Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14280) Def26 válasza Tatyla (#14279) üzenetére


Def26
félisten

iphone 5s headset -je pl. sípol. A sima iphone 5 az jó.

A gyári sony nálam meg visszhangzik.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15975) F.B.I. válasza Mrdevil (#15959) üzenetére


F.B.I.
veterán

Próbáltam úgy is de ezeknek az állatoknak (akikkel boxról jöttem) mindenkinek Astro, meg Creative, meg TB van és az én kis sípoló fejhangomat nem hallják, csak ha felemelem...na akkor az asszony is emeli a TV hangerőt+ szerettem a technika órát iskolában :DDD .

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#17356) Def26 válasza n000rbi (#17354) üzenetére


Def26
félisten

Jah, tegnap majdnem rendeltem is. Mire oda jutottam, hogy elhatározom magam, már lefogyott. madwe elvitte az utolsót. Soha többet nem linkelek ide készletet. :DDD

szgergely: Az nálam sípol.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18907) kovsol válasza slick-adam (#18903) üzenetére


kovsol
titán

Akkor lehet én vagyok a szerencsés, de nekem mind a két DS4 jól szuperál. Semmi nyikorgás, beakadó gomb. Sőt nekem az anyaghasználat is tetszik. Egyedül az aksit lehetett volna erősebbre csinálni, de ez annyira nem érdekel, mert én nagyon ritkán játszok egyhuzamban pár óránál többet.
Gép nem szokott nálam sípolni.

Akinek kopik amúgy a DS4-en az analóg kar az hogyan fogja amúgy? A körmével hozzáér? Nekem annyival hosszabb az ujjam, hogy tökre túllóg a karon, és még csak nem is ujjbeggyel irányítom, szóval el nem tudom képzelni hogyan lehetett elkoptatni. Azért biztonság kedvéért vettem rá védőt, bár nekem előtte se mutatta kopás jeleit.

May the Force be with you!

(#18918) haddent válasza slick-adam (#18903) üzenetére


haddent
addikt

:W Ajánlom nézz be itt ph -án egy topikos tápba és kérdezd meg, hogy mit jelent a sipolás. Mert nagyon nem házleégést. Mellesleg a statisztika javítása végett nálam 2 ps4 -ből egyik se sípol még terhelés alatt sem.

[ Szerkesztve ]

(#18921) Tegla80 válasza haddent (#18918) üzenetére


Tegla80
addikt

csatlakozom,mert tökéletes itt is.
"alap" gépem van.
nem foszlik a joy-on a gumi,nem akad a kar (nem is merül le sosem :P ,mindig "spagón lóg" a multy miatt .)
nem sípol a táp és nem hangos vagy forró a gép ha épp bugföldön járok vagy KZ-t tolok órákon át.(emeleten vok,nyáron is tesztelem majd ;) )

nekem spec a "készenlétben léte a gépnek" nem tetszik,mert a PS3 e szempontból sokkal jobb volt sztem.
ezt kilövöm teljesen mikor nem használom és így csak a bekapcskor frissít,míg a régit tudjuk,h működött. Nekem az jobban bejött,még ha nem is töltötte közben a joy-t. :K

Sony® & PlayStation®

(#19569) gianni85 válasza Gabor244 (#19568) üzenetére


gianni85
veterán

uh, az szarul hangzik. Másik kábellel, másik HDMI portban mi a helyzet? Más eszköz működik abban a portban ahol a PS volt?Safe módban megy a kép? Csatlakoztasd USB-n a kontrollert és hagyd lenyomva a bekapcsológombot a második sípolásig

(#19622) vg


vg
addikt

Tegnap éjjel, mikor már ki volt kapcsolva ps4 gépem, a kábeleknél matattam és meghallottam a ps4 hátuljából, azt a tipikus coil whine noise hangot. Azaz szó szerint hallani lehet, hogy feszültség alatt van, nagyon halkan duruzsol (bzzzzzbzzzbzz) (nem sípol), annak ellenére, hogy teljesen ki van kapcsolva, de még persze áram alatt van. Ha kihúzom a tápot, akkor úgy egy percig még hallható majd szépen elcsendesedik. Ha visszadugom a tápot, akkor csak a gép be, majd kikapcsolásakor hallani újra Olvastam már itt, hogy más is észrevette, és több külföldi fórumon is írnak pontosan erről. Ez valami gyártási hiba lehet?

