Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] CIA az Apple ellen

Hozzászólások

(#1) McSpy


McSpy
őstag

Eddig is tudtuk,hogy a CIA,vagy az NSA minden mobilt le bír hallgatni,vagy hozzá férni a mobil alkalmazásokhoz,de hogy nyilvánosságra is került az a meglepetés,szóval szerintem nem újdonság

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#2) Braddock válasza McSpy (#1) üzenetére


Braddock
őstag

Tudod, amikor Én 10 évvel ezelőtt ezt egy fórumban leírtam, még a moderátor is hülyének nézett engem. Mondhatni megalázóan kiröhögött. Nem itt történt. Amiért ezt a példát felhoztam, az az hogy akkor sokan még csak sejtettük, de mostanra már tudjuk is. És igaz, hogy tíz év kellett hozzá, de nekem volt igazam.

(#3) McSpy válasza Braddock (#2) üzenetére


McSpy
őstag

Lehet ha nagyon hangosan kiabáltál volna,ma már nem biztos,hogy a hozzászólásodat leírhadtad volna :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#4) dabadab válasza Braddock (#2) üzenetére


dabadab
titán

"Tudod, amikor Én 10 évvel ezelőtt ezt egy fórumban leírtam, még a moderátor is hülyének nézett engem."

És még az is lehet, hogy igaza is volt, attól függően, hogy konkrétan mit írtál.

DRM is theft

(#5) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Terroristakat ezzel ugysem lehet fogni ( amelyiknek van esze az mar regota valamilyen hagyomanyos uton kommunikal, no mail no phone etc )
Gazdasagi elony kovacsolasara viszont kivalo lehet :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#6) #82729984 válasza Braddock (#2) üzenetére


#82729984
törölt tag

Vélhetően tiz évvel ezelőtt semmit nem tudtál bizonyitani belőle, onnantól kezdve meg fantazmagóra. Ráadásul amennyire én emlékszem többnyire olyan dolgok mentek hogy az NSA-nak van egy masterkulcsa amivel _minden_ titkosított adatforgalmat visszafejt, ami nettó hülyeség meg hasonlók. Szóval nem biztos hogy véletlen nevettek ki.

Arról nem beszélve (és most nem rád értve hanem úgy általában) hogy a nagy számok törvénye alapján ha elég sokáig elég sok hülyeséget mond valaki akkor előbb utóbb egy be fog jönni.

(#7) KAMI911


KAMI911
aktív tag

Szerintem ezt már Nostradamus is megmondta, csak nem találom a linket...

(#8) UnA


UnA
Korrektor

A cikkben lehetne nyugodtan a dzsembori szót használni amikor nem a névre hivatkoztok. Ha pedig nagyon idegen, akkor lehet simán találkozó is.

(#9) qisqaqas válasza McSpy (#1) üzenetére


qisqaqas
senior tag

A jolla/sailfish készítőit már megkeresték az NSA-tól, de el lettek hajtva a vérbe. US piac javarészt kiesik nekik, de ott úgyis az alma meg a samu a trendi. Lehet egyéb sebezhetőséget kihasználva szabadon járnak kelnek az adott készülékekben, de a gyártó legalább nem asszisztál.

Egyébként már-már elkönyveltem magamban, hogy azért van iszonyat sok iPhone(user) US-ben, mert a brand előbb volt ott, "honbéli" cég készíti, meg ott "kiépült" egyfajta megszokás hogy az ájfón jó, az ájfón szép és nem azért van ott sok almás cucc mert birkák az emberek. Aztán elkezdett feljönni a zöldkuka is a piacon, egészen pontosan a Galaxy S termékvonal tagjai. Nem azért mert tepsibb kijelző vagy jobb vagy ilyesmi lett volna. Nem. Az ájfón már nem trendi, mert túl mainstream. :W

Ennyit fűznék ehhez hozzá.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#10) waithEard


waithEard
őstag

"A CIA nem nyilatkozott az ügyben, nem kommentálta sem a most nyilvánosságra hozott 2012-es meghívót, sem pedig az Intercept birtokába jutott többi dokumentumot."

In flagranti. Mit lehet ezen kommentálni?
"Várj, drágám, ez nem az aminek látszik! Megmagyarázom! " ;]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#11) banhammer


banhammer
veterán

Csak annak van felnivaloja akinek vaj van a fule mogott.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) dabadab válasza banhammer (#11) üzenetére


dabadab
titán

Ahogy azt akar a XX. sz. magyar tortenelem is kivaloan peldazza... oh, wait.

DRM is theft

(#13) Braddock válasza #82729984 (#6) üzenetére


Braddock
őstag

Konkrétan olyan helyen dolgoztam, ahol tudtam, hogy megőrzésre kerülnek az sms-ek. És ezt nem hitték el nekem.

(#14) qisqaqas válasza banhammer (#11) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Attól függetlenül nem tölt el örömmel az a tudat hogy egy kövér kopaszodó titkosszolgálati alkalmazott élvezkedve olvasgatja a beszélgetéseimet.

Nem arról van szó hogy félek/nem félek. Egyszerűen nem szeretem ha a magánszférámba belenyúlkálnak. Emberi jogom van ahhoz hogy elhúzzam a függönyt, mert nem akarom hogy más nézegessen.

A mindig mindenkit mindenhogyan megfigyelünk az pedig nem korrekt. Ártatlanság vélelme az hol marad? Alkotmányos jog szintén. Ha gyanús vagyok, mert szobába is cipővel megyek be és ez nem tetszik a rendfentartásnak, az oké. Figyeljenek meg, de ha nem találnak semmit szakadjanak le rólam.

Állandó és ok nélküli megfigyelés az ami kicsapja a biztosítékot nálam, mert ez az én életem és nem egy reality show.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#15) Gyok2 válasza banhammer (#11) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Mindig, minden ilyen témában előjön egy ilyen, meg ez is, hogy ezt értésére adjuk. Ennyi balhé után is képes ezt így valaki beírni, az a durva. Nyilván a német kancellár füle mögött is a német vajat keresték.

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows rendes ház

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] CIA az Apple ellen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.