Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothbe


tothbe
addikt

Ez nagyon tetszik. Ügyesen csavarod a történetet. kíváncsi lettem a folytatásra. :C

By(e) Tothbe

(#2) Geri Bátyó válasza tothbe (#1) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Örülök, hogy tetszett! :R A folytatásra viszont még várnod kell, mert annyi a melóm, hogy egy fél fejezet készült el! :DDD (azt már csak félve mondom, hogy ennek az első fele 3 éve íródott)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3) tothbe válasza Geri Bátyó (#2) üzenetére


tothbe
addikt

jó, de egy ilyet összerakni azért nem két perc, ez evidens. Mindenesetre tetszik, ahogy épitkezik és simán kinézek belőle akár egy könyvnyit is hosszú távon.

By(e) Tothbe

(#4) psyhoka


psyhoka
csendes tag

Várom a folytatást! Gratula!

(#5) Geri Bátyó válasza tothbe (#3) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A könyv egy kicsit túlzás lenne! :D Igazából a formája sem olyan. Hasonló terjedelmű lehet talán a vége, mint Pityu naplója. Az most 55 oldal (A4-es), szóval maximum kisregény. Minden esetre 2 újabb részhez már van ötletem.

(#4) psyhoka: Köszi! Idővel lesz folytatás is! :)

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) psyhoka válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


psyhoka
csendes tag

Simán lehetne belőle könyv szerintem. Történet jó, van benne fantázia és lehetőség bőven. :)

(#7) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Az, hogy ennyire írtátok, hogy várjátok a folytatást és hogy akár könyv is lehetne belőle (nem, nem lesz), arra mindenképpen jó volt, hogy elkezdtem összeszedni egy cselekményvázlatot és néhány ezzel kapcsolatos dolgot. Talán még kicsit írogatok is! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) Ad@m válasza Geri Bátyó (#7) üzenetére


Ad@m
tag

Az elejen megneztem hogy 13 fejezet ez el fog tartani egy darabig ameddig elolvasom... azert elkezdtem olvasni, aztan jott a szornyu felismeres nem tudok a tovabbra kattintani mert elfogyott :(
Varom a masodik reszt :) nagyon erdekes volt!

I am more than a fish, I am more than a man, Death will rise, from the tide! I am murloc!

(#9) Geri Bátyó válasza Ad@m (#8) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszi! Jó ilyet olvasni! :R Újra és újra inspiráltok, hogy folytassam és mivel van még ötletem... :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) aggleány


aggleány
addikt

Van ezzel egy komoly baj. Nagyon gyorsan elfogyott, úgyhogy húzzál bele szépen az írásba!!! :C

Nekem olyan volt olvasni, mintha egy jobbfajta Dean R. Koontz könyvet kezdtem volna el. Nem bókolni akarok, ez puszta tényközlés. :D

(#11) Geri Bátyó válasza aggleány (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Dean R. Koontz (vagy újabban Dean Koontz) Nekem is nagy kedvencem, de azt azért nem gondolom, hogy ez akár csak megközelíti a Rossz hely, Virrasztók, Hideg tűz triót, vagy az Odd Thomas könyveket.
Ugyanakkor jól esik, hogy hozzá hasonlítasz, mert jól olvasható, izgalmas, jól felépített történetei vannak, sokszor érdekes karakterekkel.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Jo volt!!! :R

Hogy legyen kritika is, kurva sokat pialnak benne. Minden nap tomeny, sor, stb. Ezt max alkoholistak birjak (vagy magusok is? :D ). Nekem mar csak olvasva is megfajdult szinte a hasam :)

OK

(#13) aggleány válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem az új neves könyvei nem annyira jönnek be, mint a régiek. Na jó, lehet, hogy nincs olyan, mint azok, amiket említettél, de nekem nagyon tetszett. :P Izgalmas, fordulatos, egyedi. (Nekem az Odd Thomas téma nagyon nem jött be.)

(#14) gottfriedg87


gottfriedg87
újonc

Gratulálok, igazán magával ragadó a történet és az írásmód! Csak reméleni tudo, hogy mihamarabb olvashatjuk a folytatást.

(#15) kuntics


kuntics
aktív tag

Jó volt olvasni, jöhet a folytatás :)

(#16) tomriddle74


tomriddle74
tag

Sziasztok!

Ma olvastam el a történetet. Remek nagyon. Tényleg ihatnának vizet is néha, de nagyon szívesen olvasnám tovább.
És ne szerénykedj, bizony ez egy jó könyvanyag. Nem tudom mi a civil foglalkozásod, de írni tudsz az biztos.

(#17) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Örülök, hogy tetszett nektek is!

Az alkoholfogyasztásra reagálva: eléggé felfokozott idegállapotban vannak és ilyenkor velem is előfordul, hogy a szokásosnál többet iszom. Azért, ha megfigyelitek, részegedésről szó sincs.

Kétségtelen viszont, hogy Sam esetében a 2 üveg vodkával ahhoz is előkészítettem a terepet, hogy esetleg időszakosan vannak problémái az alkohollal, de ezt még nem döntöttem el, mert attól függ, hogy mit kezdek a múltjával és az még képlékeny.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#18) moonlight115


moonlight115
tag

Tetszik a sztori, kíváncsian várom a folytatást. :K :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#19) Pille99


Pille99
tag

Véletlen kerültem ide,
Elkezdtem olvasni, aztán itt ragadtam.
Tetszik. Gratulálok.
Szívesen végig olvasnám.

(#20) KMA7


KMA7
csendes tag

Hello!

Ezer éve nem jártam ezen a fórumon, de most felélesztettem a profilomat, csak hogy ezt a kommentet megírjam:

Baromi jó lett ez a sztori, csak így tovább! Láttam, többen írták, és én is mélységesen átérzem a hiányérzetet, mikor a végére értem. Szerintem ez egy jó történet ismérve, hogy az ember alig várja a folytatást. Márpedig én alig várom.

Gratulálok, és hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#21) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm mindenkinek! Nagyon örülök, hogy kellemes perceket tudtam okozni!

(Hódika! Te úgy is megkapod megint előzetesben, mint ahogy ezt is! :D )

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.