Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

mi is szoktunk rendelni a chs-től, egy bajom van velük körbecsomagolják a küldött árut 3 kg fekete nejlonnal ami egyáltalán nem környezetbarát

én is voltam már más cég 2 napos partnernapján,
elég unalmas volt :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) guga válasza Findzs (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

De szépen ki vagy gömbölyödve :DDD
Családapa ;]
Most jut eszembe, hogy két éve nyertem a chs parterakármin 2 nap wellness hétvégét valami kastélyban, de elfelejtettünk elmenni, mert krumpliásás volt Szandaváralján :DDD

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) KillHates válasza guga (#2) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bázz! Hát igen, pedig most fogytam 10 kilót. Megy a trógerolás az építkezésen!
Megnéztelek volna Téged velneszezés közben:

Guga: -kicsit lejjebb legyen szíves maszírozni.
Masszőr: -Igen.
Guga: -ÖÖööö... lehetne egy kicsit erősebben?
Masszőr: -Természetesen.
Nagy recsegő f*ng!
Guga: -elnézést kicsúszott. :B
Masszőr: -Semmi gond, előfordul.
Majd elájul :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4) g@bo


g@bo
nagyúr

:(

lassú nagyker, mire megjelennek az új cuccok, már elavult. az expertet szeretem. :P

(#5) Sefter válasza g@bo (#4) üzenetére


Sefter
veterán

időnként benézek én is, szerintem nem lassú, hanem csőd közeli....üres polcok, kis választék...

Psn ID: sefter_hun

(#6) Scalpel válasza Sefter (#5) üzenetére


Scalpel
senior tag

Ezt nem olvasom örömmel, mert rengeteg haverom dolgozik a chs-ben, és nem lenne jó egy rakás munkanélküli haver...

(#7) aram01


aram01
nagyúr

ide én is elnéztem volna :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) brainman válasza Sefter (#5) üzenetére


brainman
tag

:K

[ Szerkesztve ]

(#9) Gyuri27 válasza Sefter (#5) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csodálkozol rajta. Más nagykerhez az ember beviszi/elküldi stb a céges papirjait és máris regisztrálva van. Itt meg elég sokat kell rendelni, hogy partner maradhas (expert dettó). Nem hallottak ezek a válságról?

Amd - Radeon - Ryzen

(#10) KillHates válasza Gyuri27 (#9) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudom...
Igazából én talán havi 20-30 ezres átlagot szoktam náluk vásárolni és nem szokott gond lenni. Sőt, ha valaminek sokallom az árát a termékmenedzserek majdnem mindig adnak árengedményt! A szervizük is jó, nagyon normálisak, ha nem kell a kinti beszállítóra várni, akkor 1 hét alatt megjavítják vagy cserélik a terméket.
Viszont valóban egy kicsit lassan követik a termékeikkel a friss megjelenéseket, de ők inkább klasszikus disztributorok nagy tétel vagy komplett projekt esetén mindig adnak jelentős engedményt vagy valami akciót.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11) Gyuri27 válasza KillHates (#10) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor meg az oldalukról le kéne szedni ami téves infó. Mert ott bizony szerepelnek ilyenek.
Mondjuk ettől még lehet úgy ahogy mondod és örülök neki, hogy van még itthon jó nagyker.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12) KillHates válasza Gyuri27 (#11) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudtam róla. Szerintem csak azért van a megkötés, hogy az alkalmi regisztrálókat elriasszák, de a kereskedelmi törvények szerint aki rendelkezik a megfelelő kereskedelmi jogokkal (vállalkozás, tevékenységi kör, stb) kötelesek kiszolgálni, csupán nem kap olyan jó árakat, mint aki havi 15 milliót hagy ott nekik. Holnap rákérdezek.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#13) Gyuri27 válasza KillHates (#12) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze ez természetes. Aki többet vásárol, nagyobb kedvezményt kap. [link]
"Viszonteladói státusz megtartása
A viszonteladói státusz üzletszerü, viszonylag nagyobb gyakoriságú vásárlást feltételez. Ehhez igazodva a viszonteladói státusz folyamatos fenntartásához Partnereinktöl általában havi gyakoriságú vásárlást, aránylag folyamatos üzleti kapcsolatot, és legalább negyedévente 250.000 Ft halmozott, nettó vásárlási értéket kérünk. Ennek hiányában fenntartjuk a jogot a Partner adatbázisunkból való törlésére, ill. inaktív státuszba helyezésére." Szerintem ez lol. Ilyenkor szoktam megkérdezni, hogy ezek miből élnek. Föleg akkor ha azt is tudjuk a termékpaletta elég szük.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14) Stavi válasza KillHates (#12) üzenetére


