Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88) Csotkany


Csotkany
újonc

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy, van egy Acer Aspire 5310es notebookom, és szeretnék bele egy új processzort, és ahogy nézegettem elég sok mindentől függ hogy mit bír a kis drága így nem akarok feleslegesen pénzt kiadni ezért gondoltam megkérdem az okosabbakat :) Szóval az adatok: Ami kifüstöt: Az alap Intel Celeron M processor 530 (1.6 GHz, 533 MHz FSB, 1 MB L2 cache) És amire cserélni szeretném: Intel® Core™2 Duo Processor T7700
(4M Cache, 2.40 GHz, 800 MHz FSB) ( http://ark.intel.com/products/29762/ )

Nos a kérdésem a következő lenne, elbírja a kis drága ezt a processzort vagy csak megölném vele? :D

Ram-om 1gb ddr2 samsung ram ( 2x512mb) Igen ezt is bővíteni szeretném csak a tárcám nem szeretné mindig így :)

(Sajnos a chipsetjét nem tudom megnézni most mert nincs benne lcd (bonyolult történet) ha kívülről meglehet valahogy nézni azt is leírom csak h biztosra menjünk! :) a válaszokat előre is köszi! :)

UI: Biztos, hogy nem értek annyira innen a gépekhez mint az emberek 95%a úgyhogy elnézést ha f@szságot kérdezek/irok, de ink igy megyek biztosra... :) Ja és szerintem nem szégyen az okosabbtól tanulni! :)
:K

"A valóság azoknak való akik nem elég erősek a kábítószerekhez!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.