Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Béééla


Béééla
őstag

MENNYIIIII?

Ezek után az a kérdés, hány napon belül lesz kapható ebayen 5 dollárért ugyanez...

Ó, és PC-hez lehet ezzel már kötni?

[ Szerkesztve ]

Bélabá

(#2) Raysen623


Raysen623
addikt

Mármint kinél nem erőltetik az elterjesztését a kinect-nek? Ha a felhasználóknál akkor rendben, elvégre hagy döntse el a vásárló kell e neki vagy sem. Ha viszont a fejlesztőknél sem, akkor az megint az MS idiotizmusát jellemzi. Én előbbire tippelek.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) Zen7


Zen7
tag

Xbox 360 tulajoknak nem postázzák ingyé?
50 dollár ... kössz pacsi :C

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#4) Bird


Bird
addikt

Bravo...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) Meteorhead válasza Zen7 (#3) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Azért nem, mert más a két Kinect. Az XBONE-hoz már jobb felbontás, kisebb késleltetés, stb. van. Annyira nem égbekiáltó, hogy az XBox 360 tulajok nem kapják meg ingyen. Az 50$ viszont elég meredek, talán Alma logó van rajta?

(#6) TTTotya


TTTotya
senior tag

Vajon a Project Scorpio-s gép is tudja majd használni ily módon a kinect-et, vagy annak a megjelenésekor dobjam is majd a kukába, ha nem akarom a mostani XO-t megtartani..... :F

(#7) zooly


zooly
aktív tag

Eladhatod a regi xo-t csak meg kell tartani a sorozatszamot a rendeleshez :)

https://www.ratingraph.com/

(#8) KillHates


KillHates
nagyúr

Szerintem az amiért XBOX-ot választ az ember; az a Kinect. Nagyon jó móka a TV előtt bénázni, nincs is más játékunk csak amihez kell a Kinect. Ha lefut ez az interaktív dolog, akkor nagy lesz a bánat itthon...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9) Z10N


Z10N
veterán

Lesporoljak koltsegcsokkentes cimen, majd $50-ert adjak ha kell :)

Lesz itt utangyartott rovidesen.

Amugy a sno-t le lehet meg olvasni a dobozrol? :DDD Mert akkor lesz ezzel hazardirozas :)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#10) Vico87


Vico87
tag

Én nem értem a problémát az árral. Akinek van Xbox One-os Kinectje, annak 99,999999% eséllyel van Xbox One-ja is. Ha vesz egy Xbox One S-t, akkor ingyen kapja az adaptert. Ha nem vesz Xbox One S-t, akkor adapter sem kell neki.

(#11) erahurka


erahurka
félisten

Tehát az új Xbox nem kompatibilis az MS kiegészítőivel. Gratulálok Microsoft, ismét zseniálisan sikerült megoldani valamit... :W

(#12) Zen7 válasza Meteorhead (#5) üzenetére


Zen7
tag

Viccnek szántam : 360hoz minek kéne adapter? :DDD

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#13) Béééla válasza Vico87 (#10) üzenetére


Béééla
őstag

Jogos - az az IS szócska vagy kimaradt, vagy átsiklottam felette. De akkor is iszonyat ára van.

Bélabá

(#14) Vico87 válasza Béééla (#13) üzenetére


Vico87
tag

Én azt furcsállom, hogy ilyen hamar kiadnak a konzolból egy slim verziót, főleg úgy, hogy már kvázi bejelentették, hogy jön egy erősebb verzió jövőre. Aki eddig nem vett Xbox One-t, azt nem ösztönzik a vásárlásra, mert jövőre vehet erősebbet. Aki vett, annak nagyon keveset nyújt pluszba a One S.

Szerk.: igen, 50 USD egy sz*ros kábelért szerintem is rablás, bár ezt az "üzleti modellt" az Apple jól alkalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#15) TTTotya válasza zooly (#7) üzenetére


TTTotya
senior tag

A kérdésem arra irányult, hogy a jövőre megjelenő konzolon is lehet-e vajon majd a kinect-et használni vagy sem??

[ Szerkesztve ]

(#16) leviske


leviske
veterán

Pedig a Kinect-nek pont a VR korszakban lett volna értelme mind konzol mind PC vonalon. Szerintem.

(#17) Bird válasza leviske (#16) üzenetére


Bird
addikt

Egyetértek. 2 perc után semmi pluszt nem tesz hozzá a tv előtti ugrabugra. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18) Dilikutya válasza Vico87 (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kinect-et külön is lehet venni. Akinek az XOS lesz az első konzolja, de kéne neki Kinect, megszívta. Márpedig miért venné valaki a régebbi verziót...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.