(#19639) vg válasza lukirobi (#19637) üzenetére


vg
addikt

Tehát MINDEN elektromossággal működő dolog, ami ki van kapcsolva, az serceg, sípol. Mindig felvidít az ilyen igazán hozzáértő emberek hozzászólása.

(#31817) BMS


BMS
őstag

azt meg tudja nekem mondani valaki,hogy mért sípolt a ps4? kikapcsoltam kihúztam a tápot és amikor tettem volna be a dobozba "tiriri tiriri" és ennyi...?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#32806) mrterminator válasza Madwe (#32803) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Nem véletlenül volt töretlen a sikere az utóbbi évek NFS-nek...A DC pont a ritka kategória ami félszim, és pont az ilyen tipusú Usererek miatt kevés játék készítő meri bevállalni, inkább lesz fosárkás és kevesebb a rinya is. (akik amúgy is hangosabbak a józanabb ítélőképességű emberektől.) A szimsek azok alapból nem rinyálnak,(játszanak a szintén szűk rétegnek készül szimekkel, vagy élvezik itt a kötetlenebb vezetést) aki meg tudja mit kap a DC-vel az se nyíg, így marad a fosárkádon felnőtt/hozzászokott User sípákolás...
Így butul el minden...A Cod, az AC, az NFS-ek stb...az egyre instantabb élményekre vágyó játékosok miatt, és ezt nagyon jól látni, sok év játékaiból és sok év fórum olvasásból, erre van igény sajnos :( És ez nem közhely bemondása, saját tapasztalat. A DC-nél ezért is szólalok meg és világítom meg más szempontól is a játékot a játék lényegét kiemelve. Az hogy vannak hiányosságai, annak köszönő viszonyban nincs azzal amit sokan a hibáinak mondanak, pont amit másnak hibának érez az számomra az az előnye!

[ Szerkesztve ]

(#39689) optikal válasza gyuribácsi88 (#39687) üzenetére


optikal
tag

Nekem a GTA5 megjelenés óta benne van és soha nem sípol.

PSN:Optikal89

(#40430) optikal válasza kenny123 (#40428) üzenetére


optikal
tag

7.1 és piszok jól szól. Csak addig ne tedd fel amíg nem sípolt a bekapcs. után mert olyat sípol hogy.....

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#40717) Dombi32


Dombi32
csendes tag

Hali !
Akinek van ps4 találkozott már olyannal , hogy kikapcsolt állapotban a táp halkan sípol , gondolom én mintha kondi tenné ezt , de egyébként meg tökéletesen működik :F

(#40725) Dombi32


Dombi32
csendes tag

hát ahol vettem remélem gyorsba kicserélik gondolom hisztizne kell egy sort mert manapság ez a divat :S ,hogy bármi is történjen vagy a Sony szerviz , de nem olyan zavaró csak bosszant, hogy miért, minek, sípol :S
köszönöm, hogy segítettetek ebben :)

(#40728) PistiSan válasza Tegla80 (#40724) üzenetére


PistiSan
addikt

Nagyon allergiás vagyok az ilyen sípoló hangokra, van egy régi dekóderünk, az pl standby módban sípol, anyám nem hallja, de barátnőmet is zavarja, a ps szerencsére teljesen csendben van.

(#42267) optikal válasza Stef@N (#42265) üzenetére


optikal
tag

Örömében sípolt.

PSN:Optikal89

(#44384) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hello!

Az előbb leállítottam a ps-t nem állt le sípolt párat, majd úgy maradt kihúztam vissza dugtam nem indult. Vártam kicsit most elindul és valamit update-t. Volt már hasonló jelenség valakinél?

most elvileg működik. de nem értem mi volt ez.

