Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Hat, nem voltak valami kreativak sem a nevadok, sem a designerek. Kicsit mintha hasonlitana egy masik konzolra...

(#2) nubreed


nubreed
veterán

Na, hát ezt is totál felesleges lesz a piacra tolni, nagy bukás szaga van. Bár Kínában biztos eladnak belőle jópár darabot, de Európában meg USA-ban ez szóra sem érdemes az XONE és PS4 mellett.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3) derive


derive
senior tag

Mi ebben a brutalisan eros? Ennyi erovel egy mobilbol is lehet konzol...

(#4) horvathkrisz válasza derive (#3) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ezt en sem ertem igazan. Amikor meglattam a hirt, eloszor azt gondoltam hogy valami NASA altal leselejtezett szuperszamitogepbol csinalnak konzolt...
Epic fail.

(#5) alevan válasza nubreed (#2) üzenetére


alevan
őstag

De mivel nem USA és Európa a cél...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) vhw


vhw
addikt

Miféle minőségi játékok vannak adroidon 4K-ra, amik versenyre kelhetnek a többi konzol kínálatával és igényelnék a 350-500 $-os hardvert?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7) Crytek


Crytek
veterán

Android és a konzolpiac letámadása..... :DDD :DDD :DDD Ránéztem a naptárra és valóban nincs április elseje. Az év vicce kategória toronymagas győztese ;]

Next PC Upgrade: 2022

(#8) menpee


menpee
aktív tag

De legalább az Android fejlődni fog addig és majd frissítv...ohh, wait.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#9) horvathkrisz válasza alevan (#5) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Miért, szerinted a kínaik annyira gatya emberek, hogy jó nekik ez a szutyok androidos konzol is?
Majd eladnak belőle világszerte 1000 db-ot, aztán ez is szépen lassan lecseng, mint a többi...

[ Szerkesztve ]

(#10) cildren


cildren
tag

Ennyi pénzért mi a tő..mért nem lehet rá Gigabites Ethernet portot rakni??? :Y

(#11) nubreed válasza horvathkrisz (#4) üzenetére


nubreed
veterán

Amúgy én is azt vártam, hogy itt akkor valami brutálisan erős hardverről lesz szó, ami egyszerűen állva hagyja a ps4 -et, xone-t. Ehhez képest szeritnem totál érdektelen, semmi kimagaslót nem nyújtó HW-ről van benne szó.

#5 alevan:

OK, én is olvastam, hogy Kínát támadják meg vele főként.

De akkor ha China Only:
1.:Minek foglalkozik vele a PH egyáltalán?
2.:A cég üzletpolitikája azaz elgondolás van, hogy a kínaiak igénytelen emberek, akiknek minden szar eladható?
3.:Annyira szar a termék és ezt tudják a fejlesztői is, hogy sehol máshol nem mernék piacra dobni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#12) Döglött Róka válasza nubreed (#11) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Foleg azert vicces az egesz, mert ott is kaphato mar az xbo vagy ps4.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#13) mepet


mepet
addikt

Én sem értem ez mitől lenne versenyképesebb, mint egy sony vagy egy m$ konzol...

(#14) Duree


Duree
veterán

Ez a projekt halott ügylet.Komolyan ki fogja ezeket megvenni?

duree54

(#15) TheLegendary


TheLegendary
csendes tag

4K: maximum a media tartalmak ( hdmi 2.0)
Mint az eljovendo PS4 slim eseteben felroppent 4K s kompatibilitas, de nem jatekok, csak filmek eseteben.... ezert sincs konkretizalva a kiadott infok alapjan.
Amugy, kisse, olyan "sarga kazetas nintendo next level" szaga van a dolognak! :D
Kinaban veszik majd, mivel nemzeti konzol reven, rengeteg oda aktualis tema ala irt jatek erkezik ra...

