Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hát megint egy találó főcím. Lévén a dinnye már szinte leért. Ami van, azok meg már túlérettek nagy meleg miatt.
A notik bejönnek nekem.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) RobbyJr válasza 7Heads Drago (#1) üzenetére


RobbyJr
őstag

Az a ház sem rossz az árához képest szvsz. :K

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#3) Segal


Segal
veterán

Ilyen egérpadot használok tényleg nagyon jó :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) RobbyJr válasza Segal (#3) üzenetére


RobbyJr
őstag

Az a baj hogy az egérpadod nem RGB-s ;]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#5) dagonya válasza RobbyJr (#4) üzenetére


dagonya
aktív tag

de a csillámpónis billentyűzet naon ari

(#6) RobbyJr válasza dagonya (#5) üzenetére


RobbyJr
őstag

:C

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#7) kretenallat válasza dagonya (#5) üzenetére


kretenallat
senior tag

Ezt ugy mondod, mintha valami exterminator3000 designu szornyedveny nyomna a stroboszkopeffektjeit, lol. Am meg tok jo meretaranyt felmerni, igy pl en tudom, hogy nekem ez nem megoldas, mert az egernek szamomra tobb hely kell, az alacsony sens miatt. (Koszi Segal.)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#8) Joci10


Joci10
őstag

Tanács a cikkírónak: az áraknál nem törhető szóközt kellene alkalmazni, mert így mindig rendre külön sorban van az ár első fele a másodiktól (vagy egybe írni azokat ...... esetleg szóban leírni, hogy pl.: 15ezer ...... netán valami más megoldást használni, amivel egyben maradnak a lényegi infók). Nem tudom, ennyire nem zavar ez senkit, vagy ennyire lesz... izé, szóval lepottyantja mindenki, de nekem egyre jobban szúrja a szemem, hogy egy átlag feletti(nek titulált) oldal ilyen átlag alatti színvonalú megoldásokat használ (és nem első alkalom, hanem már réges rég így kell megbirkózni az árakkal az ilyen ajánlókban).

[ Szerkesztve ]

(#9) TTomax válasza Segal (#3) üzenetére


TTomax
nagyúr

Bennem azért felmerül a kérdés,hogy minek az a bill. alá egérpad.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#10) RobbyJr válasza TTomax (#9) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ez a trend. De szerintem meg azért hogy ne csúszkáljon az asztalon.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#11) Mustaros válasza Joci10 (#8) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Nálam minden rendben van.. mivel nézed ?

(#12) Segal válasza TTomax (#9) üzenetére


Segal
veterán

Piszok egyszerű a válasz. Hogy szépen lehessen elvezetni a vontatókötél vastagságú kábelét. Ha belenagyítasz a képbe láthatod hogy nem vezeték nélküli de a fehér asztalon roppant hülyén nézne ki egy vastag kábel így viszont a fekete háttér végett kevésbé látszik hogy vissza van vezetve a vezeték a billentyűzet alá. Röviden megfogalmazva: dizájn.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13) cbmfan válasza Segal (#12) üzenetére


cbmfan
senior tag

nekem is van évtizedek óta billentyűzet alatt, hogy ne csúszkáljon. bár én megoldottam horror árú alátét helyett egy törölközővel, amit kéthetente mosok, és ha szétmegy van elég másik szekrényben.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#14) apatyas válasza Joci10 (#8) üzenetére


apatyas
Korrektor

A meglátás jogos. Felbonthatatlan szóközt viszont nem ad az oldal motorja :( mint ahogy, a bekezdéseknél sincsenek tabulátorok, sem egyéb formázás, semmi.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#15) Dr. Akula válasza Segal (#3) üzenetére


Dr. Akula
félisten

A K95 tényleg jó, de nekem az MX Brown-os jobban bejött mint az MX Speed-es, ami neked van. Kevésbé hajlamos véletlenül lenyomódni a gomb, ha csak pihentetni teszed rá az ujjad.

(#16) Dr. Akula válasza cbmfan (#13) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Pedig ez a K95 pont nem a csúszkálásról híres. Ez alá felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#17) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Azért a Dell elmehet az anyjába, hogy fél milkáért képes SATA SSD-t adni (nem, az M.2 nem jelenti azt hogy feltétlenül NVMe, mielőtt valaki rávágná), billentyűzetből csak a csirke enter gombos magyar választható (röhej a fél centi "vastag"ság), mert hát félázsiai régió, miért is kapjon az ember teljes gombos entert ennyi pénzért...

