Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bratilla95


Bratilla95
tag

Milyen jó is lenne, ha pc kompatibilis lenne. Akkor lehet beruháznék egyre.

\\Fx 8320@ 4,6 Ghz //XFX 480 RS 8gb \\

(#2) Sipike19


Sipike19
tag

Bár a jelenlegi xb one és ps4-ért sem rajongók igazán, egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de az MS most szerintem elbújhat

Sipi

(#3) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

legalabb ezek Normalis Reklamot csinalnak, :C _nemugy mint az MS az eroszakosan telepulo Wingoz 10-el ! :(((

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4) akoska07


akoska07
nagyúr

Amint lehetőségem lesz,ki fogom próbálni ezt is. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5) Televan74 válasza Dr.FantastiK (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Édes istenem a Win10 utálatodat miért egy ilyen hírbe kell kivetíteni. :N
Abban egyet értek,hogy reklámot azt tudnak csinálni. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) pomorski


pomorski
őstag

Ezek a kamionok jönnek vajon Debrecenbe is, hogy itt is népszerűsítsenek?

[ Szerkesztve ]

(#7) Bandi995 válasza Dr.FantastiK (#3) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Évek óta a 10 az egyik legjobb Win. 7-től kezdve ingyen jár. Inkább csókolgatnád őket, mint rúgdosnád :)

[ Szerkesztve ]

(#8) jedis válasza Sipike19 (#2) üzenetére


jedis
senior tag

"egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket"

Őőőőőőő :U ! Az eladott darabszámok valahogy nem ezt tükrözik ! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#9) Tigerclaw válasza Sipike19 (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Arra tippelek, hogy az MS már dolgozik komolyan a következő VR kompatibilis konzolon, ami talán már jövőre piacra kerülhet. Saját sisakot meg lehet hogy nem is akarnak fejleszteni, csak licencelik valamelyik meglévőt hozzá. Szerintem idén még nem veszítenek túl sokat. Arra tippelek hogy a többség még kivár idén a VR sisak vásárlásával. Okosabb más tapasztalataiból tanulni. (Túl sok AAA kategóriás minőségi VR játék úgy sem lesz az elején...szóval nincs hova sietni)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Dr.FantastiK válasza Bandi995 (#7) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

akkor dicsergesd boldogan.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#11) #52815360 válasza Bandi995 (#7) üzenetére


#52815360
törölt tag

Akkor küldhetnél vagy 5-6 darab win10pro retail változatot.

(#12) dealerman


dealerman
senior tag

nekem fenntartásaim vannak ezzel az egész konzolos VR-al :N

1920 x RGB x 1080 (960 x RGB x 1080 per eye) elég ez,hogy ne pixelhegyek legyenek a szemünk előtt ?
és majd itt is beesik az fps 25 -re ? mikor jó pár game-et csak 720-ba adtak adnak ki erre a generációra............ mert az FHD túl nagy falat :U

[ Szerkesztve ]

underground techno will never die

(#13) Alchemist válasza Bandi995 (#7) üzenetére


Alchemist
addikt

Majd ha a helpdesk-nek nem jórészt W10-es problémákkal kell foglalkoznia...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#14) NeoExDeath válasza dealerman (#12) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Én egy valamiban majdhogynem biztos vagyok, a PSVR lesz a "legfogyaszthatóbb" VR kb azonnal amint megjelenik, sokkal kevesebb b*szakodás és technikai tudás nélkül maximális élményt nyújtó VR lesz a PC-vel ellentétben ahol sok mindenről a usernek kell gondoskodnia (persze cserébe nagyobb szabadság a jutalma).

Konzolon az alacsonyabb felbontást fogják úgy tálalni, olyan profizmussal és igényességgel, hogy senkit nem fog érdekelni hogy pixellesebb mint az oculus, mert annyira simán fog futni, annyira beállított, finomhangolt élményt fog adni, a Sony jelezte hogy csak hibátlan munkát lehet kiadni VR-re náluk (ez ilyen apple szintű minőségellenőrzésnek hangzik számomra), én tőlük várom a legtöbbet.

