Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Nem gondolják, hogy már kicsit sok ez a zombis játék!? Kicsit szerintem pihentetni kéna majd előveni megint! :U

(#2) bishoplogan válasza Xirtam (#1) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ráadásul eléggé Dead Rising koppintásnak tűnik...

(#3) BloodyEddie válasza Xirtam (#1) üzenetére


BloodyEddie
őstag

PC-n az L4D-n kívül másról nem tudok :U ráadásul az is inkább shooter, belső tartalom nélkül.

(#4) konas


konas
senior tag

Kivancsi leszek ra.Varom nagyon..

(#5) mad1 válasza bishoplogan (#2) üzenetére


mad1
veterán

Jaja,de ebbol meg jo is sulhet ki...Vagy rossz.. ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) dunc


dunc
nagyúr

Erről már nagyon régóta vannak hírek,én nagyon is várom pc-re! Dead Rising PC re valami hír,dátum ? :U

(#7) Gyusz válasza dunc (#6) üzenetére


Gyusz
őstag

Az első Dead Rising azt hiszem nem jön PC-re (pedig úgy volt, hogy lesz), volt valami jogi probléma a játékkal, de a Wii verzió végül elkészült. Legalábbis én ilyesmit olvastam. A második rész viszont jön PC-re is, talán 2010-ben.

Készült egy Warhound nevű játék is a Techland-nél, arról is nagy a hallgatás.

(#8) mad1 válasza Gyusz (#7) üzenetére


mad1
veterán

Nah a wii verziot meg se emlitsuk a 10% zombijaval.. :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) BloodyEddie válasza Gyusz (#7) üzenetére


BloodyEddie
őstag

A Holtak hajnala jogtulajdonosai pereskedtek a túlzott hasonlóság miatt. Végül a Dead rising csapata került ki győztesen, de ezek után már nem merik kiadni az első részt pc-re :U

(#10) Nunder


Nunder
őstag

Én az ilyenektől már köszönöm szépen távol tartom magam. Az uccsó ilyen parás lődözős a Condemned volt és kifújt. Zombikat gyilkolni ott van a CoD5-höz a Zombi mod :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) Navaze


Navaze
tag

Hát az új Call of Juarez-t oda tették. Mind azzal együtt hogy, se kihajolás, se stb. amivel jó lesz egy fps, elképesztően jó lett. Rég robbantam rá így egy játékra még a Far Cry 2 sem tudott így le ragasztani. Ha következő játékuk is ilyen pergős lesz tőlem textil pelenkában kávézgató teheneket is lődözhetek.

(............(o)...............(o)..............)

(#12) dunc válasza Navaze (#11) üzenetére


dunc
nagyúr

Hát a COJ 2 nagyn rendben van,egyenlöre kivégzem,és mégegyszer amikor Magyarositva lesz.

(#13) Navaze válasza dunc (#12) üzenetére


Navaze
tag

Én is valahogy így tervezem. :)

(............(o)...............(o)..............)

(#14) Silenzio


Silenzio
addikt

Az L4D nagyon jó, csak kicsit kevés. A Valve nagyon igényes, de kezd kicsit elkanászodni. Röhej, hogy 2-3 éveket kell várnunk a HL2 kiegészítőire, az L4D meg minden szimpátiám és zombimániám ellenére is eléggé lagymatag a belső tartalmat tekintve. A Techland hatlamasat üthet ezzel a játékkal. Kis és relative ismeretlen, mégis feltörekvő és elképesztő igényes gárdáról van szó. Mindkét CoJ-vel belopták magam a szívembe, egy non-lineáris, tartalmas zombis téma maga lehet az adu ász ha jól összerakják. Várjuk szeretettel!

Navaze: minek a kihajolás, amikor kitalálták az elmúlt évek egyik legötletesebb, újszerű, mégis használható fedezékrendszerét, és ráadásul nem olyan végletesen sematikus, mint a GoW-nál? :) Szerintem egyben van a játék.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#15) Navaze válasza Silenzio (#14) üzenetére


Navaze
tag

Szerintem is állat játék és tényleg kellett hozzá a védekezés rendszer. De hát ha én hajolok ki akkor ott hajolok ahol akarok és úgy ahogy nekem tetszik ugye pl. nem kell a fedezékhez szorosan oda menni hogy ki lőjek mögüle. Ez csak szöszölés mesze menőkig felül múl mindent a játék, nagyon meg lepődtem.
Indiános kenuzó-s résznél újra kezdtem nehogy vége legyen. :B :DDD

(............(o)...............(o)..............)

(#16) mad1 válasza Navaze (#11) üzenetére


mad1
veterán

Szerintem fedezekbol korszakalkoto kihajolast csinaltak a programozok.
Neha ugy lehet bijkalni mint kb az eletben.
Nagyon durva,ezt sok mas jatekban is latni fogjuk szvsz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#17) Navaze válasza mad1 (#16) üzenetére


Navaze
tag

Remélem.

(............(o)...............(o)..............)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.