Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mirr-murr kalandjai :D

Árban kicsit húzós, viszont az, hogy a garancia megmaradt tökéletes :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#2) KillHates


KillHates
nagyúr

Nagy respect az EC-CO-nak; nagyon korrekt áron adták ezt az egyébként elég feláras slim kijelzőt. :R
(még mielőtt valaki azzal jönne, hogy van itt a PH-n 16-ért LED-es TFT)

Örömmel látom, hogy a márkaszervizekben is jellemző a kupi és a káosz! Ami feltételezi a zsenik jelenlétét :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3) Tikakukac


Tikakukac
titán

Minden integrálva, vékonyítva, egybeöntve... pár év és lesz olyan sírás-rívás használt piacon, hogy öröm lesz nézni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4) KillHates válasza Tikakukac (#3) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ne is mondd. Zenbook-ban már nem is cserélsz kijelzőt.... A chipset 0.22-es golyókon ül, az is már csak mikroszkóp alatt látszik csak rendesen. És akkor az akkumulátorokról nem is beszéltem... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5) banhammer válasza Tikakukac (#3) üzenetére


banhammer
veterán

Ezt hívják úgy, hogy költség optimalizálás.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) .mf válasza banhammer (#5) üzenetére


.mf
veterán

Nem, akkor nem feláras bonyolított extra-vékony kijelzők lennének. Ezt úgy hívják, hogy a dizájn ára.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) Tikakukac válasza KillHates (#4) üzenetére


Tikakukac
titán

Lassan eljön a nap, mikor azt mondogatod a gépek felett, hogy bár mentél volna inkább nőgyógyásznak... :DDD
De tényleg, tehát ez a beintegrált ram, akksi meg kutyafüle engem megöl. Kijelző is beöntve a keretbe, ha már bajod van, akkor jöjjön bőven.

banhammer: A user szemszögéből ez szopatás maximalizálást jelent. Ramhiba? Lapcsere! Palmrest kopott vagy valami baja lett? Komplett házcsere! Fedlapra esett valami és repedt? Cseréljük kijelzőstől!
Ha nem azt látnám, hogy üzleti gépeknél is terjed a konzumer hülyeség, nem érdekelne, mindenki úgy szivatja magát, ahogy akarja.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) wAfu


wAfu
tag

ez jó árnak tűnik! az én ezeréves thinkpad t60-omba csak az sxga+ panel került 27-be és utána még én szerelhettem bele. mondjuk muszáj voltam, miután a "márkaszerviz" valami fost pakolt bele ugyanennyiért...

(#9) #56573440 válasza wAfu (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

azért az ezeréves alkatrészekkel az a baj, hogy az ára nem lefele megy. főleg egy ilyen laposnál amit te is javíttattál. nincs utánpótlás, még jó hogy aranyárban mérik. mondjuk ez az ár egészen korrekt, eddig én csak garos cserékkel találkoztam szerencsére, de a hp és lenovo is jól vizsgázott esetemben, de ezek szerint az acer is igyekszik, hogy itthon is működik a dolog az meg külön pirospont

(#10) jbush


jbush
tag

Ez tényleg nagyon korrekt ár volt érte. Tudok olyan gépet, amelyben messze nem ennyire speciális LCD van, és mégis; a márkaszerviz ennek a duplájáért cserélte volna (ugyancsak garanciális gép, tehát nem egy régen kifutott modell esetéről volt szó).

[ Szerkesztve ]

(#11) lapa válasza .mf (#6) üzenetére


lapa
veterán

nem. ezt úgy hívják, hogy az intel túlárazott procijainak 360%-os extra hasznából 30%-ot arra költött, hogy meggyőzze a prolit, hogy neki ejbe jó leszen a vékony sikkes hiperbook. a proli meg megy megint fizetni a hiperprocit meg a 360% extrát. bruhaha nyáu.

komolyan csinálok valami marketingszektát kis házioltárral valami frekventált helyen, és lehet majd persölybe dobálni meg tálakba gyümölcsöket, zsenge gidát, ilyesmit felajánlani a "jobb lesz neked ettől meglásd" istennek.