Stavi
tag

várjuk az infót ;)

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#15) deicide válasza g@bo (#4) üzenetére


deicide
veterán

Ehhez képest a héten kapunk i5-öt, ami még a magyar disztribútoroknál sincs a jövő hétig...:)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16) deicide válasza Gyuri27 (#13) üzenetére


deicide
veterán

Ehhez képest van olyan regisztrált cég, aki idén még nem is vásárolt, tavaly is alig. Ki van írva ugyan, de ezt nem hiszem hogy követi itt bárki is...

Hogy miből élünk? Tenderekből, projektekből és egy jó részt a termékekből...komponens szinten viszont nem igaz, hogy lassan követjük a piacot, a többi üzletágnál meglehet, hogy így van.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#17) Gyuri27 válasza deicide (#16) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor is szar van a palacsintában. Ha ez nem így van akkor le kell szedni. Ha mégis így van csak valaki nem ellenőrzi az megint nem jó. Remélem érted mire akarok kilyukadni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18) KillHates válasza Gyuri27 (#17) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem meg van az oka, hogy ez az információ fent van. De az Expert sem veszi komolyan, oda baromi ritkán megyek, mert az olyan messze van nekem, hogy oda születni kell, :D és mégis vásárolhatok náluk. Igaz nem D4-ben de vásárolhatok... A Speedshop-ban viszont visszaminősítettek véglénynek, úgyhogy dugják fel maguknak azt az amijük van. :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19) Gyuri27 válasza KillHates (#18) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi lenne az az ok?
Igen a nagykerek miért oda északra költöztek? A chs közel lenne, de amig nem döntik el mi a szitu, addig nem megyek regisztrálni. :DDD
Na látod ezért nem minedegy. Mert ok hogy most nem szaroznak vele. De ha kint van akkor előbb utóbb fognak. Ocz-t meg csak náluk kapni. :((

Amd - Radeon - Ryzen

(#20) vakarcs válasza Sefter (#5) üzenetére


vakarcs
aktív tag

szerintem te a Vaci utirol beszelsz...
Budaors eleg jol felszerelt es ott sok cucc is van kint (bar en reg voltam)

VAki

eladó a világ :)

(#21) deicide válasza vakarcs (#20) üzenetére


deicide
veterán

Most pont azt találgattuk, hogy ha a Budaörsi áruház szegényes kínálatát kiszámláznánk valakinek, elég lenne-e a 100m Ft...:)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#22) vakarcs válasza Gyuri27 (#19) üzenetére


vakarcs
aktív tag

Szerintem a Rufusz-nal nagyobb a kinalat OCZ teren...
Kar, hogy nincs Mo-n disztributora az ocznek :( bar... mondjuk Ausztriaban mar van...

VAki

eladó a világ :)

(#23) Elmör


Elmör
senior tag

Gratula a cikkhez Attis!
Végülis nem volt ez olyan rossz program, nem? :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#24) TJ válasza Findzs (#1) üzenetére


TJ
csendes tag

3kg fekete fólia:)
Nem környezetbarát de legalább minden benne van amit bele tesznek, ami a jelenlegi helyzetben:
Honnan van a noti?
Leesett a kamionról.
Lett.
Van.

nem is olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

(#25) One79 válasza Sefter (#5) üzenetére


One79
csendes tag

Kolléga!
Ha ismernéd a piacot, akkor nem írnál ilyen blődségeket. Azt hogy lassú vagy sem, mindenki döntse el maga, s szerintem a választék nem kicsi, bár lehetne nagyobb is, az üres polc meg máshol is előfordul, csak fel kell tölteni... a weben azért látszik, hogy van készlet. Azért az igaz, hogy lenne mit javítaniuk s fejleszteni az tény...

Ne makacskodj, forogj együtt a földdel.

