Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) alamuszi válasza azbest (#44) üzenetére


alamuszi
senior tag

Nem annyira én dobálózom adatokkal, mint inkább eddig tényeket adtam mellébeszélés helyett, Mint MSI Wind U100 (gma500 :D) vagy éppen a GMA500 tulajdonságai :D.
Csak ezzel van egy bökkenő, ha megnézed a chipset Frekvencia adatait, akkor azok tulajdonképpen, mind processzoroldalon, mind pedig sebesség oldalon a GMA 950. És mint írtam még a (#38) .nél, tulajdonképpen nem másról van szó, mint egy GMA950-ről, ami ki van bővítve videó codec, és ujabb dx. Vertex, pixel shader technológiával. kb ennyi.

"A gma500-as linkjeidet el is kellene olvasnod. Attól, hogy mindkettő gpu még nem lesznek rokonok. [link] Az meg teljesen mindegy, hogy egyiken sem lehet játszani... de a gma500 az őjabb driverekkel már teljesen jó választás win7hez."

Igen de egy chipset rokonságát, nem az dönti el, hogy mennyire jó játékra vagy sem, hanem inkább a törzsadatai. De mindegy. Az pedig, hogy az Intel éppen egy frissítéssel éri ezt el, az pedig valahol engem igazol. Eddig nem tudták, hogy ez a chipset ezt tudja? :D

Csak mielőtt dobálsz valótlan adatokat támaszd is alá, mert ez így félrevezető, nem nekem, mert én csak nevetek ezeken a beírásokon, mert ismerem a chipseteket, meg, hogy azok mibe vannak beépítve. Csak éppen aki nem annak ez félrevezető. kb ennyi.

"Akkor legyen U115, annyi féle van már ezekből, hogy meg sem próbálom követni. A chipset a lényeg." Értem :D

Részemről Vita OFF.

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.