Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

A DooM 3-at kétszer írtad, gondolom egyik a 2 akart lenni

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Dany007 válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm, javítva :)
Most csak ömlesztek. Később majd szétválogatom műfaj szerint rendesebb kinézetben.

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Szép kis lista, és ilyenkor gondoljunk bele, hány órát pazaroltunk el (én is) az életünkből hülyeségre. :D

(#4) Dany007 válasza Crystalheart (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Ez igaz, de azért a nagyrésze nagyobb élményt nyújtott, mint mondjuk egy mozifilm, vagy Imax film :) Ami számomra már nem pazarlás. : P

@deicide: valami rémlik, de csak talán próbaképpen =/ Sosem voltam olyan nagy kocka :D

[ Szerkesztve ]

(#5) deicide


deicide
veterán

Kizárt, hogy a Soldier of Fortune-ok kimaradtak volna... :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6) albertboy válasza deicide (#5) üzenetére


albertboy
tag

Az első részhez hatalmas emlékek fűznek!!!
A single player valami felfoghatatlan jó volt, multin meg volt 1 kedvenc, iroda-szerű pálya, és azon nyomtuk 0-24-ben.
Szép emlékek! :B

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Látom ott a Doom 3 ami kissé ijesztgetős, és a F.E.A.R. meg kimaradt?! :Y

A legnagyobb feeling az összes közül!

Unreal játékok mai napig is kedvenceim.. UT3-mal minden héten szoktam játszani egy kört:)

Starcraft?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Dany007 válasza Apollyon (#7) üzenetére


Dany007
veterán

A fear valamiért kimaradt. Nemtom megmondani miért. Voltak szakaszaim, amikor sokat játszottam a gépen, aztán volt egy hosszabb szakasz amikor szinte alig. Aztán jött a Q3 szakasz, amikor 4 éven át csak Q3 online. Aztán megint szünet, és azóta meg már csak a feeling kedvéért játszok :)

Starcraft sajnos kimaradt. =/ Gondolom nem keveset veszítettem vele, de mostmár késő :)

(#9) Apollyon válasza Dany007 (#8) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A SC-nak már valóban mindegy, de a FEAR-t ne hagyd ki, ha szereted a horrort! Még ma is egész jó realisztikája van, főleg a fejlett AI miatt, továbbá elég filmes beütése van, a hangok pl; meg hogy ha lenézek akkor van lábam, ami nekem azért fontos meg azért elég sokat dob rajta:) UT3-ban ez sajna nincs pedig 2 évvel utána jött...
Szóval ajánlani tudom, persze az első részről beszélek, a 2 már nem akkora hasítás.

Kvéket én sosem szerettem, én UT-s táborban voltam :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10) albertboy


albertboy
tag

Diablo sorozat? Commandos esetleg?

Dune RTS? Vagy ott volt a szebb változat az Emperor? Imádtam őket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) Dany007 válasza Apollyon (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Gondolkozom rajta. Bár borzongani inkább úgy szeretek ha nem én játszok, hanem csak nézem ;] Tudok parázni az ilyenektől :D

Hja, a régi szép idők, az UT vs Q3... van egyáltalán még manapság is ilyen? Mármint két ennyire egyenrangú játék, ami úgymond versenyez a játékosokért?
Mert akkoriban 2 tábor volt. UT meg Quake. Most vajon van ilyen? :)

@albertboy:

Diablot csak kipróbáltam de komolyabban nem játszottam vele =/ valamiért az is kimaradt.
Commandos az ha jólemlékszem megvolt, és be is van írva :) Dune nem...

(#12) Crystalheart válasza Dany007 (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

STARCRAFT KIMARADT???

Sosem késő. Egyszer mindenképp végig kell tolni a kampányt, még ha csak átfutja az ember egy halhatatlanság-kóddal, akkor is, a történet a lényeg... (Nem mellesleg az SC2 előzménye.) Egyszer mindenképp végig kell... No matter the cost!

(#13) g4mer


g4mer
senior tag

Ezekkel játszottam a listádból:

Red Alert
Worms 2
Unreal Tournament 3
Cod 2
CoD 4 Modern Warfare
NFS Underground
NFS Most Wanted
Crysis
Crysis warhead
TimeShift
Far Cry 2
Half - Life 2
GTA 2
GTA 3 - Liberty City
GTA Vice City
GTA SA
Sims 2
Sims 3
Bioshock
Mass Effect
Burnout Paradise
Gears of Wars
És a "Hawks"-szal, ha ez Hawx akart lenni :D

Sic Parvis Magna

(#14) Dany007 válasza g4mer (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Kössz, javítva. Jöhetnek ötletek mi lehet még amit kihagytam, de játszottam. Sok abszolút nem jut eszembe. Bár v.színű akkor nem is tett rám nagy benyomást.
De ötletek jöhetnek. Főleg egy "gamer"-től :)

Crystal: Sajnos a SC 1 már olyan lenne, mintha sima első CNC-vel próbálkoznék.
Bár a CNC TS még mindig fenn van :)

(#15) #40835072


#40835072
törölt tag

nekem elég hosszú lista lenne, mert sok játékba belekóstolgattam de igazán csak a jóat vittem végig :)

(#16) Samus


Samus
addikt

A HL2: EP1 után nem érdekelt a második?
A F.E.A.R. pedig nem olyan rossz, ha van hozzá géped, és megfelelő felbontás és részletesség mellett megy, gyorsan (az első részhez ez nem nagy követelmény mára). Szerintem, ha teheted, próbáld ki.
PoP-ból csak a Forgotten Sands volt? Az előtte lévők sem voltak rosszak (Sands of Time-től felfelé, de nekem leginkább "ez" jött be.)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) Dany007 válasza Samus (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Na most látom érkezett még :)
Fear-t már sokan ajánlották, lehet kipróbálom egyszer :)
A price of presiából összesen asszem 3 résszel is játszottam, illetve játszottunk haverral. De nem emlékszem a többi címére :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.