Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  PotPlayer

Hozzászólások

(#101) bt87


bt87
újonc

Hali,
Infoként írom, hogy a szoftverfordítások (http://szoftverforditasok.hu) oldalon már nagyon régóta elérhető a PotPlayer fordítása.
Azt hiszem a most megjelent új többnyelvű verziót is megcsinálják.
Én még egy régebbi dll fordításukat használom.

(#102) Gabee8 válasza maestro87 (#100) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Én készítettem korábban ezt a skint ezen a 3D gomb rajta van:
Kmplayer3.2 Skin
Üdv Gabee8

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#103) maestro87 válasza Gabee8 (#102) üzenetére


maestro87
őstag

És hang- és feliratválasztó gombot nem lehet rávarázsolni?

(#104) Gabee8 válasza maestro87 (#103) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Biztosan rálehet. Ahhoz utána kell néznem.
Én álltalában ehhez bill. parancsot használok.

bt87: Valamikor biztosan fenn volt a régi fordítása.
A fordítás még nincs kész de itt van aki ki akarja próbálni:
Data

[ Szerkesztve ]

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#105) maestro87 válasza Gabee8 (#104) üzenetére


maestro87
őstag

Tudom, hogy lehet billentyűvel is, de én már unom megjegyezni a sok kombinációt, egérmozdulatokat. Na meg újratelepítés után megint be kell állítani.

(#106) birno


birno
addikt

Mi a jo anyjaert nem tartja meg ez a nyamvadt progi a beallitasokat frissites utan???
Nemely megmarad, nemelyik nem s allitgathatom be ujra, ugy hogy mar azt se tudom elozoleg hogy volt s napokig nem fog normalisan mukodni, mig a beallitasok 500. atnyalazasara be nem allitok mindent, ismet.
Ez a normal mukodes? Komolyan?
A korabbi verzio beallitasainak ilyenkor annyi? Nem tarolja le sehol?

(#107) szumo


szumo
senior tag

Megtértem :D
És felhagyok a kmplayer-rel, mert....

Köszönöm a skint, és a fordítást is! :R
A középre rendezett vezérlős KM skint nem tervezed véletlen megcsinálásra, én azt szerettem. :))

Viszont nem bírok a felirat beállításával. Valamit tuti nem veszek észre
Mit ronthattam el?

Örülnék a sárga feliratomnak, mert az évek alatt arra állt rá a szemem.

Szerk.: Belenéztem más feliratos filmbe, ott megy a sárga feliratom, azóta finomhangoltam is, ahogy néztem a probléma az *.ass kiterjesztésű feliratokat érinti. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#108) birno válasza szumo (#107) üzenetére


birno
addikt

Gondolom valami ass vagy hasonlo, sajat beallitasokkal(font meret, szin stb,) biro felirat lehet alatta, emiatt nem ervnyesulnek a te beallitasaid.
Azt hiszem a 'Feliratok' fo reszeben meg lehet adni, hogy ignoralja ezeket s mindig az altalad beallitottakat hasznalja.

(#109) szumo válasza birno (#108) üzenetére


szumo
senior tag

Köszi!

Valóban elsiklottam a menüpont felett!
Máris jobb a hangulatom :D

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#110) szumo válasza birno (#108) üzenetére


szumo
senior tag

Mielőtt lefekszem aludni, eszembe jutott, hogy nekem a KM-ben direkt voltak beállítások elmentve, mert a laptopon másképp viselkedett, mint a 3 kijelzős asztali gépen, és egy újratelepítésnél hasznosnak ítéltem meg.
Ha sikerült belőnöd újra, csinálj egy beállítások ki exportálását, és akkor onnantól egy dupla kattintás a visszaállítás.

Jó8!

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#111) birno válasza szumo (#110) üzenetére


birno
addikt

Az ok, de erted, 2014-be, updatelsz egy progit s nehany beallitasodat reseteli, de nem mindet, azert ez wtf???
Backward compatibility vagy valami?
Ertem en, hogy fejlesztik, valtozik a config, meg az api meg minden, de oldjak mar meg, hogy a regi dolgok is tamogatva legyenek vagy konvertalja at maganak az uj formara ha arra van szukseg vagy legalabb szoljon, hogy hello paraszt mentsd le a beallitasaid.

