Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69701) Wlac válasza A`rpi (#69700) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk a másfél gigás első napos patchek korában ezek nagyon csak irányadó adatok. :D

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#69702) szasanyi


szasanyi
félisten

Egyelőre kerüljétek el a konzolos Just Cause 3-at és egyéb PS4 hír újdonság.

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#69703) marilllyo


marilllyo
veterán

Beyond Two Souls PS3 vs. PS4 comparsion.
Ez nekem még a semmi kategória. FHD-ra rakták így az élek élesebbek és az árnyékokat picit elmosták. Egyébként semmi...Ezt most nem oltásként mondom mert a játék amúgy is szép volt PS3-mon de a Heavy Rain-nél azért ennél többet várok(unk)...

(#69702) szasanyi: Mintha a Mad Max-et látnám. Ugyanilyen frame-k voltak ott is. Annyi, hogy az úgy is maradt... :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69704) danih válasza marilllyo (#69703) üzenetére


danih
addikt

Az olyannak mint én, akinek nem volt PS3-a ez is teljesen jó, szerintem ez a release inkább nekünk szól.

(#69705) ldave válasza marilllyo (#69703) üzenetére


ldave
félisten

Egy nagyfelbontású Ellen Page minden pénzt megér :B

A Slime draws near! Command?

(#69706) marilllyo válasza ldave (#69705) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah...bár a tusolós cicis jelenetet végül kivágták ugyebár. :DDD

(#69704) danih: Szép ez így is úgyis. Mondom...nem fikázásnak szántam. A Beyond Two Souls szép, a Heavy Rain meg baromi jó. Na most a HR-en azért van mit csinosítani...Ha annyit foglalkoznának vele mint a Last of us Remastered-del vagy a Tomb Raider Definitive-vel akkor tuti vétel a lemezes pakk. Bár a magyar felirat kihagyásért a BTS-ből bizony fekete pontot érdemel...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69707) stickles


stickles
tag

Egy bugyuta kérdés
Ha elindítok egy letöltést , h tudom szüneteltetni ?

Egyszerre 2őt szed , de az egyik kisebb méret így azt akarom h azt hamarabb leszedje

H tudom szüneteltetni az 1iket ?

(#69708) Wlac válasza stickles (#69707) üzenetére


Wlac
Ármester

Rámész a letöltésre, megnyomod az Options-t (Touchpad mellett jobbra) és ott van Pause.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#69709) Elims válasza A`rpi (#69700) üzenetére


Elims
veterán

"Kék lemez teljes tartalmát felmásolja a merevlemezre."

Na fasza. :-/ Ebből én miért nem veszek észre semmit?Csak a patch-eket szokta letölteni (igaz,azokat elég sokàig.)
Pont vmelyik nap akartam kipròbàlni az unity-t,patch-ek jöttek hozzà,kb.2òràt írt.Memòria elfogyott és a törlésnél làtom,hogy az uncharted vmi 40-50gb.Akkor csodàlkoztam el,hogy miért???Lemezes verziòban van meg. :-/
Most megint elsuhan 30-40e nagyobb winchester-re. :-///

(#69710) stickles válasza Wlac (#69708) üzenetére


stickles
tag

Nálam csak delete vagy information van

(#69711) Wlac válasza stickles (#69710) üzenetére


Wlac
Ármester

Igazad van, nem is kell Options-t nyomni, csak simán X-et. Képernyő bal alsó sarkában írja.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#69713) stickles


stickles
tag

Csak h sikerült , megtaláltam rá a megoldást

Notifications-Downloads- És itt már van pause :DDD

Köszi a helpet

(#69714) A`rpi válasza Elims (#69709) üzenetére


A`rpi
addikt

Háttérben megcsinálja 10perc kb.

Beállítások között tudod ellenőrizni mennyi helyet foglalnak a játékok.

