Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ph! családi találkák

Hozzászólások

(#1) ladybug


ladybug
őstag

Olyan sok mindent tudunk meg itt a fórumon egymásról. Gondokat, örömöket osztunk meg, tanácsokat adunk egymásnak. Gyerekek születését adjuk hírül, nevelésről és gondozásról kérdezzük egymást.

Felmerült az ötlet bennem, hogy talán lenne rá igény, hogy családi találkozókat szervezzünk. Évente 1-2 alkalommal gondoltam, amikor jó idő van. Szabadidős tevékenység lenne talán a legjobb. A gyerekek elszaladgálnak mellettünk, a szabadban lennénk, bográcsoznánk esetleg.

A Budakeszi vadasparkban voltunk a hónapban, és sokan sétáltak, piknikeztek. Eszembe jutott, hogy talán mi is ott ülhetnénk, és beszélgethetnénk. A gyerekek a játszótéren játszhatnának. De biztos van sok más ilyen jó hely. Talán az is megoldható, hogy időnként vidéken is szervezhetnénk ilyen találkozókat.

Persze nem csak családosokra gondoltam, de elsősorban ők jutottak eszembe családos ember lévén.

Szóval, mit szóltok hozzá?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2) Racecam válasza ladybug (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Teljes mellszélességgel támogatom az ötletet!! :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3) parandroid válasza Racecam (#2) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg úgysincs választásom. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4) 7 válasza parandroid (#3) üzenetére


7
addikt

Persze, te Katica mellét támogatod teljes szélességében, mint tudjuk azt az OT44-ből ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) parandroid válasza 7 (#4) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Meg azt is. De ott legalább van választásom: hogy melyiket... :B

No de térjünk a tárgyra: nyakunkon a nyár, nehogy későn kezdjünk szerveződni.:U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6) ladybug


ladybug
őstag

Senkit nem érdekel? Kicsit több reakciót vártam. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#7) bandus válasza ladybug (#6) üzenetére


bandus
veterán

nekem jelenleghiányzik hozzá a család meg a gyerekek :D (up! :) )

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8) ladybug válasza bandus (#7) üzenetére


ladybug
őstag

Írtam, hogy nem feltétlen csak családosokra gondoltam. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#9) tbs válasza ladybug (#6) üzenetére


tbs
addikt

:C Öeööööe. :K

(#10) ladybug válasza tbs (#9) üzenetére


ladybug
őstag

Ez velős volt. :D Dekódolást kérek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11) tbs válasza ladybug (#10) üzenetére


tbs
addikt

Pozitív visszajelzés a részemről és komoly bizonytalanság az idő- és létezéshorizonton. :B

(#12) ladybug válasza tbs (#11) üzenetére


ladybug
őstag

Időpont nincs lefixálva, hely megint nem. Abszolút nyitott vagyok mindenre. Amikor a többségnek jó. Akár egy kis szendvicsezésre is összejöhetnénk a Margit-szigeten. CSak a gyerekek miatt semmiképp sem egy étteremre gondoltam, hanem a szabadban lenni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#13) csapos2


csapos2
addikt

Gumikolbász!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#14) Pacák


Pacák
senior tag

Hogy meglegyen a topik, és tudjam a páromnak mutogatni. :D

Nuclear launch detected

(#15) ladybug válasza Pacák (#14) üzenetére


ladybug
őstag

Jaj, de örülök, hogy elkezdtek végre benézegetni. :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#16) Pacák válasza ladybug (#15) üzenetére


Pacák
senior tag

Nem ismerünk még senkit személyesen, de a hajlandóság megvan a párom részéről. :D

Már csak arra kell rávenni, hogy regisztráljon ide is. :DDD

Nuclear launch detected

(#17) ladybug válasza Pacák (#16) üzenetére


ladybug
őstag

Ezért gondoltam én is. Személyesen kevés embert ismerek. Itt a fórumon pedig sokszor olyan családi dolgokat beszélünk meg, ami igazán közel hoz minket egymáshoz.