Az alap dolgokat belovom gyorsan, de voltak olyanok amikre mar egyaltalan nem emlekszem miert allitgattam, meg pontosan hol/hogyan, de oka volt s majd egyszer csak megint elo fog jonni s megint guglizhatom ki.

(#112) szumo válasza birno (#111) üzenetére


szumo
senior tag

Értem, én, hogy a nyúl szőrös.
Hasonló okok miatt csináltam ezt a KM-nél is, mert volt az a fránya felirat beállítás, hogy a kiterjesztett/levágott fekete részen is jelenjen meg a felirat, és mikor sokadszor kellett kutatnom, hogy mikor is kérdeztem meg először, azt a beállítást, elkezdtem beállítás mentéseket csinálni.
Ráadásul, a kimentett beállítást be tudja fejlesztéstől függetlenül tölteni. Nem is akarom a lelkét megérteni.
A KM-ben 3.1 óta hurcoltam a beállításaimat. De nem kellett kínlódni azóta.
Talán ez a szükséges rossz, ami keserédessé teszi az ízt a szánkban :D

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#113) birno válasza szumo (#112) üzenetére


birno
addikt

lol, hat akkor el se tudom kepzelni hogy mukodhet ez a hatterben. :)

(#114) .:LoMAX:.


.:LoMAX:.
aktív tag

Sziasztok,
még nem láttam itt linket a magyar nyelvhez, így megosztom a talált linket, de szerintem hamarosan a program telepítőjébe is bekerül.

LazyZhu/PotPlayer-Localization [link]

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#115) birno válasza szumo (#112) üzenetére


birno
addikt

Amugy ini formaba tarolgatod vagy registry fajlba?

(#116) Krystal_s válasza birno (#115) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nálam alapból .ini-be menti a beállításokat (Store settings to .ini file), de ilyenkor nem szokta megjegyezni frissítés után a korábbi beállításokat, csak néha, verziófüggő. Próbáltam, hogy átneveztem a config. managemnet részen a presetet, de úgy sem volt jó. Export presetsnél lehetne elvileg kimenteni az egészet, majd visszatölteni, de már nem tudom az miért nem működött.
Most már nem érdekel, mert nem fogok frissíteni. A legutóbbi frissítés után egyes videóknál szétesett a kép és volt pár új (számomra) felesleges, zavaró funkció is pl feliratnál kijelölte a szöveget és online lehetett keresni stb. Ezért inkább a jól bevált régebbi verziót tettem vissza, amivel minden jól működik.

(#117) birno válasza Krystal_s (#116) üzenetére


birno
addikt

Akkor csak nem en vagyok az egyetlen akinek gondjai vannak. :)
Tegnap valami csoda folytan megint resetelte a beallitasokat, de hogy hogyan???? :F
Arra tudok csak gondolni, hogy en is beallitottam, hogy inibe mentse, eddig soha nem volt ez megadva,
Ma uninstall, registry kitakaritas, aztan felrakom megint.

Neked melyik az a verzio ami hibatlanul mukodik?

(#118) Kernel válasza birno (#117) üzenetére


Kernel
nagyúr

Én is mindig lementem a beállításokat, mielőtt piszkálásra kerül a sor, az a biztos. Lehetne registryből is, illetve az exportálás menüponttal, de én inkább beállítom az .ini mentést, utána arról készítek egy másolatot.

Viszont a legutóbbi verziónál azt vettem észre, hogy már nem a program saját mappájába teszi és onnan nem is olvassa be, hanem:

C:\Users\Felhasználónév\AppData\Roaming\PotPlayerMini\PotPlayerMini.ini

Eddig egyszerűbb volt, mert csak beraktam a saját könyvtárába, onnan kezdve rögtön működött akkor is, ha másik, illetve újratelepített Windowsból indítottam. De most már úgy néz ki sajnos, a Microsoft ajánlását követik ennél is.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#119) birno válasza Kernel (#118) üzenetére


birno
addikt

S amugy 32 vagy 64 biteset erdemes hasznalni?
Elobbi nemely mas szoftverek eseteben stabilabb, nem tudom itt van-e ilyen problema.
Vagy szamottevo kulonbseget lehet-e erezni?