[ Szerkesztve ]

(#44943) aizen92 válasza kapricco (#44930) üzenetére


aizen92
addikt

Nekem is "sípol" kikapcsolt állapotban.
Én le szoktam kapcsolni az elosztót. A táp ad ki ilyen hangot.
Nem tudom mi okozza.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#45130) RangerFox válasza haddent (#45126) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát én nem tudom, a szövegre nem is figyeltem, csak a sípoló röhögésre:D

(#46911) PandaMonium válasza bulikavagyok (#46906) üzenetére


PandaMonium
őstag

A dinamikusan változó EQ-ról szóló kérdés arra irányul, hogy a játéknak van-e lehetősége módosítani a profilt az API-n keresztül. Ez azért lehet érdekes mert így pl. pályánként vagy akár pályarészenként lehetne a legalkalmasabb profilt belőni mindenhez, és ekkor volna értelme. Vagy még annak is lenne értelme ha beállítható lenne, hogy az adott játék indulásakor automatikusan töltse be az adott profilt. Ha viszont nem így van és a letölthető "audió módok" igazából csak EQ profilok akkor bizony marketing fogás, mert ezeket kézzel is fél perc alatt át lehet állítani játék előtt.

Árpi: A kérdés igazából nem erről szólt, nem akarok elvándorolni én sem a fejhallgató témába mert nem szeretném, hogy beinduljon megint valami off-lavina de tény, hogy ennyi pénzért lehet jobb fejest kapni mint amit a Sony árul.

(#46905) Alice90: Sajnos előfordul a gyengébb minőségű tápegységeknél, hogy kikapcsolt állapotban bedugva sípolnak. Ha nagyon zavaró húzd ki a falból mikor nem használod vagy vidd vissza szervizbe, bár kétlem, hogy megér ennyi macerát a dolog.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#54681) A`rpi válasza perge666 (#54676) üzenetére


A`rpi
addikt

Normális jelenség mind: [link] [link]
Az meg külön örömteli hogy jó a füled, viccen kívül (hallod a sípolást).

(#54680) Because

Én is imádom ne is mondd, nincs is jobb egy jóféle sült májnál. :DDD

Láttam amúgy a képeket, nem tudom nekem a fat belseje nejem jobban tetszik.

(#54682) FragStaR

Új széria hogy nem fog e sípolni, ezt előre én nem borítékolnám. Megint más kérdés kinek mi az elviselhető szint, én sose hallom és ha hallanám se érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#54682) ImpersonatoR válasza perge666 (#54676) üzenetére

A sípolás másnál is jelen van.
A táp csinálja emlékem szerint, nem egyedi eset.
Az, hogy mennyire fogtál ki csendes gépet szerencse kérdése is, ezek szerint nem sikerül jól belenyúlni.
Ha netrol rendelted vidd vissza és kérd vissza a pénzt. Es várd meg az új verziót amiről szó van bar csodát nem varnék tőle.
Mint ha azt írtak volna, hogy alapból halkabb de hamarabb felpörög?
Ami nekem azt jelenti, hogy játék közben ugyanolyan hangos tud lenn :F

(#59279) LordAxwell válasza gyuribácsi88 (#59278) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ezt most nem értem?!
Miért sípol? Hogyan lehet leállítani?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#64319) bandi0000 válasza kacsa2958 (#64316) üzenetére


bandi0000
nagyúr

valszeg a saját accja lett primary nála, na már most ha nem tudjátok deaktiválni, akkor csináljon biztonsági mentést az egész vinyóról, és inicializálja a ps-t, utána be tudod állítani magadnak az ő accját és vissza tudja állítani a teljes HDD tartalmat, na már most ez az én ötletem, hátha lesz valakinek jobb

Felvettem videóra a ps4 hangját szerintetek van baja? 40s-ig kb alap járaton megy aztán indul valahogy a fifa, fülhallgatóval hallottam hogy onnantól sípoló cicergő hangokat ad