(#26) g@bo válasza deicide (#15) üzenetére


g@bo
nagyúr

experben van. és amd x4 620? szólj lécci ha jöt.... mióta vagy te chs fun? :F

(#27) deicide válasza g@bo (#26) üzenetére


deicide
veterán

x4 620 jövő héten...
i5 750 nekünk is lehetne már egy ideje, ha szürkén vennénk, de mi csak disztribútorokon vagy a gyártón keresztül vásárolunk...(Az expert pedig nem Intel disztribútor, én azt írtam, hogy a magyar disztriknél még nincs)
Fan pedig azóta vagyok, mióta ott dolgozom...:)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#28) KillHates válasza deicide (#27) üzenetére


KillHates
nagyúr

Te ki vagy ott?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29) deicide válasza KillHates (#28) üzenetére


deicide
veterán

Komponens termékfelelős...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#30) Findzs válasza TJ (#24) üzenetére


Findzs
addikt

kb. 8-10 nagykerből szoktunk rendelni és a többiek nem csinálják ezt a csomagolást

még a JT szokta teletömni pár kiló nejlonnal a dobozt hogy ne zörögjön :)

pont ma is jött áru chs-től

este rakok fel képet ha el nem felejtem

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#31) TJ válasza Findzs (#30) üzenetére


TJ
csendes tag

Csak egyszer hiányozna valami a nem becsomagolt cuccodból sírnál reggelig arról is tegyél már fel fotót :)

(#32) g@bo válasza deicide (#27) üzenetére


g@bo
nagyúr

hmmm, kivárjuk. van valami sacc/kb ár?

(#33) deicide válasza g@bo (#32) üzenetére


deicide
veterán

Ez nálunk kb 20.500.- lesz, szürkésebb helyeken 20 alatt is lehet...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#34) g@bo válasza deicide (#33) üzenetére


g@bo
nagyúr

nettó? :U ha bruttó, akkor kuvva olcsó... szerda tájéka? mert akkó belesek...

(#35) deicide válasza g@bo (#34) üzenetére


deicide
veterán

ááá, bruttónak jó lenne, de nem, majdnem 100 USD az ára a disztribútornál...

hogy mikor érhet ide, az kérdéses, mert elvileg 14-étől szabad árulni, de még nem tudjuk, hogy ez a disztrire/nagykerre/kiskerre vonatkozik...:)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#36) Findzs válasza TJ (#31) üzenetére


Findzs
addikt

ha tudnád, hogy működik az ilyesmi nem írnál ilyen hülyeséget,
ha hiányzik valami ami nem a nagyker felelőssége akkor a futárszolgálat kárpótól
ha meg a nagyker hibázott akkor meg ők pótolják a cuccot ennyi
de hangsúlyozom, hogy 10 éves kisker, nagyker, pályafutásom alatt kb. 2x-3x fordult elő ilyesmi azt is csak egy telefonba került rendezni

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#37) KillHates válasza deicide (#29) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sejtettem... :K :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38) TJ válasza Findzs (#36) üzenetére


TJ
csendes tag

Hidd el tudom hogy működik :):):)

A szállító cég kb fél év alatt a nagyker meg videó alapján esetleg nagylelkűen bevállalja a veszteséget. Veszteséget senki nem akar és így lecsomagolva tuti hogy nem tud kikerülni belőle semmi.

mondjuk az emberek általában az ellen vannak ami a saját jól felfogott érdekük.

[ Szerkesztve ]

(#39) Findzs válasza TJ (#38) üzenetére


Findzs
addikt

köszönöm, hogy megtiszteltél a 3 db hozzá szólásoddal amit röpke 2236 nap alatt produkáltál és csakis rám szenteltél, köszi :R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#40) TJ válasza Findzs (#39) üzenetére


TJ
csendes tag

Igazán nincs mit :)

Legközelebb is állok rendelkezésedre amikor hülyeséget írsz :)

(#41) KillHates válasza Findzs (#39) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jesszus, tényleg! :Y :Y :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#42) Dapro válasza Findzs (#1) üzenetére


Dapro
senior tag

Az első hozzáoszolnak mondom: Azért csomagoljak így mert attól függ hogy itt mivel csomagolnak h ki szállítja ki. a fekete azért van h ne lássak mi van benne, fehér is van ám :) tudom mert ott dolgoztam összekészítő és csomagolóként :) a környezet meg nem érdekli őket.
am Budaörs beszelek most. a váci úti megszűnt.

ja és kamerázzák is a raklapokat!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.