Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

(#2) Probber


Probber
őstag

A körszakállam és az államon futó csíkot szoktam ilyen (hasonló) géppel visszavágni, tulajdonképpen ezek másra nem is jók. A többit meg rábízom a pengésre. :D

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#3) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nem voltál valami rutinos... Egyszer kölcsönkértem az öregemtől az ő villanyborotváját, és a következő eredményre jutottam:

-csak a rövidebb szőröket viszi, így sűrűbben kell nyesni, mint kézi meghajtásúval
-semmivel sem gyorsabb
-drága
-még az ampert is eszi pluszban
-előbb-utóbb kékszakállú herceg leszel tőle.

Egyébként nagy borotválkozós topik: [link] :)

Rip and tear

(#4) Brian_GT válasza Zolaash (#3) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ez meg csak a hosszabb szőröket viszi :)
Nekem azzal nem is lett volna bajom, hogy többet kell vele pepecselni...ha az ember akar vmit a képére, akkor szenvedjen is meg érte. De ennyire :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5) Samus


Samus
addikt

Te szitásat vettél, nekem körpengés (legolcsóbb Philips Q6900). Én sem használom. Lassú, nehézkes, nagyon rá kell nyomni, és kétnaponta használni kellene, mert utána alig boldogul a "hosszú" szőrrel. Nem beszélve arról, hogy utána meddig kell mosni, még kijön belőle minden...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Brian_GT válasza Samus (#5) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen, ezek a drága Braunok tuti jók, ha arról van szó totál le kell szedni...3 körpenge ráadásul ugye olyan mint a Gilette borotvái, hogy tud ide-oda mozogni követni az arc vonalát.
Takarítást, meg a hosszú nyírást aláírom.
Mondom én most 1x próbáltam ki vétel után...azt kitakarítani... hát pfff... és igen... ez amekkora teljesítményt tud...hát ha nem szedem le minden nap..már nem bírná el a nagyobb-erősebb szakállamat.

Hogy más ezt hogy csinálja? :) Ebből is ami 10.000 alatt van látom semmit sem ér. Csak szomorú, hogy a régi ideállal szemben, ami olcsó az még nem biztos, hogy rossz....hát mostanra felnőttünk odáig, hogy de :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#7) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Sziasztok! Van egy Remington R8 XR1550 szakál vàgóm és olyan kérdésem lenne, hogy amikor szét kell szedni tisztítàsnàl a persely részèt és benne van az perselyfogó, ezt rögzití valami, hogy a szétszedèsnèl ne essen ki a körpenge? Valaki tudna erről mutatni egy képet, mármint a szétszedèsèről?

Csé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.