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#72500) aizen92 válasza A`rpi (#72499) üzenetére


aizen92
addikt

Egy időben az iPhone headsetet használtam és akkor mindig panaszkodtak, hogy sípol ... Szóval ne iphone headsetet használd mikre.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#73661) kevepapa válasza heihachi (#73632) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Tény és való h ha levesszük a játékból a tényleges meccset és csak a menüt, körítést, liszenszelt tartalmat, online multit nézzük akkor a FIFA a jobb. De a tényleges meccseknél a kezdőtől a hármas sípszóig óriási különbség van a két játék között a PES javára. Mondom ezt úgy h lassan 20 éve minden FIFA-val játszottam nem keveset, de a PES 2015-nél váltottam mert felváltva leesett állal vagy fülig érő szájjal játszottam a meccseket annyira élethű és valószerű volt a mozgás, az AI helyezkedése, a beadások, a lövések, MINDEN! Kiváló játék a FIFA is, sőt ahogy írtam mindenben jobb mint a PES, kivéve a tényleges meccseket. Viszont pont emiatt, mióta a baráti társaság is meglátta, hogy mit tud, mindenki otthagyta a FIFA-t. A legjobb nyilván a két cím egybegyúrása lenne, majd egy szép napon. :)

(#73691) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!

Ma beszereztem én is a PS4-et! :D
Lenne pár kérdésem...

A joy-on nem lehet teljesen kikapcsolni,hogy ne világítson?Mert eléggé zavaró sötét szobában a fénye :(((

Illetve normális,hogy mikor beteszem a lemezt így valami felpörög benne és aztán kb 5 perc múlva teljesen elhalkul de egy ilyen nagyon éles és nagyon halk sípoló szerű hang megmarad?! :F
Meg azért nem tudom nektek milyen de ha játszom és közben leveszem a hangot akkor van a gépnek hangja rendesen :U

:R

....Pr:)ly....

(#73727) proly01 válasza A`rpi (#73726) üzenetére


proly01
őstag

Megtennéd hogy leméred a zajszintjét majd?
Én playből töltettem le sound meter ez a neve rátettem a telefonom a ps tetejére 54-65db között mozog természetesen lehalkított házimozi mellett.
De ami még jobban idegesít,hogy néha néha mikor jobban felpörög a venti egy 5-10mp es sípoló hangot is kiad,olyan mint mikor sípol a füled.

....Pr:)ly....

(#73729) proly01


proly01
őstag

Közben rájöttem mi adja ezt a sípoló hangot a konzol hátuljából jön folyamatosan a ventillator reszből.Ha esetleg teljes csendben megallgatatok halljatok ti is?
Felvettem a hangot nem tudom hova tudnam feltolteni hogy megtudjatok hallgatni?

....Pr:)ly....

(#73732) aizen92 válasza proly01 (#73729) üzenetére


aizen92
addikt

Sípoló hang az a tápból jön hátul. Én olyan hosszabbítóra raktam a pst amit le lehet kapcsolni, úgyhogy este szépen nem kap áramot a ps4.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#73769) dinostaRR válasza proly01 (#73729) üzenetére


dinostaRR
tag

sípol és mondhatni inkább hogy cicereg, akkor az a táp lesz, nálam is lehet hallani nagyon halkan ha az ember oda teszi a fülét full csendes szobában. Első nap óta észrevettem, semmi extra. Sokan írják a neten ha rákeresel. Mondjuk ismét relatív tárgynál vagyunk hogy kinek mi a hangos :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#73802) proly01 válasza dinostaRR (#73787) üzenetére


proly01
őstag

Nem ez a hang kb másfél méterre a pstől lett felvéve.Én csak azt írtam hogy 3m ről is hallom.
De már nálam a másik ugyanúgy 1216b megküldöm most éjjelig aztán teszek fel hangot.Nem akarom elkiabálni de eddig ennél nem hallom.Legalábbis eddig és itt ülök mellette.

Gyuribacsi88: 😁😁😁 igen.Az nem is érdekelne ha ilyen lett volna a hangja csak ne sípolt volna ilyen fülsiketítően.