[ Szerkesztve ]

(#12) banhammer válasza Tikakukac (#7) üzenetére


banhammer
veterán

Ha nem vetted volna észre a mostani elektronikai termékeket nem a világvége + 1 napra tervezik gyártják.
A gyártóknak nem érdekük, hogy a termékük hosszú, hosszú évekig működjenek.
Nekik az az érdekük, hogy minnél többet eladjanak az új készülékükből és ennek az az ára, hogy a régiek lehetőleg minnél hamarabb feladják a harcot.
Vagy ha nem adják fel akkor olyan alkatrészeket használnak benne amik:
- cseréje kb. annyiba kerül, hogy abból egy új készüléket lehet venni.
- idővel lehetetlen beszerezni azokat.

Lehet erről az egészra azt mondani, hogy összeesküvés elmélet mániás vagyok, de ha kicsit jobban elgondolkozol akkor neked is leeshet, hogy ez így működik.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) Tikakukac válasza banhammer (#12) üzenetére


Tikakukac
titán

Teljes mértékben igazad van, ez az alapja a fogyasztói társadalomnak, nem ezt koncolgattam, költséget lehet optimalizálni ezer módon, munka helyett ők az ezy módot választották a többiekkel együtt.

Épp ezért kéne belátnia a sok kergemarhának, hogy saját maga alatt reszeli a fát, és lényegében egy nagy pénzszivacsnak használják őket, akiket úgy és akkor csavargatnak amikor csak kell. Következő lépcsőfok az agymosás, amikor már a user veri a mellét, hogy márpedig neki netre meg mailre i7 kell, 0,5cm-es kaszniba rakva.

Kíváncsi vagyok meddig megyünk el, lehet egyszer tényleg vége lesz a szervizeseknek, mert mindent egyből cserélni kell :( :(

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) banhammer válasza Tikakukac (#13) üzenetére


banhammer
veterán

A felhasználó max. fele részben tehet erről.
A színes, szagos, csillámpónis weblapok nézegetéséhez egyre nagyobb erőforrások kellenek.
Anno évekig egy Sempron 3000+-szal 512Mb DDR rammal neteztem.
Aztán pár évre rá bekapcsoltam a gépet és megdöbbentem, hogy milyen lassú a netezéshez, pedig csak az egyik vezető híroldalra mentem fel.

A marketing gépezet is vastagon benne van ebben, hogy csak akkor jó ha minimum i5 van a gépben és egy felsőközép kategóriás VGA.
A fórumok közönsége is ezt sugalja, hogy a játék csak n+1-es élsimítással stb-vel a tuti és ha az ki mered kapcsolni akkor noob vagy.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) lapa válasza banhammer (#14) üzenetére


lapa
veterán

aztán adblock noscript és kiderült, hogy mégse annyira.

(#16) banhammer válasza lapa (#15) üzenetére


banhammer
veterán

Ezek amiket leírtál egy casual abusernek már magas, mint malacnak a zsebóra.

Az olyan ördögi dolgokba meg ne is menjünk bele, hogy tweak network, pipeline, stb.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) Tikakukac válasza banhammer (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

Mindent televerni reklámmal, flash meg hozzá FHD youtube. És máris fekszik a régi gép. Nyilván a másik oldal is gerjeszti, mint hülyegyerek a tekercset.

Aláírom, a nagy felbontás rendes hardveres dekódolás nélkül szopacs, ez igaz. De azért egy adblock csodákra képes, az még nem annyira durva dolog (bár de), plusz egy SSD és azért egy T60 is szinte szárnyal, pedig potom pénz és igen ősi.

Utóbbi nyilván a marketing sara, sajnálom is az egészet, nagyon elpörgött a dolog manapság.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18) Rhino666


Rhino666
őstag

Legutóbbi szerencsétlen szubnoti-taposás eredményeképp 15k-ért vettem 11"-os kijelzőt (a munkadíjért meg nem számoltam fel magamnak semmit)...

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#19) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Csini írás, de a hideg kiráz ezektől az egyedi kaksimasináktól, sötét középkor köszönt a home szervizekre :D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#20) KillHates válasza Tikakukac (#17) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én imádom az FHD-s jutyúbot; döglenek tőle a videókártyák a notikban ahogy az illik! Én meg csak győzzem a BGA-zást ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21) Phvhun


Phvhun
őstag

Nem nagyon tiszta nekem ez a garis dolog.
Ha leesik valami és összetörik, akkor elveszti a gariját elméletileg.
Most ezzel a javítással újra visszakerült rá?

(#22) sing1ep1ayer válasza Rhino666 (#18) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Dettó, csak 14" méretben. Nálam is sikerült 15.000-ből kihozni a kijelzőcserét. Szomorú, hogy majd 40 rongy olyan olcsónak számít ezért, hogy még cikket is írnak róla a legnagyobb hazai portálon.

