Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) <NewL>


<NewL>
addikt

1 hete vettem,egyelőre nagyon tetszik,a böngészés ...felbecsülhetetlen rajta. :)
Fm rádió nem érdekel,de olvastam ,hogy benne van a chip és jön ki rá 1 hónapon belül progi. pipa.

Nekem másodjára van rajta a töltőn,de nem merült volna le ha nem játszottam volna majdnem végig a need for speed-et:DDD

Ez a lassulás engem is idegesít,ilyen alap dolgoknél pl naptár,névjegyzék,óra,sms,beállítások -ba elég lassan lép be,őszintén nem ezt vártam - de de minden telefon ilyen lassan lép be ezekbe a dolgokba,azt hittem ez itt zökkenőmentesebb,vagy lehet azért látjuk ezt annyira mert máshol mint a villám.:)

Mindenhez baszott drágák a cuccok,nézz meg egy Nokiát,Samsungot,Htc-t,tokok,hátlapok,házak stb-k egyikhez se olcsó mulatságok.

video stream - na ez mi?:D

Milyen hasonló kijelzőméretű telefont tudtok, ami a fenti hiányosságokat pótolná? - eddig azt mondtam ,hogy Htc Hero,de most már én sem tudom,joey20-nak volt láttam az aláírásában,de már csak azájfónt látom. :U

Nekem a fényerő háromnegyeden van de inkább közel maxon,nem szeretem ha fakó,úgyis rádugdosom most sürven a kábelre.:D

Most egy ilyen tokot nézegetek rá,mondjuk nem olcsó 5-6ezer de egy bőr Nokia vagy Htc se se sokkal olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.