(#15) Mister_X válasza dealerman (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elvileg kétszer annyi pixel van, hogy ne legyen screendoor effect, meg gondolom még élsimítás is. Olyan nagyon nem kell félteni a PSVR-t, van ott nem egy FHD játék, amik nem is csúnyák. Gondolom elég kemény megkötései is lesznek a platformnak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) ledgeri válasza pomorski (#6) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én is itt állnék sorban :)

Egyébként sokakkal beszéltem, hogy milyen jó (alapból a vr), és fogalmuk nincsen milyen lehet benne lenni.
Playitre sorbaállni nem küldeném őket, de ha tudom előre, akkor egy ilyenhez invitálnám őket.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17) ribizly


ribizly
veterán

Izgalmas ez a felbontás kérdés a VR megoldásoknál. Anno volt szerencsém egy DK2-höz és azért elég csúnya volt a felbontása. Egyre inkább azt hallani, hogy a cél legalább a 4K és a 90+fps a VR-ben, de ahhoz azért igen komoly vas kell. Persze nem minden játék igényli a meseszép grafikát, mert sokkal többet ad az élmény, minthogy milyen részletgazdag amit látsz. Úgyhogy biztosan lesznek kompromisszumok a jelenlegi és a következő ráncfelvarrott generáción, de ebben most a Sony jó irányba és megfelelő agresszióval lépett. Kíváncsi leszek. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) gianni85


gianni85
veterán

Így kell ezt. Jól megy a PS divíziónak, ez a reklámbefektetés is hatványozottan megtérül, mert ebben a generációban bármit csinál a Sony a PS branddel, az arannyá változik :)

(#19) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Mondjuk azt nem tudom PS4 tényleg elég erős e hogy meghajtsa a VR-t.

Szép kezdeményezés amúgy de szerintem ebben a generációban még nem lesz semmi olyan ami miatt érdemes lenne beruháznom egy VR-re. Majd 2019ben talán már igen.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#20) tailor74


tailor74
őstag

Jó kezdeményezés, így kell csinálni reklámot kérem szépen. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#21) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Amúgy én csak örülök, ha sok birka megveszi. Nyilván nekik köszönhetően lehet majd fejleszteni egy néhány év múlva megjelenő olcsóbb, használható alternativát, hasznos programokkal.

De ami még néhány évig menni fog azt inkább csak tesztelésnek nevezném VR terén.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#22) ribizly válasza NandorHUN (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Azért az erős túlzás, hogy csak tesztelés. Biztosan vannak olyan területek, amelyek fejlődnek és olyanok is, amelyek még meg sem jelentek. De ha pl. egy horror játékkal vagy szimulátorral játszottál VR headsettel, akkor fel sem merül ez a kérdés.
Én is inkább hardware-es kérdésnek látom. A mai vas nem képes ezt a teljesítményt megadni megfelelő sebességgel. Biztosan lesz valami törülközés, hogy ne drop-oljon folyamatosan.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23) Bandi995 válasza Dr.FantastiK (#10) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Azt azért mond el pls, hogy miből ered ez az iszonyat utálat az OS fele? De ha azt mondom, hogy há' de a privacy, meg a kémkedés a user után, meg a hödödödö, amit mindenki harsog, egy virtuális hátba veregetést azért érezz magadénak.

xRagna: Kérj az MS-től, nálam hiába könyörögsz :U Miután update-el az OS-ed, upgradelni kell a product key-t.

