Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60351) Scholes9 válasza Elims (#60345) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Edigitálnál 9 ezer és ingyenes a szállítás. Először innen rendeltem meg, de gyorsan lemondtam, miután megláttam 5-ért aprón :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60352) Tegla80 válasza DrRoulDuke (#60350) üzenetére


Tegla80
addikt

Vehetsz persze ac-s router-t is.....
De mivel nincs hozza ellenoldali kliensed igy sztem felesleges,mert kihasznalni nem tudod ezen kepesseget.Plusz joval dragabb ,mint egy sima "n dual band"-es.....
Neked is ajanlom a fentebb linkelt,"milyen router-t" topic felkereseset es ott tovabbi infok begyujteset....

Jah es azert mert egy router dragabb,nem feltetlen erosebb wifiben....a wifi az sok osszetevos dolog es sok minden befyolyasolja a hatasfokat....de ezt ott szepen elmagyarazzak a szakik.

Angry Rabbit
azert mert a szolgaltato blokkolhat bizonyos dolgokat amik a ps4/psn szamara kellhetnek....neted ettol meg lehet mason,de pl a ps4 nek kellene az.
Ennyire nem vok benne,de olvastam mar sok dolgot a "csunya" szolgaltatokrol....
One topicban asszem moby irta,h a szolg.ja miatt valamit nem tud kihasznalni,mert olyan IP-je van....
En tuti bemennek es kernem,h csinaljanak valamit a hatterben,mert szinte mindenki mas tud csatlakozni csak....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#60353) Angry Rabbit válasza Tegla80 (#60342) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Pár hsz-al korábban irtam,hogy az új accounton kívül mindent kipróbáltam.
A szolgáltatónál milyen indokkal kellene vernem az asztalt? Azzal,hogy van ugyan net a lakásban lévő tucatnyi eszközön csak aPS4-en nincs (bár ez is csak részben igaz), de a hiba biztosan maguknál van? Mennyire vennének komolyan?
Ha a support is vonogatja a vállát, akkor én mit csináljak még? Lesz hétvégére egy kölcsön router még. Azzal megnézem mit muzsikál. Ennél többet én nem tudok tenni.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60354) gyuribácsi88 válasza basel00 (#60349) üzenetére

pause, (a letöltésre) majd indítás megint, csináld meg 1 párszor ha nem gyorsul be

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#60355) Nayrobi


Nayrobi
őstag

A demo alapján a Tearaway még mindig az egyik legötletesebb játék amivel valaha játszottam, már vitán is imádtam és csak jobb és szebb és nagyobb lett a ps4-es remaster/folytatás.

(#60356) Angry Rabbit válasza Tegla80 (#60352) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Na ezt nem tudtam. Koszonom!
Es ez abban az esetben is fenn allhat ha a PS tud updatelni,tudok pl.youtubot nezni,netezni,csak a PSN-re nem csatlakozik?
Tenyleg csak info miatt kerdem. :)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#60357) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Fifa 16 demo ?

nem vettétek észre hogy, mintha nem 1080p lenne hanem kisebb felbontású ? láttam a pixeleket a tv-n amit amúgy nem láttam 15-él, és mintha sokkal recésebb is lenne

Xbox One: bandymnc

(#60358) Bazsi1987 válasza bandi0000 (#60357) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is észre vettem 2 mecs után ki is nyomtam :( megakartam venni a teljest de ugy érzem várok vele ha ilyen lesz nem fog kelleni :( eddig nem mertem beírni mert rám támadnak a fifa fanok :D

(#60359) bandi0000 válasza Bazsi1987 (#60358) üzenetére


bandi0000
nagyúr

akkor jó nem csak nekem rossz a szemem valszeg, de én is várok vele, de sajnos ez nem lesz jobb ez a demo

Xbox One: bandymnc

(#60360) Scholes9 válasza Bazsi1987 (#60358) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem sem jött be. Pro Evo jobban tetszik.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60361) ManUnited válasza Bazsi1987 (#60358) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Nekem sem jött be, maradok 15-nél.

(#60362) Elims válasza Tuomas (#60346) üzenetére


Elims
veterán

Én sokallom a 10e-t. :-/

Scholes: Még a 9e-t is. :-/

(#60363) perge666 válasza bandi0000 (#60357) üzenetére


perge666
veterán

Mi a fene,már a fifából is van Minecraft verzió? :DD

(#60364) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki nem tudja véletlenül, hogy hogyan lehet megszerezni az Intreceptor-t a Mad Max játékban?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60365) n000rbi


n000rbi
senior tag

Ha jól tudom van itt Konzolvilág-os emberke: géphez (ps4) csak egy blokkot és egy km hosszú "garancialevelet" kaptam (lényegében a blokkra nyomtatva). Ez így hivatalos Sony garancia?

