Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Vicces az az Antec hegesztő sisak ház :D:D

Ez az Antec már nem az az Antec aki anno lerakta az asztalra a kiválló P180 és P180 mini házakat.

Sajnos.....

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

A T8-as teljesen korrektnek tűnik, ITX-ben simán kellene! :K

Az All-in-one koncepció is bejövős, viszont kétlem, hogy sorozatgyártásba kerülne... vagy csak kis sorozatban, horror áron. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) KRoy19


KRoy19
őstag

Értem.... A gold az bronz és a bronz az fekete. :DDD

Amikor a tápokról volt szó akkor csak az járt a fejemben, hogy add Uram, hogy ezek is világítsanak, aztán nagy kő esett le a szívemről amikor megpillantottam a háttérben működő darabokat. ;]

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem tetszenek ezek az Antec házak,főleg az edzett üveg miatt.És a tápok sem rosszak.Bár ott azért egy jonnyguru tesztet megvárnék a vásárlás előtt. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) #16939776 válasza AxBattler (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nagyon bejön a kis monitor tartó, felírtam a nevét a - meg kell venni - listámra :K

(#6) AxBattler válasza #16939776 (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Nyomon követtem a Chrono Labs C1 projekt-et, nagyon bejött volna ez a koncepció, de az Indiegogo kampány után már sejteni lehetett, hogy el fog érezni a dolog. Pedig egy csomó online helyen cikkeztek a készülő házról... szerencsére nem raktam bele egy fityinget sem.

The C1 Computer Case: Declutter your desk - IndieGOGO

Crono Labs C1: Portable case that mounts a monitor - SFF forum
Crono Labs Designs Case Transforming Monitors into Monster Gaming AIOs

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) #16939776 válasza AxBattler (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az a puttony elég ormótlan, nem csodálom hogy földbe állt a projekt. :N

Ez sem kicsi, de elég jól rejthető a monitor mögött.

[ Szerkesztve ]

(#8) AxBattler válasza #16939776 (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Na ja, de nagyobb konfig is elfért volna benne, a fülénél fogva pedig könnyen lehetett volna szállítani.

Így maradnak a GABA (Indiában/Kínában View Paker) PiO gépek...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) #16939776 válasza AxBattler (#8) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nagyobb konfig + monitor + ház súlya együtt emlékezetes lenne abba az 1db fülbe belekapaszkodva. :)

(#10) HookR válasza AxBattler (#6) üzenetére


HookR
addikt

Szerintem az ilyen DIY AIO-nál, vagy monitortalp PC-nél az egyik (ha nem a) legfontosabb elvárás a vastagság minimalizálása, mert hozzáadódik a monitoréhoz. És ami kevésbé számít az a függőleges sík menti kiterjedés (de legalábbis egy 24"-os képméret területével nyugodtan lehet gazdálkodni), így a legvastagabb adottságú alkatrészhez érdemes méretezni (jelen esetben ez az SFX(-L) táp a maga 64mm-ével), azaz elvileg olyan ~70mm körülre leszorítható a ház vastagsága.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#11) AxBattler válasza #16939776 (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Kérdés, hogy mennyire masszív, és a súlyponthoz képest hová van elhelyezve.

#10) HookR
Attól függ. Ha alulra/felülre ventihelyeket akarsz elhelyezni, akkor vastagabb kasztni kell.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) HookR válasza AxBattler (#11) üzenetére


HookR
addikt

Lapos házban a CPU, dVGA, PSU mind oldalról kapja a levegőt. Mihez kell az alulról felfelé szellőztetés, amit ne lehetne megoldani a ház síkjában elhelyezett ventilátorral?

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#13) AxBattler válasza HookR (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Tény, úgy is működhet a dolog, mint pl. a Node 202-ben, és sok más házban.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.