(#23) Graphics válasza sing1ep1ayer (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És a garid is megmaradt? :U mert ha nem volt oké... megértem a szitut, de ha volt garid, akkor már nincs

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#24) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Azért én is 50%-ban megszavaznám az usereket is, ha nem gerjedne mindenki az extra vékony dolgokra, akkor nem kéne mindent egybe integrálni. Ez van az új mobiltelefonoknál is, üveglap+touch panel+kijelző egybe ragasztva, mert csak így lehet 7-9 mm vékony készülékeket gyártani.
Az Intelt meg kár hibáztatni, ők csak észrevették hogy viszik a Air-eket, mint a cukrot, és nem akart kimaradni a kaszálásból.

Laci

(#25) Beholder76 válasza sing1ep1ayer (#22) üzenetére


Beholder76
csendes tag

Pedig igy van. A sony vaio yb3 11"-es kijelzojet 75ert akartak cserelni szakszervizben. Vegen ebay+youtube lett 17-ert. Nem mind1. De a 36 mar vallalhato (ugye az adokrol nem ok tehetnek, ingyen meg nyilvan nem dolgoznak). Szoval szerintem is korrekt ajanlat. Ha figyelembe vesszuk a hivatalaos acer szerviz (talan cseh) jofejseget, akkor pedig zsenialis ajanlat.

(#26) sing1ep1ayer válasza Graphics (#23) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Áh, nem volt már garanciás. Viszonylag régi gép, egy Dell Inspiron 6400-as. Itt a cikkben tök jól hangzik, hogy megmaradt a garid is, de ha egy hasonló korú Acer laptopban (például Aspire 3050, vagy Extensa 5635) kellett volna kijelzőt cserélni valószínűleg az sem lett volna olcsóbb, ellenben ha megnézem mennyit ér az egész, akkor hamar kijön, hogy 36.500-ért nagyjából vehetsz egy tök ugyanilyen gépet használtan, jó kijelzővel és akkor mindenből lesz tartalék alkatrészed is pluszban. Úgyhogy egy modern, új, garis laptopnál talán nem olyan fájó a közel negyvenezres alkatrész + szervízdíj, de ha már 1-2 éves a masina, akkor gyakorlatilag a teljes értékét (de minimum a felét) hagynád ott mindezért, úgyhogy inkább marad a Hardverapró, vagy ebay és a saját kezű bütykölés. Pláne, ha a cikkben részletezett ajánlat még "hűdejónak" is számít.

[ Szerkesztve ]

(#27) Badboys


Badboys
őstag

Nekem a Toshiba laposba egy kattanás böngészés közben és elszált az LCD. Szervíz mert garis telefon másnap jött a futár elvitte 2 nap után telefon a szervízből, azt mondja a csóka eltörtem az LCD t. Mondom a kutya nem nyúlt hozzá arogánsan mondta 140 ezer az új LCD kell vagy nem mert ő nem fogja kifizetni.Mondtam ennyiért veszek újat így nem kérem a javítást. Főleg,hogy magától tört el mivel én hozzá sem értem és külsérelmi nyomok sem voltak. Másnap vissza hozta a futár és még fizethettem az utaztatás árát is. Végül a lakhelyemen vettem egy újat 20 000 ft. Díjtalan beszereléssel ennyit a Toshiba szervízről. Senkinek nem ajánlom a Toshibát a drájvereit is úgy kell összevadászni mert semmi leírás hozzá. A Samut rá csatlakoztatt a netre mindent letöltött önműködően.

[ Szerkesztve ]

(#28) KillHates válasza sing1ep1ayer (#22) üzenetére


KillHates
nagyúr

15-ért vettél egy 14-es, slim-es, LED-es kijelzőt? :Y Erős kétségek gyötörnek :U

Meg szerintem az Inspiron 6400-asodba 15.4-es CCFL kellett.
Azt meg nálam kaptál volna 8.640,- Ft-ért beépítéssel együtt :K :R

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29) Móci


Móci
addikt

Elég egyszerű szerelni a gépet, bár a back covert nem cserélném le...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#30) Peak válasza Rhino666 (#18) üzenetére


Peak
addikt

persze a ráforditott idődért sem, az energiádért amivel rendelted, cserélted, a szaktudásodért sem, hogy magad rendeltél, tudtad mit kell rendelni, magad épitetted be, stb... :Y

"ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna." - tartja a jó magyar mondás.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#31) KillHates válasza Badboys (#27) üzenetére


KillHates
nagyúr

:R Bocsáss meg de ez a tipikus funkcionális analfabétizmus;

-érdemes elolvasni a garanciális feltételeket; ott eleve kizárják a törött LCD-t a garanciális kötelezettségek alól
-érdemes telefonon tájékozódni a márkaszervizben mielőtt feladod
-lehet a Toshiba notikra "no problem" garanciát vásárolni, akkor is javítják/cserélik a géped, ha a kocsival átmész rajta
-ami a drivereket illeti; meg lehet vásárolni előre telepített operációs rendszerrel is a gépet azon rajta van minden ami a boldogsághoz kellhet. (persze ez plusz pénz)
-ha oprendszer nélkül vásároltad meg a gépet, és a gyártó által támogatott rendszert teszel fel, akkor érdemes megint csak a használati utasításban (általában digitális) utána nézni a support-nak. Itt le van írva, hogy a Toshibának van egy TEMPRO nevű szoftvere amit ha feltelepítesz és van élő internet kapcsolat a gépen, akkor az mindent leszed a gépedre amit tartalmazna az operációs rendszerrel vásárolt gép (még a 30 napos Office-t is lerántja és fel is telepíti)

Szóval nem szabad elveszettnek lenni ebben a "szakmában" mert ha minden kötél szakad, akkor meg itt a Prohardver! ANKÓ topicja, ahol nincsen olyan probléma amit ne oldanának meg a lelkes fórumozók.

Remélem a jövőben hamarabb tudunk majd segíteni, minthogy kellemetlen tapasztalatod legyen.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#32) Tim82


Tim82
nagyúr

Ha már kijelzők és ennyi szaki van itt :), akkor a külső polarizer réteg cseréje ezeknél megoldható-e házilag, vagy ha nem, akkor mennyibe fájhat nagyságrendileg egy ilyen műtét?

Van egy WUXGA LG panelem, a polarizer réteg elszíneződésén kívül semmi baja nem lenne, az viszont részben elsárgult. Külföldi fórumok szerint elvileg nem cserélhető - már megrendeltem a cserepanelt, amikor belebotlottam egy olyan (más gyártmányú) kijelzőbe eBay-en, ahol a kereskedő azt írta, hogy ez a rész sikeresen cserélve lett rajta.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33) sowi válasza KillHates (#2) üzenetére


sowi
őstag

hehe, raadasul ezt a legkevesbe kupis asztalon csinaltam, mert az enyemen eppen egy laptopnyi hely sem volt :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#34) sing1ep1ayer válasza KillHates (#28) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Akkor 15.4, most ezen kell fennakadni? És ki írta hogy slim, meg LED-es? De egyébként teljesen mindegy. Lényeg az, hogy régi notinál marhára nem éri meg a szervízt felkeresni kijelzőcsere miatt, mert a gép értékét otthagyod érte - ezt akartam csak elmondani. Gondolom van olyan, akinek átjött. Nem mindegy hogy egy félmilliós laptop esetén kerül 36k-ba a szervíz, vagy egy ötvenezresnél.

Az Inspiron 6400 kijelzőről meg nem találom a hirdetésedet. Honnan szoptam volna ki, hogy neked biztos van még olcsóbban? :U Vagy a jövőben bármit vennék, dobjak neked egy PÜ-t előtte? :N Ez úgy egy éve lett cserélve, akkor nem hogy nem volt kedvezőbb ajánlat a 15.000-nél, de még olyan sem, ami megközelíti.

(#35) KillHates válasza Tim82 (#32) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ehhh.... mindig a dohányzás? :D

Ki tudod cserélni, csak az átvezető fóliákra nagyon kell vigyázni, mert nagyon könnyen beszakadhatnak.
Ha nem akarsz vállalkozni erre a veszélyes (inkább kényes) műveletre, akkor tudok egy embert Szigethalmon aki meg tudja csinálni. És szerintem van is bele polarizáló lemezünk is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#36) Tim82 válasza KillHates (#35) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudom, én leszoktam vagy négy-öt éve. :D Ellenben használt gép, így került hozzám, illetve halott alaplappal, amit én cseréltem ki neki a közelmúltban (meghalt a GPU és elég tragikus eredménnyel próbálták megjavítani, úgyhogy eBay-ről rendeltem és beleszereltem egy újat). Az üzembehelyezés után szembesültem vele...