[ Szerkesztve ]

(#120) Kernel válasza birno (#119) üzenetére


Kernel
nagyúr

Régebben én nem vettem észre különbséget, de az csak tesztidőszak volt, végül 32 bites Windowsra álltam be, különféle okokból, amit itt most nem érdemes részletezni, de így nem is tudnék mást használni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#121) Penge_4 válasza Krystal_s (#116) üzenetére


Penge_4
veterán

"Most már nem érdekel, mert nem fogok frissíteni. A legutóbbi frissítés után egyes videóknál szétesett a kép és volt pár új (számomra) felesleges, zavaró funkció is pl feliratnál kijelölte a szöveget és online lehetett keresni stb. Ezért inkább a jól bevált régebbi verziót tettem vissza, amivel minden jól működik."

Changelog... Régi jól bevált alapszabály, hogy ami nem rossz, azt ne javítsd meg. Ha a changelogban nem találsz olyan változást, ami számodra fontos (új funkció, vagy bugfix), akkor felesleges folyamatosan frissítgetni.

(#122) birno válasza Penge_4 (#121) üzenetére


birno
addikt

+1, teljesen egyetertek, en is csak bug miatt frissitettem.
Egy nagy valoszinuseggel, jol mukodo, stabil verziot tud ajanlani valaki?

(#123) szumo válasza birno (#122) üzenetére


szumo
senior tag

én az x64-es verzióból tettem fel az utolsót, majd kiderül van e hibája

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#124) Krystal_s válasza birno (#117) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nálam az 1.5.39659 (64Bit) verzió működik megfelelően.
A korábbiakkal csak annyi gondom volt, hogy amikor beletekertem egy videóba, akkor elég gyakran lehalkította és újra bele kellett tekerni, hogy a hang visszaálljon normálra.

Penge_4: Szó szerint ezt vallom évek óta. :) Ma már egy frissítés nem minden esetben jelenti azt, hogy jobb és hogy szükséges egy adott gépen. Még a rendszert sem frissítem szívesen, csak ha fontos, mert gyakran többet árt, mint használ. Rendszeresen olvasom a Changelog-ot és mivel volt jó pár codec újítás, ezért gondoltam érdemes lenne frissítenem.

ui: Én innen szoktam letölteni a programot, fent van az összes verzió és leírás...

[ Szerkesztve ]

(#125) birno válasza Krystal_s (#124) üzenetére


birno
addikt

Thx, most felraktam egyelore a jelenlegi verziobol a 32bitest, aztan meglatjuk milyen.

Azt egyebkent meg lehet valahogy adni a preferalt felirat nyelveknel, hogy magyar legyen, de ne a forced ha az is van, hanem a fullos?

(#126) mzso


mzso
veterán

Valaki meg tudja mondani, hogy mi ez?

CMD_WDM_AUDIO_TYPE_MESSAGE

Olyasmi mint ez?

CMD_AUDIO_CODEC_TYPE_MESSAGE

Ha igen akkor hogy tudom használni. Mert helyettesítve az utóbbit nem jelenik meg semmilyen szöveg.

(#127) Dumi86


Dumi86
senior tag

Nos kipróbáltam ezt a lejátszót a 64bitest. Egész jó,van benne minden,tetszetősebb mint a vlc. :) Ja és elöttem szolónak,igen már van benne magyar nyelv is. :R

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#128) Kernel válasza Dumi86 (#127) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nemrég jöttem rá, hogy a PotPlayernek van egy jó tallózója is, ami TV-képernyőn kellemes használatot biztosít: [link]

Úgy állítottam be, hogy fullscreenben indul a lejátszó és rögtön feldobja a tallózót.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#129) Dumi86 válasza Kernel (#128) üzenetére


Dumi86
senior tag

Köszi a tippet. Én most ismerkedek még a programmal :)

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#130) tknof1871 válasza Krystal_s (#79) üzenetére


tknof1871
őstag

A telepítés végén felajánlott Additional Codec vagy más néven Open Codec-ről egyértelműen kiderült, hogy szabad telepíteni?
Mi változik tőle?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#131) Kernel válasza tknof1871 (#130) üzenetére


Kernel
nagyúr

Elfér: [link]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#132) Bali27 válasza Kernel (#131) üzenetére


Bali27
addikt

Én most váltotam Potplayerre, de iszonyu jó kis programnek tünik.. Szó szerint mindent visz és semmi gondom vele.. :R Eddig az SMplayer használtam, azzal se volt semmi gondom, csak itt több a beállítási lehetőség, igaz youtubeos letöltési cucc nincs.... de nem hiányzik különös képpen.
Az a 4 codec elfér de csinál valamit? Mert gondolom a Video résznél kéne valamit állitgatni.
Én végignéztem mindet de a minőség egyiktől sem lett érezhetően jobb...