(#69715) sittes79


sittes79
addikt

Ennél van olcsóbb standard, minimal gép újonnan, bótból jelenleg?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#69716) Nayrobi válasza marilllyo (#69706) üzenetére


Nayrobi
őstag

Már többen is írták, hogy van a Beyondban magyar felirat ha a magyar storeból szeded le.

(#69717) szasanyi válasza n000rbi (#69661) üzenetére


szasanyi
félisten

Az iPon mai infója szerint ~1 hetet csúszik a PS4 MegaPack megjelenése. :U

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#69718) marilllyo válasza Nayrobi (#69716) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen?? Én nem találtam erről információt. :F Még most itt a fórumban visszakeresve sem. Plusz a Quantic Dream is azt válaszolta e-mail-ben, hogy nincs. Meg tudnád ezt erősíteni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69719) front3r válasza szasanyi (#69702) üzenetére


front3r
őstag

Ezt a játékot 10 FPS-el is tolom, annyira addiktív a videókban. Meg már megvettem, nincs visszaút, de nem is tennék mást, alig van igazán jó játék.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#69720) szasanyi válasza front3r (#69719) üzenetére


szasanyi
félisten

Az olyan játék a 30+ szadomazo besorolású. ;]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#69721) Nayrobi válasza marilllyo (#69718) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én se hittem el, de különböző fb csoportokban írták, meg más fórumokon is olvastam erről, screenshotot is láttam, szóval talán nem kamu.

Kép az sg fórumáról

(#69722) Kendek válasza sittes79 (#69715) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy tizessel többért van már 1TB-os Ultimate Player Edition (illetve 9-ért is), az meg tutira a legújabb CUH-1216B.

<-ƘƘ->

(#69723) marilllyo válasza Nayrobi (#69721) üzenetére


marilllyo
veterán

Seems legit....

Bár most megint az van, hogy én lemezesen venném...és hát ki tudja abban lesz-e. Bár a BTS annyira nem mozgat így önmagában... Meg igazából megy az angol, végig is vittem már egyszer...de ha lenne alatta magyar felirat sokkal több játékost mozgatna meg az tuti...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69724) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Arra van megoldás hogy a kártyámat elfogadja ismét a store? Pénteken már használtam mert megvettem a Witchert. Most viszont sehogy sem megy. Hozzáadtam ujra. Próbáltam PS-ről, webről, mobil alkalmazásból, de hibát ír. A teszt 44Ft-ot levonta így gondolom jók az adatok.
Tud valaki segíteni?

(#69725) Nayrobi válasza marilllyo (#69723) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én még nem tudom hogy kell-e, a Beyond megvan fémtokosban és végig is vittem, a HR is megvan kb 1 éve, de még a gépben sem volt. Szóval lehet eleve ps4-en kellene végigtolni, ha már...

(#69726) vrob71


vrob71
tag

A ma megjelent PS4 1TB csomagban a God of War 3, Uncharted Collection, Last of Us játékok lemezes formában vannak vagy letöltő kódokat adnak?

(#69727) Zoli_90


Zoli_90
újonc

Sziasztok!

PS4 és TV vásárlás előtt állok, és szükségem lenne egy kis segítségre, véleményekre.

Kiszemeltem 2 TV-t, de sehol sem találok róluk véleményeket, utalást PS4-re vagy egyáltalán adatot input lag-ra. Esetleg használja valaki ezt a két típust PS-el?

Samsung UE32J5100
LG 32LF561V

Ha igen mik a tapasztalatok?
Legfőképpen PS4-re és a "vasárnap esti" filmezésekre használnám, kevésbé TV-műsorok nézésére.
Ár szempontjából a kettő szinte ugyanaz.

Illetve ha van más alternatívátok akkor szívesen várom őket.
A kiválasztás főbb szempontjai voltak nálam:
32", FullHD, nem Smart, pendrive-ról és külső merevlemezről lejátszható filmek, max. 100-110 ezer HUF.

