Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Derbi GPR blokkal? Akkor megvágdosták a vázat, hogy belemenjen vagy mi? Gyárilag ezek am6-os vagy am5-ös blokkal jöttek ki. A Gpr-ben meg EBE vagy D50B0 blokkal jöttek ki a gyárból.
Egyébként meg első ránézésre jónak tűnik :) Ugyan ilyen évjáratú rs-em volt nekem is. 66ezer km-nél adtam el, 44ezernél vettem, ha gyárin hagyod akkor megbízható marad.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) creation


creation
senior tag

Széles utat, gumi fákat!

Jó látni, hogy nem csak megvetted, ráültél és ennyi, hanem gondolkodsz és költesz a vasra. Sajnos falun ez nem divat... Itt lelakják, majd eladják... :(((

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#3) Redneck válasza AllTheBest (#1) üzenetére


Redneck
veterán

A régebbi Derbi blokk.
Dellorto 17,5 és Arrow rendszer, más módosítás nincs, a többi az Apriliából van.

Nem lett vagdosva, kisebb mint az AM6 ami eredetileg volt.

Faluról van ez is, muszáj volt rendberakni, de amúgy is szeretem ha tudom mi van benne.
Nem olcsó muri de így legalább tudom mi lett cserélve, a következő tulajnak pedig tudok számlát, képeket adni majd a munkáról. Mappába gyűjtök minden számlát, tankolást és olajszámlákat is.

Széles utat mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4) AllTheBest válasza Redneck (#3) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Akkor szerencse ha nem kellett megvágni a vázat :) Megbízhatóak ezek a derbi blokkok, az arrow rendszer meg gondolom egész jó :D.
Hát igen, nem olcsó hozzá, az alkatrész, nekem kb 250ezrem ment el a kicsi rs-re, hála az előző tulajainak...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) Redneck válasza AllTheBest (#4) üzenetére


Redneck
veterán

Havernak gyári RS 50 van, neki ez a kipufogó jobban tetszett. Nekem is...
Ha lenne miből én is tudnék még rajta ezt-azt csinálni, de 1 vagy 1,5 szezonra vettem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) AllTheBest válasza Redneck (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát én em terveztem azt, hogy ennyit kell majd költeni rá... Nem is egyszerre jelentkeztek rajta a problémák, hanem kb 2 év alatt szépen lassan jöttek ki rajta. Mondjuk az enyémben sok km is volt. Blokk szinte teljesen új lett a végére, új henger, új főtengő, új kuplung, új váltó, új csapágyak, szimeringek, giannelli kipuff. De inkább eladtam, mert nem bírt a hátam az rs-t, hosszútávon kényelmetlen, inkább vettem az árából egy sm-et és azt felnyomta 80ccm-re, olcsón vettem a supermoto-t, szóval tuninggal együtt kijöttem 200ezerből

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) Redneck válasza AllTheBest (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Legközelebb én is magas gépet veszek, régebben endurom volt. Ezeken az utakon és a városi forgalomban jó ha magasan ülsz.
Ettől függetlenül tetszik és a formája nagyon megfogott! Főleg ez a fekete :)
Videót még nem tudom hogy csináljak menet közben. Jó lenne az idom mögé bedobni a telefont valahogy. Kitalálom, kamerára végképp nincs keret...:)

Neked milyen gumi volt rajta?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) AllTheBest válasza Redneck (#7) üzenetére


AllTheBest
senior tag

az jó kérdés :D Nem emlékszem, azt tudom, hogy 120-as volt ,130 már nem fér be hátulra. Azt tudom, hogy az én rs-em 130-at ment idomok nélkül, 80-as hegner volt rajta, meg egy elég hosszú áttétel.
Ha minden igaz, megint visszatérek az apriliához, kedden megyek meglesni egy 125-ös rs-t :D
Ha Baranyán belül laksz, akkor kölcsön tudom adni egy videó erejéig a Sony As-20-am :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#9) Redneck válasza AllTheBest (#8) üzenetére


Redneck
veterán

Rendes tőled de sajnos Pest-megye.

Nekem 90/90R16 és 110/80R17. Heidenau lesz szerintem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10) AllTheBest válasza Redneck (#9) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát heidenau volt elöl, arra emlékszem, az hajlamos volt megcsúszni, hátul még a 120-as is vékonynak tűnik a motorhoz, szerintem 120-ast nézz hátulra :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11) Redneck válasza AllTheBest (#10) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem Heidenau K63-at ajánlottak azt mondták hogy az baromi jó még nedves úton is.
Előre hátra azt vennék.

Nem tudok betenni nagyon nagyobb kereket mert nincs hely. Mondjuk elől talán elférne 100/80 R16 hátul meg 120/80 R17. Kérdés hogy mennyire lenne más a 90/90 és a 110/80 helyett. Azt mondják az megváltoztatja a motor karakterisztikáját. Most az előző mérethez lövik be...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.