[ Szerkesztve ]

(#133) Kernel válasza Bali27 (#132) üzenetére


Kernel
nagyúr

TAB lenyomására kiírja, hogy mit használ éppen, én még nem vettem észre, hogy mikor aktiválódnak azok a dekóderek. Lehet tiltani a belső dekódereket, beállítani helyette a LAV-filtert például (aki azt jobban kedveli), mint ahogy itt is csinálják: [link]

Itt is variálnak rendesen, de nekem nincs gondom a sima mozgással: [link]

Ami nálam minőségjavító (Intel GPU, alaplapi HDMI-kimenetről megy a TV), a kimeneti render Overlay Mixer beállítása, ami megkerüli a Win7 GUI-t, kontrasztosabb, szebb képet ad. Plusz még egy Intel specifikus beállítás javít sokat, de ez csak azt érinti, akinek ilyen GPU van:

A PotPlayer támogatja a madVR rendert is, de nekem az túlvezérli a kimenetet. Azon is lehetne még konfigurálni valószínűleg, de egyelőre nem mentem bele jobban.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#134) gyulank


gyulank
addikt

Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy pontosan mit jelentenek a hangbeállítások? 5.1-es DVD lejátszót használok erősítőként, amin a bemenetnél ki lehet választani a Prologic2-őt. Milyen beállítások mellett lenne a legnagyobb a térhatás? Van itt pl. hogy Hangszórók: Dolby Pro Logic II, és ugyanez+LFE. Van "mélynyomó", de gondolom, minden 5.1-be van, az a .1, de akkor a +LFE egy 2.1-es kimenetre lenne? Mátrix normalizálás, Sztereó hang kiterjesztés, Térhangzás kiterjesztés, a kimenetnél ezek gondolom egyik se befolyásol semmit a Pro Logic miatt. LFE átirányítás, Zengetési hangerő?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#135) gyulank


gyulank
addikt

Van ehhez lyrics plugin?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#136) brian173


brian173
csendes tag

Sziasztok!

Próbáltam keresgélni programban is, itt is, mi lehet a megoldás az én, tuti egyszerűen megoldható problémámra. Annyi lenne az egész, hogy ha elindítok egy file-t, nem a Potplayer lesz az aktív ablak, így amikor entert nyomnék, nem teljes képernyőre teszi, hanem indul még egyszer a file. Ezen problémámra van valami beállítási lehetőség?

(#137) Kernel válasza brian173 (#136) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nekem így van beállítva:

Közben ahogy próbálgattam, a piros nyíllal jelölt helyen bepipálva tudtam rekonstruálni ugyanazt, amit írtál, vagyis a pipa nem kell.

A felső beállítás meg igény szerint.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#138) brian173 válasza Kernel (#137) üzenetére


brian173
csendes tag

Ez az, erre gondoltam, nagyon szépen köszönöm :)

(#139) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! DXVA-ról szeretnék valamit megtudni. A Beállítások > Szűrőkezelés > Videó dekódoló > Beépített kódek / DXVA beállítások (vagy Beépített videó dekóder konfiguráció) az a része a PotPlayer-nek, ahol a hardvergyorsítás (DXVA) bekapcsolható. Bekapcsolnám, mert azt gondolom nem erős a gépem CPU-ja. Itt van a Felbontási korlát. Ha ez Bármilyen felbontás-ra van állítva, akkor azt írja, mellette zárójelben, hogy súlyos problémák adódhatnak, ha a VGA nem támogatja azt.

Ez pontosan milyen problémákat jelenthet?

Letöltöttem a DXVA Checker 3.3.1 programot. Tesztelni akartam a hardvert, hogy képes-e a DXVA-ra. Futtattam a programot, de nem tudom értelmezni az eredményt. Az eredmény nem egyszerűen igen, vagy nem. Rengeteg dolgot ír. Mit kell nézni?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#140) Kernel válasza tknof1871 (#139) üzenetére


Kernel
nagyúr

Intel iGPU-t használok, nekem a következő problémák jelentkeztek, DXVA-módban:

Először is a Process Explorer segítségével kimutatható volt, hogy a CPU-terhelés valóban csökken, GPU-terhelés nő, vagyis végzi a dolgát.

