Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Meggyi001


Meggyi001
veterán

Imádtam az appot. Srácok, valaki fejlesztő, baromi gyorsan nekiállni! Még fizetünk is érte :) Na....

https://gamergep.hu/

(#2) tkesy


tkesy
őstag

:(

Az utóbbi 1 évben szinte csak ezen keresztül használtam a ph!-ert napközben, remélem valaki folytatja az alkalmazás fejlesztését, mert igencsak hiányzik...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#3) g_g_g


g_g_g
őstag

Mikor újra kellett telepítenem a telefont, mindig az volt az első és legfontosabb alkalmazás amit telepítettem.
Nagyon köszönöm az eddigi munkádat, kiváló volt az app.
Remélem nem kerül feledésbe a kód és lesz aki folytatja mihamarabb.

(#4) Madoc


Madoc
veterán

Állandóan ezt használtam megjelenése óta. Mintha a fél karom odalenne... :O

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#5) Somatom


Somatom
veterán

Köszönöm a munkádat!
Én csak tesztelgettem, alapvetően webes felületen használom. Ha valaki átvenné, legyen kedves megoldani, hogy telón magától forduljon fekvőbe, ne kelljen automatizálóval rákényszerítenem.
Köszi!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) #81733120


#81733120
törölt tag

Koszonjuk az eddigi munkat, sokaknak megkonnyitetted a forumozasat. :R

Remelem valaki majd folytatja, hisz sokak szamara fontos az app. (En most is mobilrol - es a nagyon fapados mobil verziorol - irok. Ez a verzio egyszeruen borzalmas, a Fototrend meg nem megoldas mindenre...)

(#7) rosejbli


rosejbli
senior tag

Még most is automatikusan megnyitom minden feloldásnál kb. az appot pedig nem is működik :(

(#8) Oldman2


Oldman2
veterán

Köszönjük a munkádat, öröm volt eddig is veled dolgozni!

Remélem lesz még alkalom a közös munkára...

:R :R :R

(#9) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Én is köszönöm még 1x a munkát és ezt a remek alkalmazást! Nagyon bízom benne, hogy valaki felkarolja majd, mert rettentően hiányzik. Napközben telefonról nekem egy megváltás volt ezzel fórumozni. További sikereket kívánok neked az életben! :R :K

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#10) yanna


yanna
őstag

Napi szinten használtam, nagyon sajnálom, hogy vége, de remélem nem örökre. Nagyon szerettem, mindenben remek volt.
Köszönöm a közreműködő fórumtársaknak!

(#11) Wesder válasza rosejbli (#7) üzenetére


Wesder
félisten

+1
Vegye àt a PH! és tegyen alulra kis reklàm bannbert, Prémiummal meg ki lehetne kapcsolni. Konkrétan itt a kész app. Még azt sem mondhatjàk hogy sok idő lenne megcsinàlni. (Szerintem) Én megvezzem meg feliratkozom meg kutyafüle, csak ne vesszen el :O

A befektetett munkàért megy 1000 köszönet. :R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) kovacs65


kovacs65
senior tag

Magyarország = ami jó, azt meg kell fúrni

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#13) Meggyi001 válasza Wesder (#11) üzenetére


Meggyi001
veterán

+1

https://gamergep.hu/

(#14) Bjørgersson válasza kovacs65 (#12) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez a hozzászólás hogyan kapcsolódik a témához?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15) Meggyi001 válasza Bjørgersson (#14) üzenetére


Meggyi001
veterán

Tök sehogy, de igaza van :D :)

https://gamergep.hu/

(#16) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Köszönöm szépen :B

Még az is lehet, hogy most, hogy nyitott a forráskód 2 hónap múlva a prohardver elő áll egy appal :P

(#17) Wesder válasza Arcanus (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Ne vicceljünk már.
Ha akartàk volna a fentebb vàzolt ötletemet megcsinàlhattàtok volna közösen, erre elutasító vàlaszban részesültél.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) joci86 válasza Wesder (#11) üzenetére


joci86
senior tag

Teljesen működőképes lehetne így.
A PH-nak talán még pénzébe sem kerülne az app működtetése, ennyi felhasználó között biztosan akadna vállalkozó kedvű hozzáértő. Most sajnálom, hogy nem értek hozzá...
A bannerrel meglenne a bevétel is, ami lássuk be, jogos igény. A jelenlegi hozzáállásuk viszont határozottan antipatikus.