Alchemist: Fura ez számomra, mert se ismerősöktől nem hallok róla, hogy bármi probléma lenne, se én nem találkozom semmi problémával. És nem azért, mert megoldom őket pár kattintással, hanem mert tényleg nincsenek. Pedig elég sok mindent használok a gépen :) Milyen problémák ezek, azt lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

(#24) Raysen623


Raysen623
addikt

Tessék már leszakadni erről a pc-s masterrace szövegről, ahol csak a hw a fontos és mindent megoldunk erőből. Aki látott már a témáról bármilyen videót, az tudja mi várható PS4 esetén ha VR-ről van szó. Nem lesz ótvar ronda, de nem is fog úgy kinézni ahogyan egy Witcher 3 :D Nem is kell neki... Viszont élmény szempntjából eddig szinte mindenki elképesztő nagy élménynek tekintette a dolgot. A grafikán meg tessék túllendülni, mert nem arról szól kizárólag egy játék, bár sokan képesek csak ezért vásárolni a szutykot.
Szerintem lehet ez is egy jó dolog és sikeres is lehet.

(#3) Dr.FantastiK:W10-et használok otthon is és munkahelyen is. A világon semmi baj nincs vele és jobb mint a 7-es. Szóval most szerintem ezzel a haterkedéssel rendesen belenyúltál a betonba :U

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) Hiftu válasza Raysen623 (#24) üzenetére


Hiftu
senior tag

PC master race inkább a választás szabadságát jelenti. Win10 esetén ez egyéni ízlés, hogy kinek mennyire jön be. (Technikailag a hw-hez ill. a sw filozófiája.)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#26) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Az, hogy a Sony ennyire reklámozza a VR-t, nem csak nekik jó, hanem a piac többi szereplőjének is. Szerintem nem nagyon van más cég aki ennyit tudna tenni és ilyen tapasztalattal rendelkezne egy termék, egy új periféria elterjedésében. A VIVE és az OR fejlesztői kezet csókolhatnak nekik, hogy ingyen reklámot kapnak ezáltal ők is. Igaz csak közvetett reklámot, de ebből ők is profitálnak majd.

Így, hogy a Sony ennyire beáll mögé és felbuzdítja a szamurájokat igencsak felgyorsíthatja a VR mint egész elterjedését minden platformon.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#27) pomorski válasza ledgeri (#16) üzenetére


pomorski
őstag

Na, akkor legalább ketten már biztosan lennénk!

(#28) Cathulhu válasza Bandi995 (#7) üzenetére


Cathulhu
addikt

Orulok, hogy nalad problemamentes, nalam 4 gepbol 3-on csak a baj van vele..

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29) Komplikato válasza dealerman (#12) üzenetére


Komplikato
veterán

Állítólag a Samu OLED kijelzőjének subpixel elrendezése miatt a PS-VR RGB kijelzője nincs hátrányban képminőségben. Persze ezt látni kellene élőben.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#30) Bandi995 válasza Cathulhu (#28) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Milyen gondok? :F

[ Szerkesztve ]

(#31) Medocsabi válasza Bandi995 (#30) üzenetére


Medocsabi
addikt

Elég sokan panaszkodnak az én ismerőseim.De ami furcsa hogy pl asztali gépnél az ég világon semmi probléma,viszont notebook fronton érdekes újraindításokat produkál különböző driverhibákra hivatkozva.
És ezeket random csinálja,már behoztam a lapotopomat melóba hogy az IT-s haverok nézzenek már rá,de elvileg minden naprakész....egyébként sztem felhasználóbarát.

(#32) Scholes9 válasza dealerman (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon gyerekcipőben járhat ez az egész most még :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#33) Cathulhu válasza Bandi995 (#30) üzenetére


Cathulhu
addikt

Most tényleg addig nem hiszed el, amíg nem írom le részletesen egy ps vr topikba mi bajaim voltak eddig win10zel 2 hónap alatt?