(#18) cbmfan válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


cbmfan
senior tag

az lehet. de én már közel 30 éve koptatom billentyűzeteket, volt kezem alatt már pár tucat.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#19) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Mostanában ezekben az ajánlókban mit nem látok? VGA-t, egyszerűen le van ülve az nv és az amd is, én nem is értem, ha valami "gamer" az ma egy billentyűzet, egér, laptop, monitor, fülecs, stb, de még véletlenül sem VGA, pedig igazán az kell csak a "gamer-hez", a többi sallang....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) Dr. Akula válasza cbmfan (#18) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Én is ZX Spectrummal kezdtem, de most pont ilyen K95-öm van, így tudom hogy mennyire tapad. Nagyon. ennyi pénzért mondjuk tudhat is valamit.

(#21) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszene az a Legion Y520, de tényleg kell bele a Core i7-7700HQ? Csak hogy drágítsa. Egy kategóriával kisebbet és mehetett volna egy erősebb VGA bele. Oké lehet, hogy opcionálisan választható, de akkor miért nem az szerepel a cikkben?
Mindent ne nevezzünk már gamernek. Egy sima 1050-et én nem hívnék annak.

tibaimp: a VGA piac halott? Ha már egy 1050-et gamernek hívnak (meg jönnek ki ugyan azon néven, de gyengébb variánsok, lásd RX560, GT1030(??), 1050, GT 150mx a notikban), akkor szerintem nincs jó állapotban a piac.

[ Szerkesztve ]

(#22) Precorus


Precorus
tag

Bekerülhettek volna az ssd-k is.
120 Gb-os 9k
240-es 15k, 480 as 27k. Szerintem rekord árak.

Könyvtár == Old-school Netflix

(#23) Dr. Akula válasza Precorus (#22) üzenetére


Dr. Akula
félisten

10k-ért nem rossz, régebbi céges gépeket olcsón fel lehet dobni azzal az X éves, haldokló vinyó helyett.

(#24) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A 25 ezres RGB egérpadtól koppant az állam. :) +5 frag/meccs

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Precorus válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


Precorus
tag

Most rendeltem a 2. 240-est, bedobom majd raid-be. dupla tár, dupla gyorsaság :C :C
Egyébként gyakran nézegetem az árakat, sokszor megtalál ismerős/ex barátnő/kisöccs hogy lassú a gépe, mi legyen. Én még ilyen alacsony árakat nem is láttam. Terrásat is kapsz már 52 ért.(szigorúan sata3 mast)

Könyvtár == Old-school Netflix

(#26) pusszycat válasza janeszgol (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Vegyél Acer Nitro 5-t az vicc árban van 1050-el.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#27) Joci10 válasza apatyas (#14) üzenetére


Joci10
őstag

Köszi a választ, bár nem örömteli. Azért remélem, valami legalább átmeneti megoldás-féleséget lehet majd használni; és a következő RI/OS motor már ezt is fogja tudni.

(#28) HummeRC


HummeRC
senior tag

Azért az RGB-s egérpadon percekig röhögtem. Tényleg manapság még mi nem RGB-s?
Mi lesz a következő? RGB-s wifi antenna, amelyik a rajta átmenő forgalom függvényében tud villogni? :DD

(#29) Akula


Akula
őstag

Komolyabb gémer, vagy felsőkategóriás üzleti noti miért nincs AMD procival szerelve?
Vagy csak én nem találok ilyeneket? :F

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#30) noPublicFG válasza HummeRC (#28) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Nekem olyan van. Igaz tíz éves, de ezek szerint gamer. :DDD

plus ça change, plus c'est la même chose

(#31) Aprósólyom válasza RobbyJr (#10) üzenetére


Aprósólyom
addikt

A legolcsóbb billentyűre is tesznek gumipadot... Ekkora egérpad azért lehet jó, mert nem fordul elő az az eset, mint csak egy nagy kb. 40x40 egéralátét esetén, hogy az asztolon lévő hely miatt féloldalasan alátámasztja a billentyűt, ami egyrészről kényelmetlen, másrészről jobban meg tud csavarodni a bill. szerkezete -> nyekergő hangok, repedés?. Másrészről, ha elég vastag egy ilyen egérpad, akkor a csuklódnak is kényelmes alátámasztás biztosít, az asztal helyett... Én is hasonlóan nagy "egérpadot" (Cougar Arena) használok, ami ráadásul annyiba kerül, mint a már az említett méretgategória.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#32) pusszycat


pusszycat
nagyúr

A görgős egérnél még értetem, ezt az egérpadozást,de az optikai/lézer egereknél :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#33) Csapoati válasza pusszycat (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Izé, az ugye megvan, hogy az optikai/lézer egereknél azért elég sok múlik a felületen?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) Chaser


