Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Látom te is hasonlóan működsz mint én. Én se tanultam soha egy percet se, inkább kerestem egyéb érdekes elfoglaltságot. Egyszerűen nem voltam rákényszerítve hogy tanuljak.
Általánosban végig kitűnő voltam, viszont akkor még anyám rugdosott hogy tanuljak.
Középsuli az már más. Anyum egyetemen volt, engem meg nem piszkált senki hogy tanuljak, önszántamból meg csak akkor tanulok ha úgy érzem szükségem van rá, vagy sokkal kevesebbet tudok másoknál. Nem szoktam így érezni :D
Szóval nekem is bőven elég volt az amit végighallgattam órán, az bement a fejembe, másnap meg írtam belőle egy ötöst vagy négyest.
Viszont amennyire jó a rövid memóriám annyira rossz a hosszú... az hogy én két éve mit tanultam már rég nincs meg (ha csaknem valami logikus összefüggés. De az évszámok nevek, fogalmak sztornó :D )

Röviden én minden érettségi tantárgyra két napot szántam, szóval összesen 10 nap. Habár ebben benne volt még pár program is úgy mint mozi, 2 buli, meg egy kerti party :D. Meg a szokásos net és zene adag stb.
Ehhez képest úgy érzem nagyon jól teljesítettem, valszeg minden ötös lesz a matekot levéve az csak négyes (70% körül számoltam a megoldó kulccsal) ami nem rossz ahhoz képest hogy a négy évig aludtam az órákon. Nemtom mért pont a matek, de úgy éreztem abból vagyok elég jó ahhoz hogy a bulikon meg lanpartykon felszedett kialvatlanságomat kiegyenlítsem :DDD

Viszont a töri emeltel elég bizonytalan vagyok, az idei über nehéz volt az eddigiekhez képest, remélem a szóbelivel felhozom ötösre. Ha nem s baj, úgy se kell sehova csak azért csináltam hogy ne nézzenek hülyének amiért semmiből sem emeltezek :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.