Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kár hogy nincs a játékra építve tartalmasabb campaign mode, mint más hasonló játéknál.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) ldave válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


ldave
félisten

Mire gondolsz? Ahogy tegnap tettem vele egy próbát, nem tűnik kevesebbek ez az egyjátékos mód, mint mondjuk a Magic 201X játékokban.
szerk: mondjuk igaz a Magic-ban vannak azok a sakkfeladványszerű nyerj egy lépésben feladványok.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3) Sagnya


Sagnya
csendes tag

Alig várom,hogy haza mehessek melóból kipróbálni !

(#4) Szakiii


Szakiii
addikt

Én most nyomtam végig, elég jó lett. De azokat előre sajnálom akik nem régen kezdték el és úgy voltak vele hogy gyüjtenek egyből pénzt a szárnyak megnyitására mert kezdő paklikkal igen csak szenvedős lesz még az ignyenes részt is végig lenyomni.

(#5) Kanczy


Kanczy
veterán

"kiegészítőlemez" :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) NightBagoly válasza Kanczy (#5) üzenetére


NightBagoly
tag

Jogos! :)

"Azt mondják, mielőtt meghalsz, minden lepereg a szemed előtt. Ez igaz is. Ezt hívják életnek." Terry Pratchett

(#7) Kanczy válasza NightBagoly (#6) üzenetére


Kanczy
veterán

Amúgy köszi a gyors cikket! :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8) xavix13 válasza Szakiii (#4) üzenetére


xavix13
senior tag

Baromság. Mivel tegnap nem ment az eu, ezért amcsi szerón játszogattam, és egy teljesen basic lvl11 mage paklival végigtoltam az egészet elsőre.
A heroic már nehezebb lenne, ahhoz kell lapkészlet, de állítom, hogy a normált még öreganyám is megtudná csinálni... (Ami elég szomorú, én azért többre számítottam.)
Szvsz inkább játéktudás kérdése, sem mint lapkészleté.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#9) Kanczy válasza xavix13 (#8) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez mindig is így volt szerencsére. Egy értelmes játékos bármelyik rendesen megcsinált kártyajátékban megver egy 800$-os paklival nyomuló kezdőt. Ha valaki nem tudja, hogy mikor kell tradelni, mikor kell tempóra, arcra, vagy lapelőnyre menni, akkor hiába van jó deckje.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Már régen nem játszottam a játékkal, se pro nem vagyok, legendary kártyám sincs csak talán 1, de én Faerlina heroic skilljét túl erősnek tartom. Szinte azzal meg lehet nyerni a játszmát, hiszen az első néhány körben komplett leradírozza az ellenfél karaktereit és ahogy néztem aoe, szóval a stealth se érdekli. Ha meg "szerencséje" van, és nem a karaktereket üti, akkor a hős életét tizedeli meg rendesen. Pár kör után meg rakhatja fel a lapjait az 2 pontos aoe-jával meg megvédi azokat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) Sagnya


Sagnya
csendes tag

A legmagasabb szintű classom a mege azzal estem neki először .
Pakli rendezés után le is ment az első kettő elég könnyen end bossal már nehezebben boldogultam,basic deckes 13as hunteremmel szétszedtem ...

Heroicra még nem néztem be,de a tapasztalatok alapján hunterrel fogok bemenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.