Akkor szemezgessünk: anyám kétségbe esve hívott fel nemrég, hogy a windows el van fordulva. Ment is a távgyógyítás telefonon, a windows álló módba rakta a monitort, de a beállításoknál a fekvő módot írta továbbra is.
Céges laptopon indítás után néha amikor olyanja van nem nyitja meg a hálózati beállításokat, így nem tudok wifit választani, jöhet a reset, és a reménykedés.
Alvó módból visszatérve kikapcsolja a numlockot (néha menet közben is) De nem ám úgy nyíltan, hanem miután leütök egy billentyűt azután fél másodperccel. Ha elég gyors vagyok ez idő alatt akár két számjegyet is be tudok még ütni a jelszavamból, utána már kurzor billentyűként funkciónál a keypad, összevissza ugrálva a jelszó mezőben.
Otthoni gépen az egyik dll nagyon fáj neki, 5 percig agonizál bootnál ssdvel, logból időbélyegzők hiányában nem derül ki melyik dll-re vagy driverre háklis.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#34) #52815360 válasza Bandi995 (#23) üzenetére


#52815360
törölt tag

De az MS csak pénzért ad, te meg azt mondtad ingyen van. Igy higgyen el valamit az ember a PH -n ;]

Kapásból mondok neked egy hibát. Multifunkciós gép (Cannon scanner, nyomda) w10 driverét maga a w10 minden frissités után automatikusan törli.

[ Szerkesztve ]

(#35) ribizly válasza Scholes9 (#32) üzenetére


ribizly
veterán

Ezt leírtam már fentebb. Nem jár annyira gyerekcipőben. Vannak olyan területek, ahol fejlődnie kell, de van olyan is, amiben már most akkora élményt ad, hogy el sem hiszi az ember, amíg nem a saját szemével és agyával érzékeli. Tökéletesen át van verve a szemed és az agyad és ezt nem lehet videókkal teljesen átadni.
Amivel kb. lehet érzékeltetni az ez a videó De ez is csak azért, mert legalább magyarul szólnak az emberhez és sokkal jobban át tudjuk érezni, ha anyanyelvünkön szólnak hozzánk. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#36) dealerman válasza ribizly (#35) üzenetére


dealerman
senior tag

ez konzol ? :D ne keverjük már a PC-s rift-et a sony "gyenge" próbálkozásával (Ők maguk is leírták,hogy közel sem olyan,gyengébb felbontás) és arról persze hallgatnak amit Én is írok,hogy még lehet azt se fogja kihajtani,mert az 1080p/60 már küszködve megy mindkét konzolon ;]

Rift-hez kell olyan vga majdnem ami annyiba kerül mint egy PS4 :))

underground techno will never die

(#37) Raysen623 válasza dealerman (#36) üzenetére


Raysen623
addikt

Rift-hez olyan VGA kell, ami kétszer annyiba kerül mint a PS4...amennyiben nem akarsz konzol szintű VR élményt PC-n.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#38) dealerman válasza Raysen623 (#37) üzenetére


dealerman
senior tag

pont erről megy a vita ! teljesen fölösleges volt amit írtál !

meg tudja hajtani az a "gyenge hardver" azt a pixeles felbontást amit a konzolos VR alkalmaz ?

csak mellébeszélések,meg a marketing megy,és linkelik a high end pc-s rift-et :Y

Kit érdekel a reklám ? Engem nem,nem lennék konzol ellenes ha ez az új generáció kisujjából hozta volna az 1080p/60-at de hát mint tudjuk ez még pár év múlva lesz :D

underground techno will never die

(#39) Raysen623 válasza dealerman (#38) üzenetére


Raysen623
addikt

Az a te bajod, hogy képtelen vagy elrugaszkodni a pc-s gondolkodásmódtól, hogy ha valami nem megy, akkor veszek erősebbet. Van már jópár VR-es játékbemutató PS4-re is és magyar részről is volt már zárt teszt részvétel Londonban. Talán nem ártana ezeket megtekintened és az ott elhangzott véleményeket is figyelembe venned, amikor ilyen szép kerek véleményt írsz ide le...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.