Tudjátok nagy citromrádio rajongó vagyok.......

ui: Ismét 2 évet nem merek náluk bevállalni....

Én jelenleg le vagyok százalékolva, sajnos nincs munkahelyem :(

Lehet most szídni fogtok hogy ingyen élö akarok lenni.............

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.