Még két kérdés....
Akkora joy gyakorlatilag barmilyen fali töltővel töltető?
Illetve ha szemen van a gép az emberrel akkor ugye csak bal oldalon szívja be a levegőt a winchester oldalán nem?

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#76078) #45378816


#45378816
törölt tag

Valaki nem tud ajánlani egy jó/működő stereo FÜLhallgatót?

Nagyon bejön az új ps4-es in ear headset, de most nincs rá keret és annó írtam ide, hogy sajna az almás nokiám fülesét nem támogatja a kontroller ezért érdeklődnék.
Próbáltam nagyon régi nokia telefon fülesével, amin nincsenek hangerő szabályzó gombok (gondoltam az miatt sípol a hang) de az se jó :(
Illetve próbáltam a régi Blackberry-s headset-et, amin csak egy felvevő/lerakó gomb van, azzal működik, de némítani nem tudok, hanem folyamat adja a hangom.

Attól tartok muszáj lesz in ear hs-et vennem.... pls help.... :DDD

(#76396) proly01 válasza Kendek (#76391) üzenetére


proly01
őstag

+1
:K

Gyuribácsi88:

Elhiszem,hogy annak aki 2013-14 ben vette a gépet unalmas már nagyon ez a téma.Viszont ilyenek mindig lesznek.
Minden egyes alkalommal ez van mikor valami probléma van,hogy akkor nem fog zavarni akkor nem lesz rossz ha másnak is ilyen....de igen akkor is zavarni fog viszont egy nagy különbség,hogy tudni fogom hogy ezek szerint nem hibás a konzol nem vagyok ezzel egyedül és/mert másnak is ilyen sajnos nem lakunk mindannyian együtt egy házban itt a fórumon,hogy meg tudjam élőben hallgatni kinek milyen a PS-e ezért információt szerzek.Illetve amúgy ez nem tartozik ide de én mindennel így járok minden amit veszek általában az első vagy van hogy a második is rossz és igen a PS4 ből is az első amit vettem hibás volt füttyült mint a szar...
[link]

Aztán leoltottak itt többen,hogy láma vagyok nem hallani semmit, meg ez természetes meg,hogy már ezerszer írták,hogy ad ki sípoló hangot és hogy ez normális.Aztán bevittem a Sonyhoz és mondták hogy ez nem ez nem normális és cserélték az üzletben a gépet.
Aztán meg folyamatosan kaptam a privát üzeneteket hogy na mi van a géppel meg nekem is sípol meg figyelj már cserélték a gépedet mert én is hallom,hogy sípol :((
Ennyit erről.....

Szóval igen és igen....ha egyszer valakit zavar akkor igen is járjon utána ne hagyja magát győződjön meg róla ha normális törődjön bele ha nem akkor igen is cseréltesse vagy gariztassa mert lehet,hogy a németeknél 4ezer euros fizetés mellett le se szarják azt a 350 eruot és szar a termék de én pl 4 hónapig spóroltam rá 1 havi fizetés az ára és igen is működjön már úgy ahogy én szeretném.
:U :D

....Pr:)ly....

(#77685) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok!

Nálatok akadt ki már játék?
Hitman béta tegnap nekem ezt csinálta eleinte akadozott utána meg sípolással meg állt,de a játékból kilehetett lépni maga a gép nem fagyott le .

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#78112) taki01


taki01
őstag

Volt már valakinek hasonló hogy berakott egy lemez és után nem tudta kivenni hanem csak hármat sípol amikor megnyomja a kiadás gombot?

(#78622) #45378816 válasza Madwe (#78620) üzenetére


#45378816
törölt tag

Almás nokia: működik aláírom, de mute funkció sajna nem, a party szobában többször szóltak, hogy "sípolok". :)
tehát a mikrofon sem...

Blackberry 3310: működik minden még a mute on/off is, mikrofon teljesen jó, jól hallanak, de gagyi a hangzás. (uh de nagyon.... :D ) igazából ehhez hasonló fülest keresek.

Lumia 800: működik minden, on/off nincs, de a mikrofon tökéletes.

