Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Dark Souls akció

Hozzászólások

(#7) nemlehet válasza joysefke (#2) üzenetére


nemlehet
őstag

http://www.nexusmods.com/darksouls/mods/19/?

Ezt ajánlom, hogy rakd fel, kiveszi az FPS limitet, sokkal szebb lesz a játék és jobban is fut ha beállítod. Bár mondtad sikerült beállítani a felbontást, úgyhogy lehet már megtaláltad.

Az első boss az még egyszerű :D Rögtön legelső alkalommal is le lehet verni. Amúgy itt van egy secret is, ha legelső alkalommal megölöd megkapod a daemon greathammert amit egyébként máshogy nem lehet megszerezni. Ehhez az a legkönnyebb módszer, hogy black firebomb-al kezdesz és abból kb 3-4 megöli.

Ha hagyományos módon akarod kinyírni akkor az annyi, hogy lounge attackal ráugrasz, elveszti a fele hp-ját, utána bemész a háta mögé és csak arra figyelsz, hogy ne seggeljen rád amikor felugrik. Egyébként esélye sincs megütni.

(#3) letepem

Hát ha egészen pontosak akarunk lenni 3 quest van benne: 1. Ring the 2 Bell of awekening 2. Fill the soul vessel. 3 Enter the kiln of the first flame.

Amúgy igazából csak a cél van megadva, az, hogy hogy juss el oda nincs irányítva. Ezért mondtam, hogy 1-2 megkötéstől eltekintve tetszőleges sorrendben játszható végig a játék. És ugye nem XP meg reward alapú benne a fejlődés és valójában semmi sincs szinthez kötve. Amúgy is a harcrendszerből adódóan szintlépés nélkül, alap fegyverrel végig lehet vinni. Nem mondom, hogy könnyű, de meg lehet csinálni és még csak nem is a lehetetlennel határos. Nekem is majdnem sikerült, pedig nem vagyok ázsiai.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Dark Souls akció
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.