Nem muszáj neki, de igazán ez a legkevesebb. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18) Ildika


Ildika
tag

Sajna mi messze lakunk egy pesti találkához, pedig szívesen mennénk :O

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#19) Pacák válasza Ildika (#18) üzenetére


Pacák
senior tag

Nekün meg nincs autónk, de valahogy mindig megoldjuk tömegközlekedéssel a dolgokat. Extrém esetben akár 5 órát is buszon-vonaton utazunk, amíg leérünk Békéscsabára a párom szüleihez. Máté jól bírja - talán azért, mert 6 hetes kora óta visszük magunkkal ilyen utakra, és teljesen hozzászokott. :)

Nuclear launch detected

(#20) ladybug válasza Ildika (#18) üzenetére


ladybug
őstag

Ugyan már. Nézted az adatlapomat? Zalai vagyok. Nehogymár amiatt ne gyere, mert messze laksz. Ez nem kifogás. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#21) littlelion21 válasza ladybug (#20) üzenetére


littlelion21
addikt

Szimpatikus kezdeményezés... :K Úgyhogy gyerünk emberek, fel!
Nekem sajnos nincs időm ilyesmire. Meg egy se gyerek se lenne rossz... Na majd megbeszélem párommal... Úgyhogy leghamarabb 9-10 hónap múlva! :)

(#22) ladybug válasza littlelion21 (#21) üzenetére


ladybug
őstag

Ok, pocakosok is jöhetnek, szívesen látjuk őket.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#23) Pacák


Pacák
senior tag

Tavasz, szép az idő, Máté minden alkalommal határozottan nyugtázza a párom kérdését, hogy
- Megyünk a játszóra? :)
- Jó! :D

Minek tegyek fel kérdést, ha tudjátok, hogy mit kérdeznék... ;)

Nuclear launch detected

(#24) Pacák


Pacák
senior tag

Topikápolás. Mert elfelejtkeztetek a témáról. :DDD

Amúgy most tudtuk meg, hogy a 3D -s ultrahangot lehet üdülési csekkel is fizetni. :)

Nuclear launch detected

(#25) ladybug válasza Pacák (#24) üzenetére


ladybug
őstag

Köszönöm az aktivitást. :B Sajnos kevés az érdeklődő, de akkor is megszervezzük. Eddig úgy néz ki, nekem július lenne a jó időpont. Nektek?

Tényleg lehet ilyet tenni? A gyerek üdül anya pocakjában, mi? :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26) Pacák válasza ladybug (#25) üzenetére


Pacák
senior tag

A júliusban már az programunk, hogy szülünk valamikor. :) Július 12. a kiírt dátum, de semmit sem ígérhetünk. :D

Viccen kívül olyan dokinál lehet fizetni üdülési csekkel, aki szerződött a Nemzeti Üdülési Szolgálattal. Nekünk is jó, mert nem kell meghosszabítani a maradék csekket.

Nuclear launch detected

(#27) ladybug válasza Pacák (#26) üzenetére


ladybug
őstag

Pedig nekem inkább július lenne jó. Júniusban még a sulit fejezem be, aztán gyakorlat 3 hétig. Július közepétől augusztus közepéig effektíve jó nekem, de ennyire előre ezt biztosan nem tudom.

Meg hát sok függ attól, hogy ki mikor megy nyaralni, ha megy.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#28) poffsoft válasza ladybug (#27) üzenetére


poffsoft
addikt

Nagyon eldugtad ezt a topikot :B
Még jó hogy azért reklámozgatod :B

ööööoöööeööoooeöööö!!!!

[ Szerkesztve ]

(#29) ladybug válasza poffsoft (#28) üzenetére


ladybug
őstag

Dehogy dugtam. A helyén van, ide való.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#30) Pacák válasza ladybug (#27) üzenetére


Pacák
senior tag

Sorry - sorry - sorry! :B De így tudtam csak összehozni a legkisebbet. :DDD Mentségemre legyen mondva, rengeteg meló volt benne. :U :D

A nyaralást, meg családi találkákra fordítható időpontot mi is meglátjuk még. Attól függ, hogy Kati milyen gyorsan kap erőre. :)

Fizika-kémia-ofő tanárnénim szokta anno mondani, hogy:
- Minden mindennel összefügg, és a fizikában csúcsosodik.

