Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) alamuszi válasza azbest (#39) üzenetére


alamuszi
senior tag

(#36) Azbest
"mondjuk azt nem értem, hogy gma500-at miért xp-vel árulnak... úgy emlékszem, hogy win7 kell alá, hogy működjön a hd gyorsítása (legalábbis amikor erről olvastam, az xp-s driver még nem támogatta)."

(#38) alamuszi
Többek között azért, mert az Intelnek, és a Microsoftnak vannak megkötései a Netbookokra vonatkozóan, amiben az is benne foglaltatik, hogy ami Netbook az max 1 gb rammal rendelkezhet. Ez az egyik fele, a másik, hogy a GMA500 nem mai csirke, hanem a nem hivatalos továbbfejlesztése a GMA950-nek. És mikor a 950 kijött, akkor nem sok híre hamva volt nemhogy a Win7-nek hanem a Windows Vistának sem. Talán lehet, hogy ezért.
Annak nem szokott jó vége lenni, ha a gyártók magukra haragítják az Intelt, vagy éppen a Microsoftot. SZVSZ.

(#39) azbest
"Az Ms nem ad olcsó netbookos XP licenszet, ha túl erős a gép, de ennek semmi köze ahhoz miről szó van."

Olvasgatok én:

[link]

Egy csöppnyit, lehet, hogy hitelesebb, mint a Te linked. De elmagyarázod, hogy a Videóformátumok támogatásán kívül mennyivel modernebb ez mint a GMA950? Ja szoftveres DX10.1. Ezen felül?

Jó olvasgatást :)

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.