(#60366) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok!

Tegnapi bekötési kísérletek eredménye, supporttal karöltve:

PS bekapcs, weboldal nem jön be. (El se jutok odáig.)
Wifivel nem ok.
Routerrel nem ok.
Direktbe kötve PPPOE, tovább megy ugyan a bejelentkezésnél, felismeri a profilt, de véglegesítésnél szerver hiba!
2 mobil netről ugyan ez, profilt felismeri, véglegesítésnél szerver hiba.
Próbáltunk még általa mondott beállításokat, de semmi.
Support egyébként jó fej volt, de elismerte, hogy "nem tud segíteni". Abban maradtunk, hogy visszaviazem, 3 munkanapon belül vagyok és próbálom kicseréltetni a gépet. Ha jól tudom, cserélniük kell.

Ami még fura volt, hogy abban a menüben, ahol a net teszt eredményeket írja, nekem csak 2 sorom van. IP ok, meg kapcsolat ok. De semmi más infó, mint pl DNS, mask, NAT ilyesmi... Fura!

Remélem egy gép cserével megoldódik és nem a router para jön.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60367) oriic válasza MdewC (#60366) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azért még nem vinném vissza a gépet. Vidd át haverodhoz, nézzétek meg az ő netelérésével. De én tippre azt mondom hogy neteddel vagy routerrel lesz gondod. (inkább előbbi, ha a PPPOE után sem volt jó)

Live-Die-Respawn

(#60368) bandi0000 válasza perge666 (#60363) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez lesz az új siker széria első csodás darabja :D

(#60365) n000rbi: Érvényes, mivel benne van a kis garanciás könyvbe a feltétele, tehát kell egy blokk és sérülésmentesek legyenek azt azonosításra szolgáló matricák stb

Xbox One: bandymnc

(#60369) MdewC válasza oriic (#60367) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jogos, nálam a cucc, meló helyen fogjuk még egyszer ezt ellenőrizni.
De se Voda, se Telekom mobil nettel nem engedett be, support szerint ez elég indok.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60370) oriic válasza MdewC (#60369) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy próbát megér, veszteni nem vesztesz vele. Utána meg viheted vissza ha tényleg nem jó.

Live-Die-Respawn

(#60371) MdewC válasza oriic (#60370) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igazad van, ezért is viszem be, ha a műszakis/informatikus kollégáknak se sikerül (már ebben bízom), akkor nyugodtabb leszek én is.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#60372) n000rbi válasza bandi0000 (#60368) üzenetére


n000rbi
senior tag

Értem, köszi. Igazából a szokásos kis Sony garancialevelet kerestem, de olyan meg sehol nincs.

(#60373) bandi0000 válasza n000rbi (#60372) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az szerintem nem is igen lesz elejébe adtak hozzá de szerintem már nem

Xbox One: bandymnc

(#60374) n000rbi válasza bandi0000 (#60373) üzenetére


n000rbi
senior tag

Mindenesetre remélem nem lesz rá szükség (launch gépet "cseréltem" MGS Limitedre, imádom :) )

(#60376) marilllyo válasza MdewC (#60371) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja ilyenkor már én is azt mondom, hogy legyen sz*r a gép. Ciki lenne ha kiderül, hogy jó és nem fogod tudni otthon használni. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60377) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS4 topikba is, meg One topikba is megy ez a kérdés. Igazából csak véleményekre lennék kíváncsi:

"Egyébként azon gondolkodtam, hogy mit szólnátok ahhoz, hogy ha egy általatok nagyon nagyon várt játékot megkapnátok egy két héttel korábban (nem early access, hanem a teljes játékot), de mondjuk fizetni kellene érte mondjuk 5k-t. Bevállalnátok?"

Live-Die-Respawn

(#60378) banana_joe válasza oriic (#60377) üzenetére


banana_joe
tag

én tuti nem :) 1-2hét miatt legalábbis

PSN: bananosjoe84

(#60379) Tuomas válasza oriic (#60377) üzenetére


Tuomas
addikt

Úgy érted, hogy a rendes áron felül + 5 000 Ft az 1-2 héttel korábbi megjelenésért?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#60380) oriic válasza Tuomas (#60379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. Az 5k csak egy random összeg, itt inkább arról van szó, hogy bevállalna-e az ember plusz költekezést, hogy egy-két héttel korábban játszon egy olyan címmel amit a legjobban vár.