[ Szerkesztve ]

(#16) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Azért fog valaki fizetni 350 és 500 dollár közötti árat, hogy sz@r androidos játékokkal játsszon? Ez az egész egy halott ügy, bukta úgy ahogy van!!

(#17) tibcsi0407 válasza RyanGiggs (#16) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Temple run 4K-ban! Már megér ennyi pénzt! Sőt! Candy crush saga :D :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#18) nubreed válasza tibcsi0407 (#17) üzenetére


nubreed
veterán

Meg még az Angry Bird. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19) tibcsi0407 válasza nubreed (#18) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Basszus! Majdnem elfelejtettem! Így már tuti vétel a részemről :D :Y

https://utdetailing.hu/

(#20) Reggie0 válasza nubreed (#11) üzenetére


Reggie0
félisten

A PH azert foglalkozik vele, hogy szeles legyen a latokorod es ne csak a retyo-agy-hutogep haromszogbe szukuljenek be a gondolataid.

(#21) RyanGiggs válasza tibcsi0407 (#17) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Temple run : pont ezzel játszik az unokahúgom, aki 10 éves! :D
Neki még tetszenek az ilyen játékok, nekem már nem igazán! :DDD

(#22) nubreed válasza Reggie0 (#20) üzenetére


nubreed
veterán

Ne személyedkedj!

Ez már az a kategória.

Arról meg fingod sincs, hogy mennyire széles vagy szűk a látóköröm.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#23) Reggie0 válasza nubreed (#22) üzenetére


Reggie0
félisten

Kinek nem inge...Bar megjegyzem a teny, hogy feltettel egy ilyen kerdest eros prekoncepciokat ebreszt.

[ Szerkesztve ]

(#24) saelin válasza nubreed (#11) üzenetére


saelin
veterán

Csak addig olvastam a cikket, amíg ki nem derült, hogy egy androidos arm vacakról van szó. Nem lesz ebből semmi. Ouya-ra is alig van játék, erre ki fog fejleszteni? Szerintem senki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25) tibcsi0407 válasza RyanGiggs (#21) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor neki tuti vétel lenne a gép ;)
Egyébként nem látom az értelmét a koncepciónak. Van egy Androidos körökben erős hardver, ami nincs kihasználva, mert nem fejleszt rá senki. Nem is fognak, míg nem terjed el. De miért is terjedne el, ha egyszer nincs rá semmilyen komoly alkalmazás?
A megoldás az lenne, hogy az NVIDIA fogja magát és elkezdi önteni a pénzt a fejlesztőkbe, hogy a pár éves, jól sikerült PC-s és Oldgen konzoljátékokat elkezdjék átportolni, hogy kecsegtető ajánlat legyen a Tegrás konzol. De ezt még a Shield-el sem sikerült nekik megoldani 1-2 játékon kívül.
Nagyon nehéz a jelenlegi konzolpiacon labdába rúgni. Főleg nem ilyen áron. Adnák 200 Dollár körül legalább 10 húzócímmel és hiteles jövőbeli ígéretekkel a játékokra vonatkozóan, akkor talán nevezhetnénk életképesnek a dolgot. Így nem :(

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#26) nubreed válasza tibcsi0407 (#25) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, 22-es csapdája.

Az nVidia ebbe szerintem nem fog pénzt ölni, múlt héten volt a cikk, hogy a feljős játszadozásra fejleszt ezerrel és tesz bele nagyon sok pénzt (szvsz ugyanolyan bukta lesz, mint eddig az összes ilyen próbálkozás).

