Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Szerintem jó logó. Puritánabb, egyszerűbb, de azért még könnyű az MS-sel azonosítani.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) BITBOYS válasza Иван (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valószínűleg még lesz itt változás.. :)
Tényleg letisztultabb lett, így nekem is jobban tetszik.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Воланд


Воланд
titán

szar az index cikke.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) BITBOYS válasza Воланд (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Miben, hol?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) Crystalheart válasza BITBOYS (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem mutatja, milyen volt, amit lecseréltek. :D Nekem csak rémlik, utánanézni meg lusta vagyok...

(#6) Воланд válasza BITBOYS (#4) üzenetére


Воланд
titán

"a piros az Office-t"

az narancssarga.

" A sárga kocka még gazdátlan, de logikus lenne, ha a Windows Mobile-hoz kötnék majd hozzá."

nincs windows mobile, windows phone van. aminek a logoja ugyan az, mint a windows-e, csak eppen piros. jah es a windows phone a windows termekcsaladba tartozik.

"és megjelenik a Windosw Phone 8-as mobilokon, és a Surface táblagépen is"

ez a windows phone logoja. a surface-eken szinten ez a logo lesz.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Most tettem fel a w8-at, ebben még nem ez a jele.. :D [link]

(#8) BITBOYS válasza Воланд (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szép munka. szóljunk a cikkírónak? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) Иван válasza Воланд (#6) üzenetére


Иван
őstag

""a piros az Office-t"
az narancssarga."

Fene se tudja. minden gépen máshogy mutathat. Számomra mind a kettő belefér.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) Crystalheart válasza Иван (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem az amolyan pasztell-piros, ahogy a többi is pasztellszín... De tényleg narancsra hajaz.

(#11) BITBOYS válasza Воланд (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Amúgy ips-en lehet piros

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) Воланд válasza BITBOYS (#11) üzenetére


Воланд
titán

akkor kalibraltassa be a tisztelt cikkiro a monitorat, mert az bizony narancssarga.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) BITBOYS válasza Воланд (#12) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jól van, semmi probléma, gyenge szarkazmus volt :D
Ez bizony narancssárga egy fekete-fehér monitoron is :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14) BITBOYS válasza Воланд (#12) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ja, meg a másik, hogy Rubik nehogy beperelje őket :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15) Иван válasza Crystalheart (#10) üzenetére


Иван
őstag

Indulhat az off-flém, hogy milyen színű is az ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nekem tetszik. :K

Végre azonos stílus köszön vissza minden microsoft szofverről, és szerintem ez a csempe stíéus megjenik majd az új xbox dizájnjában is.
Így mindenki tudja , hogy melyik céggel van dolga.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) xdx@ válasza Воланд (#6) üzenetére


xdx@
aktív tag

" A sárga kocka még gazdátlan, de logikus lenne, ha a Windows Mobile-hoz kötnék majd hozzá."
Ráadásul nem kocka, hanem négyzet. :D
Előtte pedig jól írta.

Szerintem is letisztultabb lett az új embléma, bár a régit nehéz lesz elfelejteni.

(#18) hNp88


hNp88
aktív tag

vajon hány milliárd usd-t költöttek ennek a megtervezésére? ;] :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.