Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#213639) penge111 válasza sp8787 (#213635) üzenetére


penge111
addikt

Tales of Zestiriat elengedném, nagyon gyenge rész szerintem.

Disgaea 5 Complete, irgalmatlan mennyiségű tartalom van benne 200+ óra a karakterek szintje 9999 lv!!! De ez körökre osztott taktikai, jrpg. Olykor elég kemény harcokkal, sokat kell a végén farmolni. Maga az alapstory az kb 50-60 óra.

FINAL FANTASY® X/X-2 HD Remaster, ez egyike a legjobb FF részeknek, a VII előtt jól jöhet bemelegítsének. Hát ebbe is nagyon csunyán sok időt bele lehet tolni. Baromi jó története van... Két játékot tartalmaz a csomag a X-2 azonban felejtős...Ez a cikk érzékelteti legjobban, milyen mélységeket rejt ez a játék

Persona 5 nem kérdés ez a jelenlegi generáció legjobb jrpgje, csak egy sima végigjátszás 90-100 óra. Művészeti csoda!!!

Yakuzák, de ez nem mindenkinek jön be... Szerintem olyan sztori van bennük, hogy a Gta az kismiska ezekhez képest.

Legend of Heroes I-II hát ezek is a jobbféle jrpg-hez tartoznak, de ezek összefüggő részek. Mindkettőnek kurva jó története van, de a grafika már kopottas picit, bár én ps3-ról ismerem őket.

Odin Sphere Leifthrasir no ez a játék pedig egy kis ismeretlen gyémánt, anno én is úgy vágtam neki, hogy jól lesz pár napra egy kis beat em up játékocska, aha.. Fantasztikus a története, zene, gyönyörű 2ds grafika. Feltolva a nehézséget nagyon kellemes kihívás van benne. Illetve rengeteg boss, mini boss akad a játékban. 6 karakterrel kell végigvinni a játékot, mert mindegyiknek külön sztorija van és végül úgy áll egybe az egész, és következik a játék igazi befejezése. Zseniális játéknak tartom...

Ha ezek közül csak egy fér be a keretbe az a Persona 5 legyen ;)

Ui: ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot, itt azért nagyon nagy guruk vannak!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.