Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Tisztára, mint az Eragon. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Gergo88


Gergo88
tag

az égbolt a trailerben elképesztően jól néz ki. nem játszottam az elsővel de ezt lehet hogy kipróbálom

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#3) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Eléggé jónak tűnik... bár ez sema grafikájával fog ámúlatba ejteni, hanem remélhetőelg a hangulatával.

(#4) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A képeket nem egyszerre adták ki, van közöttük korábbról is, kezdetlegesebb grafikával. Úgyhogy ez ne tévesszen meg senkit. A videó viszont új.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Cyberb0b


Cyberb0b
tag

Ő az a játék amire nem is gondoltam, hogy lesz de így 2009be remélem nem fika grafja lesz :DD

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#6) Nunder


Nunder
őstag

Nagyon szép trailer, csak kár hogy nem renderelt. Nekem nem sárkánynak tűnnek hanem inkább nazgul-nak a Gyűrűk Urából :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) roliii


roliii
tag

igen a trailer és a képek sem rosszak , se graf se semmi , egy a kérdés a játékban is ilyen lesz a grafika , vagy csak a trailerben ilyen és a képeken :)) , h többen vegyék meg és amikor a játékkal játszik az ember , rájön h mégsem olyan a grafika hanem rosszabb .. remélhetőleg ez nem így lesz és a játékban is olyan lesz a grafika mint a trailerben és a képeken , és igen a hangulatról , és a játékmenetről sem lehet megfeletkezni. :D

(#8) Vistaboy válasza roliii (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én nem aggódok a grafika miatt, a képek alapján az Oblivion-éhoz fog hasonlítani, az pedig még mindig etalonnak számít RPG-nél. :K

De mint ahogy fentebb is említettem, a képek némelyike már régebbi, lehet hogy egy-kettőn egy picit elnagyolt a grafika, de az újabbakon szebb. Reméljük nemsokára kiadnak majd gameplay videót is, hogy lássuk, milyen lesz.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.