Előre is köszi a segítségeteket! :)

(#69728) n000rbi válasza vrob71 (#69726) üzenetére


n000rbi
senior tag

Lemez,a Sony nem osztogat kódokat.

(#69729) A`rpi válasza n000rbi (#69728) üzenetére


A`rpi
addikt

Előrendelésben sima PS4 Uncharted Collection, USA-ban kód formájában érkezett.

1TB mega csomag szerintem is lemezes, már csak azért, mert a dobozon rajta van a képe három lemeznek, továbbá a doboz elején megemlíti három UC egy lemezen van.

(#69730) n000rbi válasza A`rpi (#69729) üzenetére


n000rbi
senior tag

Jogos, lemaradt, hogy Európában.

[ Szerkesztve ]

(#69731) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Siker! Végre sikerült a MasterCardommal vásárolnom a store-ban! Végre nem adott hibaüzenetet! :)

<-ƘƘ->

(#69732) koncsik válasza Kendek (#69731) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Türelem game-t terem :K kipróbálom én is... Állítottál valamit a kártyáknál?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69733) Kendek válasza koncsik (#69732) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most adtam hozzá megint (de ugyanúgy mint azelőtt már jónéhányszor), viszont most checkoutnál nem dobott hibát, ennyi. Szerintem valami gebasz volt náluk, sokan panaszkodtak ahogy néztem.

<-ƘƘ->

(#69734) Elims válasza A`rpi (#69714) üzenetére


Elims
veterán

Fasza.. :-//
Igen,ezt megtaláltam.
Köszönöm!

Szerk.:
Nayrobi: "...a HR is megvan kb 1 éve, de még a gépben sem volt."

Szerintem minél előbb pótold.Vedd a sorban legelőre,mert tényleg nagyon jó!! ((vakon mondom,hogy platinázod!))
Játszd végig ps3-on! :-)

[ Szerkesztve ]

(#69735) A`rpi válasza Elims (#69734) üzenetére


A`rpi
addikt

Ezerszer jobb mint PS3 esetén, legalábbis nekem.

Inkább foglalja a helyet HDD-n, mintsem az olvasót "kínozza".

(#69736) Elims válasza A`rpi (#69735) üzenetére


Elims
veterán

Tekeri azt így is.Ps3-asnál is pörgeti és nagyon sokat hajtott gépnél is nagyon ritkán hallani a fejhibáról.
Most ez megint plusz költség -szerintem- fölöslegesen. 1tb-os kicsi bele,2tb-os meg nincs 10-20e-ért. :-/

Ma vettem észre,hogy a géppel vmi nem stimmel.Először azt hittem,hogy a joy adja meg magát (pont a limitált a soros),gta online,úgy belassult ill. késett,hogy vmi hihetetlen. :-/ A tv-ben minden úgy történt mint eddig azzal a különbséggel,hogy amit megnyomtam a joy-on az kb.2-3mp múlva jelentkezett a játékban.Azt hittem,hogy a joy vagy a játék a ludas aztán kiderült,hogy nem,mert kiléptem a menübe és bekapcsoltam a másik joy-t.
Ugyanaz.Előjött még talán egyszer-kétszer és rájöttem,hogy a gép késik mint amikor a számítógép nagyon le van terhelve.Mégegyszer írom,nem sokszor volt és hál'istennek 10-20mp-nél nem tartott tovább,de meglepődtem. :-/
Mit is írtatok?Engedtek +1 magot? :-))

