Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Samus


Samus
addikt

Ez a Linkin Park már nem az a Linkin Park. Az utolsó értékelhető albumuk a Collision Course, amit Jay-Z-vel kreáltak. De itt is a régi számaik voltak feldolgozva. Igazából két albumuk volt, a Hybrid Theory és a Meteora, ami tükrözte azt, mi is ez a zenekar. A Minutes to Midnight, bár nagyon jó kritikákat kapott, nekem már nem jött be, A régi lázadásból nem maradt semmi, csak fekete ruhába öltözött emo-s tagok. Mikor meghallottam a Blackbirds számot, azt hittem visszatér a zenekar, de nem így lett. A Messenger a legértékelhetőbb szám az albumon...magánvélemény, de én szomorú vagyok. Gyerekkoromban rongyosra hallgattam az első kettő stúdióalbumukat, és nagyon szerettem. Így vagyok a Tankcsapdával is. Az Élni vagy Égni című albumuk már nem jött be annyira (bár nagy siker lett), azóta sem találom a régi tüzet. Van pár jó számuk, de én csak a Jönnek a férgek és Az Ember tervez albumot hallgatom, egyik sem mai darab...de hát haladni kell a korral...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.