(#81998) Wlac válasza Tuomas (#81967) üzenetére


Wlac
Ármester

Fasza, akkor szerintem az lesz a nyerő. Alapesetben valami gáz van a mostani Goji fülesemmel. Zenét, filmet satöbbi tökéletes visz, ellenben a játékok olyanok, mintha víz alól szólnának. PS, Xbox, PC, mindegy neki, ha játék, akkor víz alól jön a hang. Közben a laptopom is érdekes dolgokat produkál, a jack környékén valami gerjed, így pár perc filmezés után is elkezd úgy sípolni, mint a mesékben a teáskanna (nem egyenletes sípolás, hanem egyre magasabb frekvencián csinálja). Ezért kellene egy vezetéknélküli cucc, és ha már PS4, akkor adná magát a Gold. Az egyetlen problémám/félelmem a széthullása. Nagyon megoszlanak a vélemények a tartósságával kapcsolatban, és ha kiadok 20 ezer forintot, akkor nyilván nem szeretnék belefutni abba, hogy fél év múlva esik szét az egész. Valami tokot nem adnak hozzá?

“The wha-"

(#83929) hrvp válasza Pöttön (#83910) üzenetére


hrvp
aktív tag

Én ilyet vettem hozzá. igazából az a lényeg, hogy a műanyag keretet le lehessen pattintani, a ps4 ferde kialakítása miatt máshogy nem lehet bedugni, mert nem éri el az usb portot a gép pereme miatt...Aminek nem lehet lebontani a keretét az valszeg nem lesz jó.
Usb elosztóval pedig nekem borzasztó volt a mikrofon, pattogott, sípolt, recsegett.
De ha be tudod dugni onnantól úgy működik mintha egy usb-s fülest dugtál volna rá a ps-re. Szóval beállíthatod, hogy játék is vagy csak chat hang szóljon rajta.

Nálam most így néz ki, hogy szemléltessem miért nem fér el máshogy. (alul és fölül is elakadna a peremben)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#88186) Amadako


Amadako
tag

Másnak is szokott néha sípolni/pittyogni a ps4?Néha amikor játszok sípol egyet,de semmi más nem történik.Nem tudja valaki ez mit jelent? :(

(#88187) A`rpi válasza Amadako (#88186) üzenetére


A`rpi
addikt

Másnak is szokott néha sípolni/pittyogni a ps4?Néha amikor játszok sípol egyet,de semmi más nem történik.Nem tudja valaki ez mit jelent? :(

Ha "régi" szériás akkor érintőgomb miatt, az eject gomb vacakol.

[ Szerkesztve ]

(#88940) A`rpi válasza dezs520 (#88939) üzenetére


A`rpi
addikt

Megjelenítő nem ad képet.

Első lépés:
Tartsd hosszan a bekapcsoló gombot második sípolásnál engedd el a gombot.
Videó: [link]

Második lépés:
Második opciót válaszd a menüből.
2. Change Resolution

[ Szerkesztve ]

(#96703) basel00


basel00
tag

Hali

Olyan kérdésem lenne hogy az milyen hibára utal ha a Ps kikapcsolt állapotban elkezd 10,20,40 percenként 3. sípolni? Meg már sűrűbben előjön hogy a olvasó elkezd bugni és csak úgy tudom megszűntetni h áramtalanítom.

Köszi a segítséget!

(#97838) perge666 válasza AXisBOLD (#97811) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is sípol/zúg a táp halkan szóval ez sajnos természetes dolog Sonyéknál. :U
Az újabb szériáknál nem tudom hogy kiküszöbölték e már a hibát, de 1116-ig tutira jelen van.

(#101197) A`rpi válasza mitisz (#101192) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez csak egy jó tanács volt ha használt gépet vettél, érdemes megcsinálni.
Természetesen a sípolásnak ehhez semmi köze.