(#69737) Tatyla


Tatyla
őstag

Bloodborne Old hunter 100% complete...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#69738) oshikuru01


oshikuru01
csendes tag

Sziasztok!Átnéztem a gyakori kérdéseket és mindent ,de végül itt kell megkérdeznem :D Van egy full HD monitorom,http://logout.hu/cikk/benq_gl2250_bemutato/tulajdonsagok.html egy ilyen fajta pontosan..és sehogy sem tudom megoldani hogy ps4 en legyen hang.Van egy viszonylag nagy hangszóró hangfall szettem azon egy jack kábel van ilyen zöld azt dugdosom bele a ps4 kontrollerébe csak úgy van hang,de már egyszerűen kimeritő engem is kimerít és szegény kontrollert is gyorsan meríti.Plusz így nem tudom élvezni a vezeték nélküli kontroller előnyeit.Vettem ezt a fenti monitort mert van benne elvileg hangszóró valóban van,de akármit kötök rá a monitorra sehogy sem lesz a ps en.Alapméreteznek bevan állítva a ps4 nem látja.És számítógépen sem akar megszólalni ez a monitor hangfal.A gépen hogy a monitor hangja szóljon nem is fontos ,hanem valahogy ps4 szeretnék hangot varázsolni...minden ötletet szívesen várok.Előre is köszönöm :)

(#69739) Punisher15


Punisher15
tag

Sziasztok

Valaki ismeri a "graded product" (dobozon full fehér)felirattal ellátott gépeket.Milyen gép lehet benne(model)?Megeri ilyet venni?

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#69740) danih válasza Punisher15 (#69739) üzenetére


danih
addikt

The important thing to note though is that a graded PS4 console is a refurbished console from Sony that has already been used and may have minor cosmetic imperfections such as scratches or scuffs.
Nem hiszem hogy 1216x lenne ezek átfutási ideje miatt, ha erre gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#69741) hitman77 válasza Kendek (#69733) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Nekem még mindig nem megy. Pedig már hozzáadtam egy másik kártyát is.

Röhej, hogy ilyen miatt bukom az akciót. :(

(#69742) A`rpi válasza oshikuru01 (#69738) üzenetére


A`rpi
addikt

HDMI bemenet van a monitoron?

Használati utasítás szerint itt találod a 25. oldalon a hangerőszabályzót.

Ha nincsen HDMI bemenet a monitoron, akkor kell egy optikai > analóg átalakító.

Jó helyen kerestél válaszolva is van a kérdésedre:

(FAQ) Gyakran Ismételt Kérdések/
Hang beállítás:
Monitoromon nincsen beépített hangszóró mit tehetek?

(#69743) front3r


front3r
őstag

Már csak 1 óra 10 perc van hátra! :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#69744) oshikuru01 válasza A`rpi (#69742) üzenetére


oshikuru01
csendes tag

szia!nincs rajta hdmi sajnos hdmi-dvi vel használom ..és analóg-optikai átlakító mellé mire vna még szükségem?

(#69745) Zanik válasza oshikuru01 (#69738) üzenetére


Zanik
addikt

Azon a monitoron még HDMI sincs, mivel kötötted rá a PS4-et?!
Szerk.: Jah, már értem. Vegyél egy normális monitort!

Amúgy optikai kábel + egy ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#69747) hitman77 válasza front3r (#69743) üzenetére


hitman77
senior tag

Már csak 45 perc, de fizetni azt nem lehet... :((

(#69748) Malachi


Malachi
addikt

SW - Battlefront kérdés: a tokban volt kód a Jakku DLC-hez, amit be is írtam korábban. csak érdekel, hogy ilyenkor automatikusan frissül majd, vagy külön le kell tölteni a DLC-t? valamikor a nap folyamán már elérhető lesz.

(#69749) >Deego..


>Deego..
senior tag

Megkésve, de szerencsére még akciósan elcsíptem az alábbiakat hajnal 6 körül.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#69750) Tuomas válasza szasanyi (#69702) üzenetére


Tuomas
addikt

A repülős résznél kikapcsoltam... :DDD :C
Oké, hogy a levendulákat meg a pipacsokat szépen letaposhatod, de egy repülő repülőgép tetején hogyan sétál az emberünk, és hogyan lövöldöz rpg-vel? :F :(

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.