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#27) RyanGiggs válasza tibcsi0407 (#25) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Ha lenne bevétele biztos rendelne Kínából a megjelenés napján! ;]

(#28) tibcsi0407 válasza nubreed (#26) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Felhő szerintem nem játékra való. Nem lehet életképes a koncepció, főleg nem a multiplayer imádóknak. A felhő munkára és alap médiafogyasztásra való (filmek, zenék), de játékra nem. (magánvélemény)
Azt is láttuk, hogy az Xbox-nál az állandó online miatt mekkora hiszti tört ki annak idején. Miért változna ez meg? Szerintem nem fog.
(#27) RyanGiggs : Tuti! :D

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#29) lajthabalazs


lajthabalazs
senior tag

Érdekes, hogy minden rossz döntés "természetesen" adódott. Nem fogom tūkön ülve várni az év második felét, amikor mégsem indul el a projekt.

(#30) O_L_I


O_L_I
őstag

Ó remek mégy egy eszköz amivel már TV-n is lehet játszani azt a sok két forintból összetákolt pay to win hulladékot a play storeból (tisztelet annak a néhány kivételnek)
Ezek az emeberek egy dolgot felejetenek el, hogy a play storeban lévő játékok 95%-a arra van kitalálva, hogy a telefonodon eltölts vele 5-10 perceket. Ennek megfelelő content (vagyis annak hiánya) van bennük.
Abban a pillanatban. hogy leülsz a TV elé, hogy én most akkor játszok, pillanatok alatt kiderül, hogy milyen üres unalmas és egysíkú is valójában az Androidos játékok túlnyomó többsége.
Az a pár játék ami meg tényleg szívvel lélekkel készül, van benne ötlet és tartalom ÉÉÉS nem pay to win azért meg nem vagyok benne biztos, hogy megéri egy ilyen kütyüt megvenni.

(#31) Crytek


Crytek
veterán

Meg amúgy is ha már power ról magyaráznak miért nem Tegra X1? Az jobban hangzik és ugyanúgy nem fejleszt rá senki játékot mint a K1-re :C

Next PC Upgrade: 2022

(#32) Cathulhu


Cathulhu
addikt

"Utóbbiba lesz beleégetve maga az Android operációs rendszer, ami a biztonságot szolgálja, így semmilyen formában nem lehet majd a gépet rootolni, mivel a ROM-ba kerülő tartalom később nem módosítható."

Hat gratulalok az okosoknak, aztan elojon valami bug, az ott rohad meg az idok vegezteig. Sok szep feketemagias workaroundot vizionalok magamelott a legprimitivebb hibakra is :D

"Az alapértelmezett opción a processzormagok 2, míg a drágábbik verzión 2,2 GHz-en üzemelnek."

Yess! +200 MHz! El sem tudom kepzelni, hogy ezek utan barki is az alapverziot vegye...

Ordenare buktat szimatolok, de szvsz meg is erdemlik.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#33) stratova


stratova
veterán

Hmm engem nem zavar, hogy droidos móka (le vagyok maradva játékügyileg, de amit néha droidon láttam egy-egy csúcstelótól is meglepően szép játék). De miért nem Tegra X1? Ha nem tévedek GPU-ban az most a legerősebb "szutyok" (Kitkat tud már ebből érdemben bármit is profitálni?).

(#34) Béééla


Béééla
őstag

Óóóó, megvan az idei Óriásbukta díj első jelöltje!

Ouya: 4 magos nvidia SoC, és bukta volt. A start óta 1075 játék jelent meg, úgy mint Nintendo Emulator, NES emulator, Gameboy Emulator és Nyan Cat!
Erre kiadnak egy konzolt
- aminek cserélhető a procija
- hulladék ereje van
- androiddal.

Szép volt fiúk! Csak annyi kérdésem lenne, hogy miből lett ez összeollózva? Melyik cég dobta ki a kukába a fejlesztését hogy kicsi kínai barátaink felkarolták (kikukázták)?

Bélabá

(#35) arty


arty
veterán

Ps4 aron retek droidospécé?

Szanalmas.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#36) nakos1212


nakos1212
senior tag

ouya 2

(#37) micafighter


micafighter
nagyúr

Ez nagyon jó lenne.. Max 100$-ért. Mert felette már ps3 és x360, 500$-as ár mellett meg már ott a ps4 meg az xone, ezeknek az OBox egyértelmüen nem konkurencia. Kiváncsi vagyok mit akarnak ezzel pontosan.