Nuclear launch detected

(#31) ladybug válasza Pacák (#30) üzenetére


ladybug
őstag

Dehogyis. Ne kérj már elnézést, mert gyereked lesz. Örülünk, drukkolunk nektek. Máskor összehozzuk a talit.

A másodikkal már hamarabb erőre kap. Muszáj... :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#32) ladybug


ladybug
őstag

Érdekel vkit egy jövő hétvégés grillparti Zalában? :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33) poffsoft válasza ladybug (#32) üzenetére


poffsoft
addikt

Engem érdekelne. De nem engedélyezett :o

[ Szerkesztve ]

(#34) ladybug válasza poffsoft (#33) üzenetére


ladybug
őstag

Sajnálom... :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#35) tildy válasza ladybug (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

mikor lenne? Szombaton PH-s autóstali van Esztergomban.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) ladybug válasza tildy (#35) üzenetére


ladybug
őstag

Én is szombatra terveztem... Mindegy, talán akkor máskor. Biztos lesz vmikor máskor is lehetőség.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37) localhost válasza Pacák (#30) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jön a második Béta ???? :Y :C

Én már csak azért sem vinném a gyerekeimet, mert már nem laknak itthon :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#38) Pacák


Pacák
senior tag

A jövő szombatra már beelőztek a párom szülei. Szerencsére a vonatozást még egész jól bírja Kati. :) A buszt és autót egyre kevésbé. :(
Egyébként hívtak minket esküvőre, június 21 -re, - ahová autóval kellene utazni a testvéreimmel - viszont a párom július 12 -re van kiírva, ráadásul a héten elkezdett keményedni a pocakja.
Összehasonlításként a húgom 2005. július 12 -re volt kiírva a kislányukkal, de Edina már 2005. június 24 -én megszületett. - Konklúzió: mi maradunk a hátsónkon. :D
Neki nem volt kellemes átutazni fél Budapestet tömegközlekedéssel, hogy eljussunk a 4D ultrahangra. Egyébként formára ugyanolyan formás-arányos kisbaba lesz a következő Kispacák is, mint Máté volt. Hundertprocent, hogy fiú - minden járulékos all cut race -e megvan. :D
Bejött Bubu kolléga régebbi aranyköpése. :DDD
"Jól sikerült a prototípus és rááltok a sorozatgyártásra?"

Már jó ideje ritkán utazgatok, mert egy köpésre vagyok a munkahelyemtől és tényleg kriminális, ahogyan a buszok mennek. A villamos még hagyján, de a metró már hajmeresztő tud lenni, ha állni kell. A pesti emberek meg átnéznek a pocakos kismamán - nekem akarták átadni a helyet, mert Mátét a karomban fogtam. :Y Szóltam az illetőnek, hogy talán a páromnak kellene leülnie... :U

Nuclear launch detected

(#39) Pacák


Pacák
senior tag

Ajaj - innentől nem móka. :(
Dokinéni szerint szigorú fekvés a páromnak és Magne B6. Ha továbbra is keményedik a poci, akkor már be kell feküdni és ugyanez infúzión! :Y

Nuclear launch detected

(#40) ladybug válasza Pacák (#39) üzenetére


ladybug
őstag

Bizony, ez nem játék. Csak nyugi és fekvés. Szedje szépen a magne B6-ot. Kérdezettek rá a magnéziumbogyócskákra. Kisebb adag, mint a magne B6, de másképp szívódik fel, mint az. Nekem ezt ajánlotta az orvosom. Góygyszertárak készítik.

Lábakat néha polcolja fel anyuka, és pihenjen Mátéval minden délután. :) Drukkolok.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ph! családi találkák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.