Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) cinemazealot válasza ncc1701 (#56) üzenetére


cinemazealot
addikt

Pontosan így terveztem én is a végleges változatot. Azzal az apró kiegészítéssel, hogy készítek neki egy vízhatlan dobozt, amibe a sörcsövek, szigetelés, légcsatornák, üveg borítás stb. el lesznek helyezve. Na, pontosan ezek azok az apróságok, amik nekem -- adott pillanatban -- már túl nagy lépésnek bizonyultak.

(#58) erer1000
Ahányan vagyunk, annyifélék vagyunk: én a WC-n vécézni szoktam, nem RSS-t olvasni. A falon lévőt pedig nem nyomogatom, hanem odaszólok neki (későbbi hobbi fejlesztés lesz). Többek közt ezért sem akartam megválni attól a 2 db Samsung Galaxy Pocket Neótól, amik most óraként funkcionálnak. Apropó, Te mennyiért is tudnád ezt a típust ma elpasszolni? Kötve hiszem, hogy bárkinek is kellenének pár ezer forintnál többért. És mivel vidéken élek, a postaköltség vagy az utaztatás is drágítaná őket, így már csak ezért sem jöhet szóba az eladásuk. De persze megértem, ha valakiről egy hozzászólása alapján el lehet mondani, mekkora balek, hogy nem vette észre az évszázad üzleti lehetőségét. Én kérek elnézést. :)

Ami pedig az ablakon bejövő "meleget" illeti. Maradjunk a fény (vagy inkább elektromágneses sugárzás) elnevezésnél. Már általános iskolai tanulmányaim szerint is komoly részben visszaverődik a fény a világos felületekről, bár később megtanultam azt is, hogy anyagtulajdonságaitól függően akár a sötétebbekről is. Na már most, ha visszaverődik, úgy ki is léphet a szobából, akár ugyanazon az ablakon át, ahol bejött. Igen, feltételezem, ez pontosan ugyanazt eredményezi, mint az abszorbens matt feketére festett vékony falú sörcső. Ismét én kérek elnézést, következő életemben majd jobban odafigyelek az isiben. :R

(#59) milangfx
Az egyik fent említett Pocket Neo pontosan ilyen szerepet töltött be egy pár évig. :K Na, de majd a mutatós falióra... ja, nem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.