(#38) Béééla válasza micafighter (#37) üzenetére


Béééla
őstag

Jól lehúzni a gyanútlan vásárlókat, akik bedőlnek a marketingnek?

Bélabá

(#39) Reggie0 válasza Cathulhu (#32) üzenetére


Reggie0
félisten

Majd a ROM IC-t kell cserelni, nem nagy ugy.

(#40) |DavidWoody|


|DavidWoody|
tag

Ugyesek voltak ezek a mernok bacsik / nenik , hogy beletudtak rakni egy cigisdoboz meretu nyakot es egy 2,5- es vinyot egy ilyen ici pici hazba.
Szerintem a leirt hardver minimum 6 szor , de megkockaztatom , hogy 10 szer is belefer ebbe az amugy veresen igenytelen hazba.

[ Szerkesztve ]

-woody-

(#41) banhammer


banhammer
veterán

Ennyi penzert meg kinaban is draga.

Gameloft jatekok?
Nyugtatot adjanak a konzol melle a leendo tulajdonosoknak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#42) mepet válasza banhammer (#41) üzenetére


mepet
addikt

Először azt nem értettem, hogy miért adjanak a kínai vásárlóknak Nyugatot. Ugye a Nyugat több, mint 100 éves, tehát megérdemli, hogy valamelyik lapszámból kapjanak a nálunk mégkeletebbre élők. De minek?

Ezután gondolkoztam, hogy a Nyugat az esetleg a köznév nyugat lenne, és így pl. nyugati életszínvonalra utalás vagy hasonló lehet. De ez minket nem érdekel.

Aztán észrevettem, hogy félreolvastam, és nyugtát kéne kapjanak! Ez jogos, vissza kell szorítani a szürkekereskedelmet. Ott is. Vagy nem.

Ezután megvilágosodtam. De minek? :R

(#43) Kelecar válasza mepet (#42) üzenetére


Kelecar
aktív tag

:D Valamiért nekem is sokáig tartott meglátni benne a "nyugtatót" pedig csak egy ékezet hiányzik. Érdekes :D

[ Szerkesztve ]

(#44) Buuster


Buuster
tag

Még jó, hogy már egy hónapja írtam egy kis szösszenetet róla Logouton... :P ;]

(#45) jacint78 válasza Reggie0 (#39) üzenetére


jacint78
addikt

Majd adnak hőlégfűvót az új IC-hez, meg egy kis fluxot. :DD

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#46) Zso2


Zso2
őstag

Az alapértelmezett opción a processzormagok 2, míg a drágábbik verzión 2,2 GHz-en üzemelnek.
MIVÁÁÁNNN? Ez komolyan gondolják? Aki alapgépet vásárol az lassabb működést kap? Na ez nem lesz szimpi az embereknek. Szánalmasak.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#47) KisDre


KisDre
senior tag

Csak nekem tűnik fel az-az aprócska kis gond, hogy ha 4k, akkor ahhoz kijelző és játék is kellene? :D Amilyen érdekesen hangzott ez a hír, annyira kiábrándultam mire elolvastam (nem az írása miatt, megszokott PH minőség nincs azzal baj, hanem csak a tartalom, wtf néhány elgondolás a világban)

KisDre.artstation.com

(#48) ttamas


ttamas
tag

Android firetv pont tud mindent, es nem 350 dollar, csak 99.
Ja, és gigabites a wan, de nincs benne googleplay :(-, ja es 4kt sem tud.
De jatekokra tokeletesen eleg.

[ Szerkesztve ]

(#49) PistiSan


PistiSan
addikt

Onnantól, hogy nem egységes a hardver nem beszélhetünk normális optimalizációról, lesz akinél jól fut, meg lesz akinél szaggatni fog az adott játék?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.