(#112236) kola99


kola99
tag

Hali
a supportnak Ps4-ről hogy lehet e-mailt küldeni ? / ugyanis kéne képeket is csatolni ami a ps4-en van/

/Kérem próbálja meg az alábbi lehetséges problémamegoldást:
Lépjen ki fiókjából, utána lépjen vissza, majd:
[Settings] --> [PlayStation Network/ Account Management] --> [Restore Licenses]

Ha ezek után sem működik, akkor bekéne lépni az úgynevezett SAFE MODE-ba, amit az alábbi módon tehet meg:
Kapcsolja ki a gépet, majd tartsa nyomva a bekapcsoló gombot 2 sípolásig(első sípolás után 7 mp múlva lesz a második)
Ha belépett a safe modeba, akkor kérem válassza ki a 4-es RESTORE DEFAULT SETTINGS majd az 5-ös REBUILD DATABASE funkciót.
Ha ezek után sem tudja letölteni kérem küldön be nekünk képernyő fotókat a Storeból, hogy megvan vásárolva a játék és a Library-ből, hogy nem tudja letölteni./

Nem működik.
A megvásárolt Nioh -nál ami benne van a Library-ban/ megvételkor letöltöttem és játszottam vele,csak töröltem átrendezés miatta wincsiről/,nem jön fel letöltö ablak.Storen rákeresve a névre se
engedi.Tehát e-mailt kell küldeni képekkkel.
köszi a segítséget

(#112238) A`rpi válasza kola99 (#112236) üzenetére


A`rpi
addikt

"Hali
a supportnak Ps4-ről hogy lehet e-mailt küldeni ? / ugyanis kéne képeket is csatolni ami a ps4-en van/
/Kérem próbálja meg az alábbi lehetséges problémamegoldást:
Lépjen ki fiókjából, utána lépjen vissza, majd:
[Settings] --> [PlayStation Network/ Account Management] --> [Restore Licenses]
Ha ezek után sem működik, akkor bekéne lépni az úgynevezett SAFE MODE-ba, amit az alábbi módon tehet meg:
Kapcsolja ki a gépet, majd tartsa nyomva a bekapcsoló gombot 2 sípolásig(első sípolás után 7 mp múlva lesz a második)
Ha belépett a safe modeba, akkor kérem válassza ki a 4-es RESTORE DEFAULT SETTINGS majd az 5-ös REBUILD DATABASE funkciót.
Ha ezek után sem tudja letölteni kérem küldön be nekünk képernyő fotókat a Storeból, hogy megvan vásárolva a játék és a Library-ből, hogy nem tudja letölteni./
Nem működik.
A megvásárolt Nioh -nál ami benne van a Library-ban/ megvételkor letöltöttem és játszottam vele,csak töröltem átrendezés miatta wincsiről/,nem jön fel letöltö ablak.Storen rákeresve a névre se
engedi.Tehát e-mailt kell küldeni képekkkel.
köszi a segítséget"

A képernyőmentéseket ki tudod tenni pendrive-ra.

Egyébként én inkább egy videót csinálnék telefonnal.

(#113507) #45378816 válasza A`rpi (#113506) üzenetére


#45378816
törölt tag

Korábban is írtam már párszor, hogy az alma fülese nem teljes értékű (sajnos).
A mikrofon része folyamatosan sípolni fog, aki viszont mic nélkül használná (nem hs-ként) annak okés lesz.

Szerk.: yt videók ide vagy oda, hogy így nyomd hosszan, eddig a percig, ebben a pillanatban, abban a szobában, abban az időintervallumban, egy lábon, miközben anyu behozza a szennyest és egy pók mászik a jobb sarokban, amit egy kaméleon kap el... nem fog működni!

(#113509) Kvelstadt: A gyári borzasztó hidd el. :F Annó én is azt hittem, de rájöttem.

[ Szerkesztve ]

(#124635) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

A legrégebbi PS4es gépem van. Pár hónapja előjött az,hogy játék közben néha a gép sípol egyet. Olyan közepes hosszúságot.
Találkozott már valaki hasonló jelenséggel? Mit jelent ez?
Nem tapasztalok semmi hibát csak egyszerűen sípol egyet néha.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.