Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) makraipeter1


makraipeter1
tag

Az a valami amit ha az aljára raksz, és van rajta 2 venti, olyanod nincs?
Lehet az segítene :)
szerk:
címváltozás? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) Cucuska2 válasza makraipeter1 (#1) üzenetére


Cucuska2
őstag

Van olyan. Nem segít.
Ja, címváltozás történt ;]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Az Acerek csak ilyenek! ;]

Javasolnám, hogy vidd vissza a szervízbe, az otthoni gányolásnak úgyse sok értelme van, mondd el a bajod és ha netán nem jönne létre kedvező végeredmény adj túl rajta! (biztos lesz aki vízhűtéssel használja majd ;] )

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#4) Cucuska2 válasza mexicanraven (#3) üzenetére


Cucuska2
őstag

A szervíz az Csehországban van, amég elviszik oda, meg visszahozzák, meg megjavítják az 25K-mba fájna.

Szerinted mennyiért lenne értelmes meghirdetni?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5) Samus


Samus
addikt

Esetleg poros venti vagy poros borda nem lehet ok? Alapból kicsi a hőleadó felület a noteszekben, ha ez nagyon poros, az csak rosszabb. Végső esetben kapd le az alját, és megfelelő rögzítés után pakold a ventis padra (ha műanyag, akkor mehet, ahogy van). Barbár megoldás, de biztos segít. Esetleg újra szerviz, és megnézni, mit csinálnak vele...Ha hőcsöves a hűtés, nem sérült a cső? Más ötletem nincs...venti megy rendesen? Borda csatolása (rögzítése) megfelelő, nem enged?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Cucuska2 válasza Samus (#5) üzenetére


Cucuska2
őstag

Igazából csak a venti poros, de nagyon picit. Kívülről semmi baja nem látszik, de szerintem belülről se.
De még azon gondolkozok, hogy összerakom úgy, hogy csak az alaplap+RAM+HDD és kipróbálom úgy.

Amúgy, szerintetek lenne olyan, aki így megvenné?

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ott a baj, hogy AMD. Egy rakat szar az összes mobil AMD proci. Nekem is volt egy TL-60-as, közel 80 fokos üzemi hőmérséklettel, télen ha hidegebb volt majdnemhogy elég volt berakni fűtőtestnek a szobába. Hozzájárul a forrófejűséghez még a gagyi gyári hűtés, dehát egy laptopnál nem sokat tehetsz... Újrapasztázás semmit nem ér, végigjártam ezt én is... Gondolkoztam vmi egyedi laptophűtő padon, de nem lett belőle semmi, inkább visszaváltottam egy kellemes 30 fok körül üzemelő intelre.

(#8) mexicanraven válasza Cucuska2 (#4) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Azt tudom, hogy nincs közel a gyári szervíz, azt hittem más jellegű szervízben volt javítva!
A kérdésre szerintem itt tudnak válaszolni! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#9) Cucuska2 válasza mexicanraven (#8) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nem is tudtam hogy van ilyen topik. ;]

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) Samus válasza vwpolopg (#7) üzenetére


Samus
addikt

Ebben igazat kell adnom...Barátnőm gépe közel azonos sepcifikációkkal bír (picit jobb, mert ATi X1200 van benne, nem X3100 Intel. A Proci Turion X2 TL-56 vagy 58, már nem emlékszem pontosan, nekem T2390 van. Az övé alapjáraton hangosabb, jobban megy a venti, szinte folyamatosan, és nagyon forrófejű. Az enyém pedig szerencsére halk, és alapjáraton ritkán kapcsol be, irigyeli is ezért (ahogy én is a dedikált videokarit). Bár ettől még bírnia kellene a bevetést, évente tisztítják a hűtőt, és megy. Néha forró, de megy, gond nélkül.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) DEJVID


DEJVID
őstag

Magyar ember, magyarul beszéljen, hisz ez a világ legszebb nyelve. (A címre gondolok, és arra, hogy kik beszélnek így :U )

(#12) Ndruu válasza DEJVID (#11) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha azt adná címnek, hogy A fene egye meg (fene vinné el) vagy A nyavalya egye meg, akkor az ugyanazt jelentené, mint a jelenlegi cím, ugyanis a fene és a nyavalya is a rákot jelenti.
A fene egye meg kifejezést azt hiszem elég sokan használják, akik nem szoktak káromkodni. Az meg már más kérdés te kikre gondoltál, az egy általánosítás részedről.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.