Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) 8th válasza mephi666 (#54) üzenetére


8th
addikt

Ismerős, nekünk is volt egy szürke anno. Apropó. Nekünk egy 30éves ruszki hűtőszekrényünk van. Mindig furán néznek amikor ezt megemlítem és általában néhány percen belül elhangzik a "de miért nem cserélitek le" kérdés. Mert nincs semmi baja, azért. Lehet sőt biztos, hogy többet fogyaszt mint egy korszerű mai hűtő de ez a hűtőszekrény még sosem látott szerelőt :N . A mágnesgumi elöregedett egy kicsit de annyi. Túlélte a rendszerváltást, két költözést és csak megy és megy. Ezek a ruszki cuccok szerintem egy atomháborút is túlélnének eszünk ágában sincs lecserélni amíg el nem romlik. De akkor is inkább költök rá egy tízest mint, hogy vegyek egy újat amit eleve úgy terveztek meg, hogy a garancia idő lejárta után azonnal szétessen atomjaira, hogy vehess egy újat.

mod: Én eddig azt hittem csak urban legend a rakétához való festékszóró szett. :B

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.