Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) rlazol


rlazol
addikt

Látom mindenkire jól ráijesztettem. :))
Azért nem vagyok ilyen elvetemült. ;)
De tény, sajnos kissé el lett hanyagolva a külcsíny mostanában. A karcok és a letört ajtó miatt mostanában már társaságba se vittem. Nem vagyok büszke rá, no, de sajnos ez van. Most azon dolgozunk, h rendbe kerüljön a gép, és olyan állapotba, amit nemcsak szívesen tart tisztán az ember, de könnyen is.
Pl a belső forrasztások annyira leamortizálódtak, h már nem akartam egy porszívózás kedvéért kinyitni a gépházat, mert ezzel azt kockáztattam volna, h szét kell barmolnom teljesen, mert elszáll vhol egy kapcsoló.
Ráadásul a gép nagyon nehezen hozzáférhető helyen van - az éjszakai felvételen a szék azért lóg be, mert fizikailag nem tudom onnan kivenni. Illetve ki tudom, de ahhoz a két 19-est el kell pakolni, az asztallal és a rajta lévőkkel együtt... Így, ha bármit akarok a géppel, csak kínnal-keservvel jutok le hozzá.
Persze ez azt is jelenti, h nincs a szemem előtt, így nem szembesülök állandóan a látvánnyal.
Madárpók: semmit nem művelek vele. Leginkább nem porszívózom :D . Nem rugdosom, nem eszem/iszom a közelében. Csak helyhiány miatt néha rá kell pakolnom dolgokat, illetve sokat költözött az elmúlt 2,5 évben.
cizoe: remélem,a smiley csak véletlenül maradt ki a hsz-edből... Amúgy meg mint jó útra tért, hadd kérjek egy második esélyt. :)
bzoley: én is... :D
Cloud_s: tudod, mindenféle gagyi tucat-kockaház. Az Aeroengine-t valakinek nem tetszik, ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni, nekem spec igen, de legalább designos. Hogy kinek jön be, az egy másik kérdés. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.