Live-Die-Respawn

(#60381) Deril919


Deril919
újonc

Sziasztok! Találkozott e már valaki olyan gonddal ps4 nél mintha a Játékok kicsit szaggatnának single playerben ha valaki találkozott ilyennel irhatna tanácsot vagy hogy a gép lenne hibás esetleg pedig 3 hónapja vettem de mr akkor is ezt csinálta pl ami akad
DayingLight
Sniper elit 3
Tomb Raider
Stb.. :((

(#60382) Wlac válasza oriic (#60380) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem. Így is több hónap, ha nem év késéssel jut el hozzám a legtöbb cím, mivel közel sincs annyi időm játszani, mint szeretném.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#60383) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok, bocsi, nem olvastam vissza a hozzászólásokat, lehet, hogy volt már rá válasz, de a Mad Max nálatok is belaggol? Amikor a konvojt követem akkor játszhatatlanul belaggol... Amúgy semmi gond nincs a játékkal, de ezek a laggok szörnyűek!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#60384) Tuomas válasza oriic (#60380) üzenetére


Tuomas
addikt

:N Nem-nem :DDD
Így is drágák a játékok (Pld. PC-hez viszonyítva is), és inkább csúszni szoktak, mint előbb kijönni.
Én inkább már elsőre tökéletes, kiválóan optimalizált, bugoktól mentes játékot szeretnék :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#60385) n000rbi válasza Deril919 (#60381) üzenetére


n000rbi
senior tag

Minden fél órában meg fogod kérdezni? :) Tipp: ha pl. a MGS5, vagy a DriveClub is "szaggat", akkor tényleg a gépeddel van baj. Egyébként meg csak sajnos a szokásos csapkodó frémek nextgen módra. (a felsorolt 3 játék egyike sem a konzisztens képfrissítés mintapéldája :) )

[ Szerkesztve ]

(#60386) Wlac válasza Tuomas (#60384) üzenetére


Wlac
Ármester

Meg a világbéke, nem? :D

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#60387) Tuomas válasza Wlac (#60386) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem akarok telhetetlen lenni ;]

We were here

(#60388) Deril919 válasza n000rbi (#60385) üzenetére


Deril919
újonc

A driverclub egyaltalan nem szaggat csak amiket felsoroltam

(#60389) LeventeV válasza oriic (#60380) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szintén nem. Így is drágák a játékok, már akkor inkább kivárnék 1-2 hetet.

(#60390) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#60391) n000rbi válasza Deril919 (#60388) üzenetére


n000rbi
senior tag

Akkor nincs semmi gond a gépeddel :)

(#60392) pomk válasza marilllyo (#60364) üzenetére


pomk
őstag

Ha a "The Ripper" előrendelői plussz tartalomra gondolsz, akkor azt a
Garázs -> Karosszériák fül alatt találod.
A listában jobb oldalon az utolsó.

1

2

[ Szerkesztve ]

(#60393) Attila VÁC válasza KOHO (#60383) üzenetére


Attila VÁC
csendes tag

Szia .

Nálam is laggolt a játék 1x 2 .

,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

(#60394) Scholes9 válasza oriic (#60390) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lesznek akik ezek után még megveszik ezt?:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60395) Deril919 válasza n000rbi (#60391) üzenetére


Deril919
újonc

Köszönöm szépen 😊

(#60396) Scholes9 válasza oriic (#60377) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kizárt.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#60397) Tatyla válasza oriic (#60380) üzenetére


Tatyla
őstag

Én inkább várok plusz két hónapot hogy 5000-rel olcsóbb legyen, de ha nagyon várom nekem akkor is elég a day one

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#60398) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jól emlékszem Mad Max nincs PS4-re letöltőkód formájában ugye?

Live-Die-Respawn

(#60399) PandaMonium válasza Scholes9 (#60394) üzenetére


PandaMonium
őstag

Az animációk gyengék (legalább is az előző részekhez képest mindenképpen), és a voice acting is hagy némi kívánnivalót maga után, de ezen kívül én nem látom miért ijesztene el bárkit a videó a vásárlástól?!

What I cannot create, I do not understand

(#60400) Scholes9 válasza PandaMonium (#60399) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mondjuk jogos, érdemesebb a végleges változat alapján ítélkezni. De sztem elég csak visszaemlékezni a Unityre. De, hogy én nem veszem meg az olyan biztos, h meg fogok halni egyszer :DDD

Sokkal inkább költöm egy másik játékra ennek az árát. Pl a Nathan Drake Collectionre.

De ez én vagyok, más meg lehet, h másképp lesz ezzel :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.