Pár napon belül a cserepanel is meglesz,. de ha javítható, akkor inkább nem kukáznám a régi panelt sem. Szerintem a továbbiakat privátban folytatom. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37) KillHates válasza sing1ep1ayer (#34) üzenetére


KillHates
nagyúr

Teljesen igazad van, ide jössz a topicba oltani, hogy 15-ért cseréltél kijelzőt és mennyire szomorú, hogy egy 40 ezres :Y (némi bulváros csúsztatással) kijelző cseréről cikket írnak itt.

Aztán kiderül, hogy nem is akkora és nem is ugyanolyan fajta kijelzőt cseréltél (elavultabb technológia) és persze nem veszed figyelembe, hogy eleve egy 30-32 ezer Forintos alkatrészről van szó ebben az esetben, és amit többször is hangsúlyoznak, hogy a márkaszervizes munka miatt a gép garanciája sem veszett el.

Hogy honnan szopod ki az információt rád bízom :D tippeket nem kívánok adni :DDD, de ha esetleg bármi notebook-os problémád adódik, nagyon szívesen segítek, legyen szó javításról vagy csak egyszerű szaktanácsadásról; akár privátban, akár bármelyik publikus topicban :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38) KillHates válasza Tim82 (#36) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csak poén volt :) Gratulálok a leszokáshoz :R Akkor privában :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#39) Badboys válasza KillHates (#31) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm az írásod sokat segítettél a javaslataiddal igyekszem ki aknázni a lehetőségeket.

Ezekről a + ról nem olvastam sehol sem. Legalább a szervizesnek gondolom meg kellett volna említeni a lehetőségeket. Sajnos a dobozában a használati utasítás meg sem említ ilyen vagy hasonló lehetőségeket. A neten kutakodva sem találtam. Igaz eléggé gyér amit adtak hozzá.
Azért említettem a Samut mert ahhoz korrektebben elláttak használatival. Egyazon időben lett vásárolva a két gép. Jó tudom nem egy a két gép.

(#40) kromatika


kromatika
veterán

jó és tanulságos cikk.köszi.

(#41) KillHates válasza Badboys (#39) üzenetére


KillHates
nagyúr

Utólagos elnézésed kérem a nyers fogalmazásomért :R :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#42) ibmfan válasza KillHates (#2) üzenetére


ibmfan
tag

Az a szervíz, ahol rend van folyamatosan és mindig, az hazudik, vagy nincs munkája... Tapasztalat :D

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#43) KillHates válasza ibmfan (#42) üzenetére


KillHates
nagyúr

:D :DDD Úgy ahogy mondod :D
Sikerült K50-es hinge cover-t szerezned?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#44) Phvhun válasza ibmfan (#42) üzenetére


Phvhun
őstag

(#45) Tamás9x válasza ibmfan (#42) üzenetére


Tamás9x
őstag

Akkor én igazmondó juhász vagyok és tele munkával( a második tuti igaz ;] ) :D nem szeretem a juhokat túl sokat beszélnek:D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#46) Rhino666 válasza Peak (#30) üzenetére


Rhino666
őstag

Olyan szinten nem volt nagy fáradtság az egész hogy bárkinek szívesen megcsinálom egy 20-asért mindenestül, ami majdnem fele annyi mint a cikk végösszege. Szóval annyira mégsem olcsó szvsz. Ez is lett volna az eredeti hozzászólásomnak is a mondanivalója, csak ezek szerint nem mindenkinek jött át...

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#47) Tamás9x válasza Rhino666 (#46) üzenetére


Tamás9x
őstag

Mostanában nagyon csipkelődik mindenki:D 1 sörért vagy csokiért, meg persze egy msolyért néha jobban megéri nem ?:)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#48) Rhino666 válasza Tamás9x (#47) üzenetére


Rhino666
őstag

Ismerősnek csokiért, bár én a drága csokit szeretem. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49) sowi válasza Rhino666 (#46) üzenetére


sowi
őstag

remek, akkor a kijelzotorott s3-asokat, v5-osoket ezek utan hozzad viszem, ha 20asert megcsinalod...remelem szamlat is adsz rola

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#50) Rhino666 válasza sowi (#49) üzenetére


Rhino666
őstag

Ha 15k-ból kijön a kijelző akkor hozzad nyugodtan.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.