Arcanus, ezer köszönet a munkádért!
Én sajnos nem tudtam, mi a probléma az appal, így töröltem az adatait, hátha megjavul... A read only-t is buktam. :(

(#19) kovacs65 válasza Bjørgersson (#14) üzenetére


kovacs65
senior tag

Hogyan?
Ebben az országban erőből szokás lenyomni minden újító szándékot.
Így.
Nehogy már egy mezei felhasználó jobbat barkácsolhasson, mint a szuper profi programozók.
Így érthetőbb?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#20) yanna


yanna
őstag

Hát srácok, mobilon PH-zni tragédia! Ez az alkalmazás pótolhatatlan. :O

(#21) csepelball


csepelball
tag

Köszönöm a fejlesztést, mindenki nevében!

Sajnos mostanában nem igen volt időm a tesztelésre sem.

(#22) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Az eredeti topikba érdemes ellátogatni, Madoc fórumtárs ötlete nyomán kiderűlt hogy egy régebbi verzió müködik.

Ott linkeltem is hsz-ben a megfelelőt.

Nekem a 420 relase .apk verzió megy.
Aztán reméljük jó is marad!

(#23) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

köszönjük a fejlesztők/tesztelők munkáját...nagyon remek kis app, a 420-as verzió tényleg mükszik, de ami furcsa, hogy lehet az,hogy levetted play-ről de még mindig fent van?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#24) MADcat válasza kovacs65 (#19) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

És ez melyik szövegrészből jött le neked?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#25) Nikaré válasza st3v3np3t3r (#23) üzenetére


Nikaré
őstag

Nincs fent.
-
Nekem nagyon bejött ez az app, épp ezért nagyon is hiányzik. Igazából nem sok kellett volna, hogy egy stabil, jól működő program legyen.
Sajnálom, hogy stop lett neki.

(#26) dugo_ válasza Nikaré (#25) üzenetére


dugo_
veterán

Pedig a 420 helyett ajánlgatja még a frissítést a Play.

(#27) Nikaré válasza dugo_ (#26) üzenetére


Nikaré
őstag

Ezt nem tudom miért, de az tény, hogy most egy teljesen másik készüléken kerestem Play -en
(igaz ugyan azon fiók keretében mint az előző telepítésem) de "Letöltés függőben..."
Itt meg is állt.
Szerintem fent van valami, gondolok itt a béta programra / illetve tippelek.
Arcanus majd megnézi.

[ Szerkesztve ]

(#28) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Hivatalosan vissza vontam a Play-ből az alkalmazást, de amúgy még én is kapok értékeléseket és megjegyzéseket, hogy nem megy az app... :F

Szerk.: Akinek fel volt telepítve, az ezek után is látni fogja az appot (sőt, akár frissíteni rá), de az újonnan érkezők már nem. Sajnos ez így marad, ezen nem tudok változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#29) MittuDomain_ válasza yanna (#20) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nagyon gondolkoztam, hogy írjam le mit gondolok a dologról, de ez a hsz tökéletes összefoglalása a dolognak.

Még annyit tennék hozzá, hogy - nem követvén a ph! app fórmát - megkérdeztem a BestBuy app-ban, mi van, másnak sem megy esetleg, amiért 3 napos kitiltást kaptam.
De megérte, ha újra lesz app. Teljesen hiánypótló és egyedülálló, a legjobb dolog ha fórumozni akar az ember. Örülök, ha bármilyen formában újra életre kel és hatalmas respect minden eddigiért! :R :R :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#30) MittuDomain_ válasza st3v3np3t3r (#23) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nekem nem akar felmenni ez a linkelt 420-as.
Erre letöröltem a korábbit, hátha, de így sem. Mostmár semmilyen ph appom nincs. :O :O :O

Huawei P20

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#31) vince válasza MittuDomain_ (#30) üzenetére


vince
őstag

smrtprjcts kolléga készített újabb verziót a korábbi kódra alapozva: [link]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#32) yanna válasza MittuDomain_ (#30) üzenetére


yanna
őstag

Van a playen működő.

(#33) st3v3np3t3r válasza vince (#31) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem működik,ugyan úgy érvénytelen tokent ír

update: most beengedett :/

tetszik a változtatások lista :C

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.