Viszont egyes videótípusoknál jellegzetes, színes, foltos hibák jelentkeztek. Vagy a másik, amikor egy idő után akadozni kezdett a kép, mint egy lassított felvétel.

Utóbbit tapasztalom a DVBViewer használata közben, amennyiben a LAV-filternek engedem a DXVA-t. Ugyanez van a Firefoxnál az RTLMOST (vagyis Silverlight) videóknál, ezért ilyet csak a Chrome-ban tudok nézni, mert az nem gyorsít. (A Firefoxban nem tilthatom le a hardveres gyorsítást, mert akkor egyéb gondok lesznek, fontsimítás, ilyesmi.)

Mindent összevetve, engedélyezheted szerintem, a problémákat úgyis észre fogod venni, vagy jobb esetben csak végzi a dolgát. Nekem nem vált be.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#141) szumo


szumo
senior tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha sorozatot nézek minden rész után kikapcsolódik a lejátszó.
Nem tudja valaki, hogy hol kell beállítani, hogy folytassa a lejátszást a következő résszel?

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#142) Kernel válasza szumo (#141) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ha jól emlékszem, ennyi elég hozzá:

Nekem már nincs beállítva, mert amikor elalszom közben, jobban járok, ha leáll teljesen.

Be tudtam állítani azt is, hogy a végén maradjon full sötét képernyő (nehogy beégjen a plazmakijelző), végül kikapcsol magától a gép is, TV is. Egy érdekesség, ehhez kellett még a "Close file" opció is, mert egyébként visszaugrik az első képkockára, ami nem mindig sötét, esete válogatja.

De ezt csak azért írtam, ha esetleg más fórumozónak is lenne ilyen problémája.

Ha pedig folytatni szeretném a lejátszást, távszabályzóval előhívom a PotPlayer saját Navigátorát.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#143) szumo válasza Kernel (#142) üzenetére


szumo
senior tag

Köszönöm szépen!

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#144) pk2


pk2
tag

Hátha tud valaki segíteni. Olyan gondom van ,hogy egyes videóknál recseg a hang és egyszerűen nem tudok rájönni mi okozhatja. Valakinek esetleg valami ötlete?

Hoppá, tárgytalan asszem sikerült megoldani. :)

[ Szerkesztve ]

(#145) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A Daum PotPlayer képes arra, hogy ha nincs lejátszás, akkor a felszínen ne az alapértelmezett logót mutassa, hanem az időt (óra:perc)? Azt hiszem például a KMPlayer az időt mutatta, mikor nem volt videólejátszás.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#146) EmptyParadox válasza tknof1871 (#145) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Nálam azt mutatja, de megtaláltam miért.
Ugye a Preferences -> General -> Logo-nál a Logo (while playback is off)-ban a [Default Logo defined in skin] van beállítva, viszont nem mindegyik skinnél az óra a default. Én a Preferences -> General -> Skin -> BlackBox (konkrétan BlackBox3_en.dsf) egyik verzióját használom, és ott az órát mutatja így. Próbáld ki, hogy melyik skinnél van így, hátha valamelyik megfelel. :)

[ Szerkesztve ]

(#147) tknof1871 válasza EmptyParadox (#146) üzenetére


tknof1871
őstag

Szuper! Ennek van értelme a logóval ellentétben. Az órához hozzá csaphatták volna a dátumot is, de így is jó.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#148) Bali27 válasza tknof1871 (#145) üzenetére


Bali27
addikt

Ha Skint szedsz le hozzá akkor néhányban más van...
Pl Z-3.2.. Gyönyörű és ilyen fényes "csillámok" röpködnek a háttérben.. Azaz mozgó háttere van :D

(#149) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Furcsa hiba történt. Eltűnt a PotPlayerMini64.exe fájl. Ráadásul már futott a PotPlayer, csak megállítottam a videót. Egy másik videót is megakartam nézni, de már nem volt, ami megnyissa. Nem uninstalláltam, nem töröltem a mappájából Egyszerűen eltűnt. :F
Innen letöltöm a legújabbat és rátelepítem a régi mappába.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#150) sirdenis


sirdenis
tag

Eddig ha tomorített (rar) filmeket raktam a lejatszoba , szó nélkül ment minden. Tegnap felraktam ezt az svp-t ,ffdshow miegymás volt a csomagban és azóta a tömörített filmek helyett csak hang van meg visualizáció. Hogy tudom ezt visszaálítani tőrlés nélkül ?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  PotPlayer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.