Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) K3NZO


K3NZO
senior tag

Tetszett az írásod "játékos társ" :D. Én battlefield miatt adtam el az asztali pcm és vettem helyette egy 360-at. Most Bad Companyzom. :D Nincs menekvés az "ördogi körből" :DD

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#2) Djuree


Djuree
félisten

most láttam meg papa hogy van blogod :D gondoltam elolvasom, szívemből szóltál :DDD

további jó gémelést, gears2-ben majd jól lealázlak ám;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3) Diablo18


Diablo18
senior tag

szép írás én is gémelgettem:D pár évet de valahogy nekem olyanok ezek a játékok most már mind 1 kaptafára jönnek ki nincs benne fantázia:S de xbox tényleg nem rossz sőt én most szereztem 1 sony psp t elég jó attól hogy kis nintendo szerű az egész szép grafika semmi hangja és alig fogyaszt na meg viszem magammal amerre járok:) és erre még elég jó játékok is vannak mert hát xboxra drága a lemez (nekem) legalább is meg semmi egyedi játék nincs rá szinte mind meg jelenik pc-re de én is toltam vele pár hónapot tényleg nem rosz bár nekem nincs plazma tvm de sima tvn is nagyon szép képet adott

(#4) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Gémer kolléga! Maximálisan egyetértek veled. Igaz nekem ps-em van itthon és god of war fan vagyok (mostanában nem mardt időm multiplayerezni) de azért ez sem rossz.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#5) F.B.I.


F.B.I.
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.