Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) benike1999


benike1999
tag

Az X24 Pro egész szimpatikus és nem is túl drága de nem értem mi kerül 150 dollárba egy QI talpon...

(#2) pmartin96


pmartin96
csendes tag

megy a ces? nem jan 6.-án kezdenek?

"640 kilobájt minden felhasználónak elég kell hogy legyen"

(#3) ledgeri válasza pmartin96 (#2) üzenetére


ledgeri
nagyúr

lehet, hogy a press-day korábban van...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) kakuk.tamas válasza pmartin96 (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem újdonság a -1, és null napos bejelentések.
De szerintem ez nem konkrét bejelentés volt, hanem azok, akiknek van jegyük, kaptak sajtós levelet.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) Daywalker


Daywalker
addikt

Így van, ilyenkor már vannak események, mint például a Digital Experience, ShowStoppers, és ott már lehet is látni az új cuccok egy részét (attól függ itt ki állít ki).
Valamint a gyártók szeretnek egymásra licitálni, ilyenkor már simán küldik ki a közleményeket, a kiállításon pedig kint lesznek a cuccok...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Nagyon szep a vekonyitott káva, nagyon bejonn. Monitorok tobbsegenel itt rontjak el.

[ Szerkesztve ]

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#7) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Ezt az egy kábeles összeköttetést asztali gépekkel is megcsinálhatnák, hogy a monitor onnan kapja a tápot.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#8) mepet válasza Sebaj Fóbiás (#7) üzenetére


mepet
addikt

és ez miért lenne jó?

(#9) macilaci78 válasza mepet (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyetlen kábelre cserélhetné a monitor táp, adat, USB és hang vezetékeit, na meg akkor már a webkameráét, és a Qi töltőét is.
Abba nem mindenki gondol már bele, hogy az ilyen ujjnyi vastag kábelnek már merevsége is van, és még árnyékolni illene. Hogy a monitorral adott 120-160 centi elég hosszú-e, illetve van-e hosszabb, az mellékes.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#10) mepet válasza macilaci78 (#9) üzenetére


mepet
addikt

Az oké, hogy egy kábel kéne csak. De akkor a PC tápjából folyik az áram az alaplapon (vagy a videokarin) át a monitorba. Ez mindenféleképpen szerencsétlen eset lenne, pl. melegedés és zaj szempontból is. Ráadásul mivel asztaliról beszélünk, ezért talán csak esztétikai előnye lenne a kevesebb kábelnek, műszaki szempontból nekem felesleges bonyodalomnak tűnik az elképzelés.

A hangátvitel pl. már megoldott plusz kábel nélkül is HDMI-vel.

(#11) Sebaj Fóbiás válasza mepet (#10) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Nekem ez az esztétikai előny nagyon is tetszene. Meg a kisebb kábeldzsungel a lábamnál. A tápokban meg szerintem jellemzően van annyi tartalék, hogy egy monitor fogyasztása még beleférjen. Nálam legalábbis simán.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#12) mepet válasza Sebaj Fóbiás (#11) üzenetére


mepet
addikt

Akkor is tetszene, ha a kevesebb kábelért cserében drágábban rosszabb minőségű képet kapsz?

(#13) Sebaj Fóbiás válasza mepet (#12) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Ezzel a költői kérdéssel nem tudok mit kezdeni. :D Nyilván nem, és? Olyan érzésem van, mintha azt sugallnád, hogy megoldhatatlan amit írtam, A cikkben meg ott van, működik, kép és táp egymás mellett. A videokártyákhoz is elég sok áram folyik az alaplapon, PCIe ha jól tudom 75W; egy átlag monitor mennyi? 30? 50? Neked felesleges bonyodalom, nekem tetszene. Nem muszáj egyetértenünk, sőt, én szeretem ha valakinek van saját véleménye. Riszpekt :)

szerk.: jaj, az egy másik cikk volt +-1-2 nappal valamerre :)

szerk.2.: CES 2106: új monitorok ASUS módra, köztük az első hordozható USB Type-C kijelző

[ Szerkesztve ]

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#14) mepet válasza Sebaj Fóbiás (#13) üzenetére


mepet
addikt

az új hírrel kapcs: ez hordozható monitor esetén szuper ötlet, ebben teljesen egyetértünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.