Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

+1 engem is érdekelne

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Tálydi


Tálydi
senior tag

Springfield, Levi's, legalábbis nekem ezek beváltak, ingek 8-10 ezer körül /akcióban/, ízlésesek és minőségiek.

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#3) Dave™


Dave™
nagyúr

Premier Outlets, ingre ajánlom az Olympot, vasalásmentes Luxor ingek rendszeresen vannak akcióban 10e alatt is. Aztán a Griffben és a Basefieldben is vannak rendszeresen akciók, inkább az előbbit érdemes nézni, ott is vannak Basefield ruhák néha jó áron. Szintén itt a Cinque-nek voltak régebben remek akciói, pl. egy 90%-os napon (negyedévente van, de évről évre gyengébb felhozatallal) 100 ezres öltönyöket vettem darabonként 18 ezerért, mondjuk ilyen azóta sem volt. De ott van még a Blomberg (vagy hasonló), náluk is előfordul jó akció. Úgy általában érdemes kinézni, kell hozzá némi szerencse is, de nekem a ruhatáram nagy része a Premierből van, és szerintem összességében 30-40%-os áron vettem átlagosan mindent, persze extra tudatosan.

(#4) ktg3


ktg3
őstag

Peek & Cloppenburg-ben és Van Graaf-ban sokszor vannak jó és viszonylag olcsó cuccok. Főleg az elsőben. Ilyen akciós slim fitek ingek előfordulnak Springfieldben is.

(#5) Amras


Amras
tag

[link]

Minden születés véres. A Nap kései szabdalják a csavargók köpenyét, Széttépik a nehéz álmot.

(#6) 1eske


1eske
tag

Köszönöm mindenkinek! Esetleg leírnátok, hogy az említett boltokban lévő akciókról honnan értesültök?

Karácsony előtt vagy után érdemesebb venni?

(#7) Dave™ válasza 1eske (#6) üzenetére


Dave™
nagyúr

A Premierben kétféleképpen tudsz tényleg jó áron vásárolni: vagy valami leakciózott darabot veszel, ami bármikor lehet, vagy a szezonvégi kiárusításkor, ami negyedéves rendszerű, de ilyenkor tömve van az egész komplexum és csak akkor van értelme ha első nap, nyitásra oda tudsz menni (ez mindig péntek, 10 óra). Hírlevélre fel lehet iratkozni, de szerintem ez a 90%-os dolog már kifújt, random ki kell nézni 1-2 havonta, rászánni pár órát és akkor jó eséllyel lehet jó dolgokat venni normális áron.

(#8) 1eske válasza Dave™ (#7) üzenetére


1eske
tag

Fú most nézem, hogy ez a Premier Outlet mennyire kiesik. Csak Budaörs szélén van egyedül BP.-n?

(#9) Dave™ válasza 1eske (#8) üzenetére


Dave™
nagyúr

Igen, az az egy van. Van buszjárat is, azt hiszem Kelenföldről indul. De egyszerűbb ha megfűzöl valakit a családból vagy baráti körből és kocsival mentek. Női cuccok is vannak, fehérnemű pl. kifejezetten olcsón, de férfiruhákban sokkal erősebb és jobb a kínálat.

(#10) ivana válasza Tálydi (#2) üzenetére


ivana
Ármester

Ezek a postban felsoroltaknál jobbak, de jóval drágábbak is. A springfield a kedvencem, ott elég jó cuccok vannak, csak drága.

(#11) gerii


gerii
addikt

Peek&Cloppenburg az Arénában, de szigorúan csak az alsó szint :D

(#12) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

+1 a Springfieldnek

(#13) #73173120


#73173120
törölt tag

Nem tudom, hogy milyen a testalkatod, de érdemes a Hádában is körül nézni. Pont hétvégén voltam, olyan jó ingek voltak, slim fit is. Teljesen jó állapotban, volt amelyiken az angol akciós címke is rajta volt :) 3500Ft/kg, egy ing kb. 30 deka ~ 1200Ft :)

(#14) XSiGma


XSiGma
aktív tag

Springfield, az ünnepek után jönnek az akciók is.

(#15) 1eske


1eske
tag

Akkor azt mondjátok, hogy január első pár hetében érdemes benézni az általatok említett üzletekbe? :)

Az mindegy, hogy melyikbe megyek be Pesten belül, vagy van jelentős eltérés kínálatban üzletek között?

(#16) ivana válasza 1eske (#15) üzenetére


ivana
Ármester

Ha akciót szeretnél akkor tuti van. Szerintem jelentősebb eltérés nincs.

(#17) Dave™


Dave™
nagyúr

Jövő héten akció lesz a Premierben

(#18) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Zara

(#19) XSiGma válasza 1eske (#15) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Igazából már az ünnepek előtti utolsó hetekben is beindul az árcsökkenés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.