Chaser
titán

ha váásárolok a hírben szereplő termékekből, akkor újra érni fognak a dinnyék?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) pusszycat válasza Csapoati (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Most egy optikaival egerészek nincs fennakadás,a felület jó csúszós. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#36) Csapoati válasza pusszycat (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Attól még a felület egyenetlensége számít, főleg profiknál. Persze ma már mindenki profi gamer, ez köztudott. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) #16939776 válasza pusszycat (#35) üzenetére


#16939776
törölt tag

Három apró probléma van vele:
-Egyenetlenül kopik a laminált felület, és eltérő a csúszási súrlódás a különböző állapotú részek között, idővel kényelmetlen lesz mindig egy picivel feljebb tolni az egeret, hogy jól csússzon.
-Idő után majd gyorsan eszi az egér talpát, két-három hetente lehet új garnitúra hyperglid-ot tenni az egérre, hogy jól csússzon.
-Ha így épül bele a reflexeidbe az egér használata, akkor nagyon hosszú idő lesz szövetpadon beszokni és azon jól teljesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#38) pusszycat válasza #16939776 (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Most,h említetted megnéztem menyire kopottak a gumitatpancsok. Nos csak a helyük van meg,tappancs sehol,de észre sem vettem eddig.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#39) #16939776 válasza pusszycat (#38) üzenetére


#16939776
törölt tag

Pár évet kibír így, amíg teljesen le nem kopnak a keretek a talpak körül, utána "nagyon hangos lesz".

[ Szerkesztve ]

(#40) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Nem tudom mikor jelent meg a Logi G15 (sárga) meg a g9x, azt se tudom van e még alja bármelyiknek is, de egy sima íróasztalon használom, nem kell vele bűvészkednem hogy arra menjen amerre akarom, vagy visszahúzni a billt mert már a tv alatt van. CoD2-be 5k+ óra van, a maradék xy évről nem is tudok. amíg mozog a patkány vagy működik, addig nem kerül lecserélésre egyik sem.
Igaz a w10 logi drivere már nem igazán támogatja a makrókat vagy a kijelzőt, sőt jóformán már semmit nem lehet állítani az egeren meg a bill-en mert w7-nél megálltak. de azért nem fogok kiadni 20-50-80 ezret hogy legyen villogó billem, egérpadom vagy olyan egerem amit újra szokni kell hetekig / hónapokig.

(#41) Stanbacsi válasza Segal (#3) üzenetére


Stanbacsi
tag

Az a corsair nagyon adja :Y Melyik típus? :)

(#42) Duree


Duree
veterán

Kisebb méretű (355 x 256 mm-es) a Predator RGB egérpad, amely 24 900 forintba kerül – ezt annak ajánljuk, akinek tényleg csak ez az utolsó komponens hiányzik a teljes egészében RGB-s összeállításból. A vezérlő két oldalán elhelyezett gombokkal állíthatjuk a fényerőt négy fokozatban, illetve a hat különböző effekt között tudunk váltani. Na ennek aztán igazán semmi értelme pláne ennyiért. Kíváncsi leszek mi az a következő eszköz amelyik világítani fog.

duree54

(#43) Csapoati válasza Duree (#42) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A gamer széket akartam mondani, de olyan már van. Szóval marad a tápkábel... ja, nem, olyan is van már. Őőő akkor RGB USB-kábel. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) pusszycat válasza Duree (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Nekem már a wc-ben is RGB led van. Nyugodtan bemehetsz sötétben is nem mehet mellé... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#45) Dr. Akula válasza pusszycat (#44) üzenetére


Dr. Akula
félisten

(#46) janeszgol válasza pusszycat (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

Es mond csak, a veceuloke is gamer? :)

(#47) freemanone válasza Csapoati (#43) üzenetére


freemanone
őstag

RGB-t még nem láttam, de ledes kábel már van sok színben.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48) Piftuka válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


Piftuka
veterán

Nekem egy ~10.000 forintos "Spirit of Gamer" billentyűzetem van, de annyira masszív gumi talpai vannak, hogy ez sem csúszkál.

Ha valami értelme van ezeknek a széles "egérpad"-oknak, hát az, hogy ha a billentyűzet súlya is ránehezedik, akkor az egér alatt garantáltan nem fog csúszkálni.

Én ugyanis még olyan egérpad-dal nem találkoztam, ami egy idő után ne kezdne el csúszkálni. (Ahhoz viszont nincsen kedvem, hogy naponta lemossam az alatta lévő asztalfelületet és az egérpad alját is.)

"Aquila non captat muscas."

(#49) Duree válasza pusszycat (#44) üzenetére


Duree
veterán

Hát ez remek, akkor jöhet a világító feleség vagy barátnö, azokon a helyeken kell , hogy világítson.

duree54

(#50) pusszycat válasza Duree (#49) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Tévedés,én azt becsukot szemmel is megtalálom... :DD

janeszgol: Nem,nem, az a csempével harmonizál. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.