Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Megint csak ismételni, tudom magam, mint az első résznél. :)

Profi, részletes és jól összerakott cikk lett. Grat :R

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#2) stevve válasza Typhoon47 (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszi. :R
Remélem, érthető lett a sok angol és rövidítés ellenére is. :B :)

(#3) cizoe


cizoe
őstag

Nafyon professzionális írás, ennek ellenére közérthető.. Ja és hiánypótló! Nagy grat! :R

(#4) Skecher válasza stevve (#2) üzenetére


Skecher
tag

Minden elismerésem! :R Régóta kerestem már egy átfogó írást ebben a témában magyarul! :C Tényleg hiánypótló! Várom a folytatást, bár engem leginkább a gyakorlati része foglalkoztat, de nem árt belelátni a dolgokba! :))

(#5) stevve válasza Skecher (#4) üzenetére


stevve
nagyúr

Gondolkodtam rajta, hogy rögtön kezdjem-e a gyakorlattal, de elég sok dolog van, amit nem árt tudni ahhoz, hogy tudjuk, egyes opciók miért pont olyan értéket kapnak, mit beállítunk. Ezért döntöttem az elmélet előrehozásánál. Pl.: az x264 CLI paramétereinek nagyon nagy hányadára magyarázatot lehet kapni és meg is fogom magyarázni mindet, hogy mire jók, így nem leszünk többé a GUI-k, frontendek előre beállított profiljainak rabjai. :)
Legalábbis ez a célom. Remélem el is érem.

(#6) Skecher válasza stevve (#5) üzenetére


Skecher
tag

Hát jó úton haladsz az biztos! :)) Pár GUI-val már énis próbálkoztam, voltak szerkeszthető profilok is, de megmondom őszintén, a beállítható értékek 70-80%-ról gőzöm nem volt, hogy mi! :DDD Nézegettem pár külföldi fórumot, de nagyon emészthetetlennek tűnt a dolog, ugyhogy abba is hagytam az egészet! Most, hogy megjelent az írásod, vérszemet kaptam, elő is halásztam a progit! ;] Nézegetem, próbálgatom mi, mire való! :) /Leiming's-féle GUI, illetve MeGUI/ :R

(#7) DarkByte


DarkByte
addikt

Huh, jócskán belemerülsz a témába, párszor meg is kellett rágnom. Nagyon profi írás, úgyhogy én mindenképpen várom a folytatást. :K :R

(#8) infectedmann


infectedmann
őstag

Jesus :)
Nem olyan könnyen emészthető mint ahogy gondoltam, de meg lehet vele bírkózni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.