Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) nesa


nesa
veterán

Nincs valakinek elado socket A lapja?

(#19552) kano válasza hcl (#19550) üzenetére


kano
nagyúr

Na jó, veszünk már valamit mert addig úgy sem hagysz békén minket. :DDD
Milyen az az Athlon64 X2 hűtő?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19553) hcl válasza kano (#19552) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, én csak hirdetek :) Bocs ha zavaró :D

Athlon64 X2-es hűtő. Hát, olyan mint a régebbi, gyári A64 hűtő. Küldjek képet? Nincs rajta venti, de megvan a lefogatója, és a ventikeret is rajta van.
Tudok rá adni ventit is ha gondolod.
Bagóért vihető amúgy.

(Videokártyára akartam felfúrni, de macerás volt, lusta voltam, és felőlem amúgy mehet a 8600GE 60 fokon, úgysem játszok.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#19554) kano válasza hcl (#19553) üzenetére


kano
nagyúr

Ne értsd félre csak hülyéskedtem. :R :R :R Nekem egyben lenne szükségem egy működő hűtőre és persze "óccsssóééé". :)) Megköszönném, ha tudnál küldeni képet a mailomra.
Köszi!
Egyébként csak egy A64 3200+ lenne hűtve vele.
Üdv.: Kano
És még1x bocsi, ha félreérthető voltam. :R :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19555) Dare2Live válasza Magnum_ (#19549) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

lehet nemsokára majd sokat kell értékbecsülni 29millióra.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19556) 4sal3 válasza hcl (#19550) üzenetére


4sal3
tag

én nemigazán olvasok rajta. én a palmpdf-et használom a telón, mást eddig nem használtam.

(#19557) Magnum_ válasza Dare2Live (#19555) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nagyon szeretném.. hogy tudok bekerülni? :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#19558) Magnum_ válasza Magnum_ (#19557) üzenetére


Magnum_
nagyúr

vicc a kis országunkban, hogy aki dolgozni akar, az nem egykönnyen teheti meg. de tücsök nem akarok lenni.

I humbly and respectfully decline™

(#19559) hcl válasza 4sal3 (#19556) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Aham, utánanézek :) Én rengeteget olvasok, és ez kényelmesebb mint 1 könyv. Cdsak marha macerás így konvertálni rá, mert a Richreader konvertere nem megy wine-al, így újra kell indítani a gépet winnyózzal... stb...
Nem utolsósorban, kb 3 progi (egyik ez) miatt van win is a gépemen a Linux mellett, ez gáz :/

Köszi!

@Kano : Mindjárt küldöm. Venti van rá, olyat kérsz rá amilyet szeretnél. Van olyan is ami eredetileg rá való volt, csak nem AMD, hanem valami noname, és rózsaszín :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#19560) Janoska26 válasza Dare2Live (#19544) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

nemtom mennyit ment, az egyik ismerösöm gépében volt, kapott helyette 1 300-as FSP, ez meg maradt nekem, de Crabi kolléga úgy néz ki viszi :))

(#19561) csehe02


csehe02
csendes tag

hátha valakit érdekel... ;]
825*20 ifa w50-hez 4db használt felni gumikkal.
tel.: 062056505852 15000ft

(#19562) 4sal3 válasza hcl (#19559) üzenetére


4sal3
tag

ez a progi nyitja az összes pdf-et. nem kell konvertálni.

(#19563) Magnum_ válasza csehe02 (#19561) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha lehet, poliroztatni kellene, vagy krómozni ;]

I humbly and respectfully decline™

(#19564) Diego!


Diego!
senior tag

Eladó!

Nokia 5000 (fekete) , kifogástalan állapotú, karcmentes (tokban hordott), vodafonos, garis, mindene megvan: töltő, headset, doboz.

[ Szerkesztve ]

(#19565) csehe02 válasza Magnum_ (#19563) üzenetére


csehe02
csendes tag

egyedi bigfoothoz alkalmas kb. :C

[ Szerkesztve ]

(#19566) Dodder


Dodder
tag

Üdv Mindenkinek!
Van egy-két holmim eladósorban.Minden tökéletesen müxik 1 hét gar mindenre.Minimális alku beleférhet.[link]

[ Szerkesztve ]

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#19567) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ELADÓ HP 6910p notebook, sok-sok garancia, karcmentes, házhoz viszem, stb...
113.000Ft

Nokia E71 + krokodil bőrtok karcmentes, tartozékok, kiegészítők, stb... 68.000Ft 8GB-os kártya helyett a gyári 2GB-al 66.000Ft - házhoz viszem.


Bp. IX. ker. Mester utcai lakás sürgősen eladó, vagy pécsi lakásra/ balatoni nyaralóra cserélhető!
-ezt sajnos nem tudom házhoz vinni.

Ingatlanok értékbecslése! természetesen házhoz megyek :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19568) Pttypang válasza Pttypang (#19548) üzenetére


Pttypang
veterán

Erre senki?

Everybody lies.

(#19569) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha valaki albérletet keres.
Petőfi u.-ban tudok egyet, egy lányismerősömé (a tulaj se rossz ;) ).
Udvarra néző, 1 szobás, 47m2 lakás, 36e + rezsi, egy embernek vagy párnak.
Rezsi állítólag nem sok, bútorozva van. Elérhetőség nálam.

Egyetemek, bolt, KOCSMÁK, Infolex közel :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19570) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Van valakinek valami ötlete, hogyan fogjak legyet?
Neki kellene

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19571) Pttypang válasza Sir Riccio (#19570) üzenetére


Pttypang
veterán

Kisállatkereskedésben lehet kapni szúnyoglárvát;)..esetleg azzal próbálkozz vagy a horgászboltokban kapható csaligilisztával;)..próba csersznye

Everybody lies.

(#19572) Sir Riccio válasza Pttypang (#19571) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Csaligilisztát fogott neki anyum reggel, de nem tudni, hogy megette-e vagy elmenekült.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19573) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Kisújbányán volt már vki?

I humbly and respectfully decline™

(#19574) kano válasza hcl (#19559) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!

Köszönöm a képeket. Milyen árban lenne a hűtő ventivel?
Ha lesz Pécsett munkám a lakás is fog érdekelni. A rossz hír az, hogy a mostani helyzetet nézve az sajnos nem most lesz. :(

Nagyon köszönöm Csepynek a memóriákat és a korrekt üzletelést. :C :C

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19575) nesa


nesa
veterán

pécsen nagy buli keszul? szerintem lassan aram se lesz:(

(#19576) Magnum_ válasza nesa (#19575) üzenetére


Magnum_
nagyúr

már tart, söt, talán lecseng. a net elment pár percre....

I humbly and respectfully decline™

(#19577) Pttypang válasza Magnum_ (#19576) üzenetére


Pttypang
veterán

nem vagyok helyi pls felhomályosítanátok?(annyit tudok hogy vmi nagy vihar van mondta haverom aki MÉG MINDIG FÜLSeT VENNE;))

Everybody lies.

(#19578) Magnum_ válasza Pttypang (#19577) üzenetére


Magnum_
nagyúr

vihar :D nem marasz le semmiröl :B

I humbly and respectfully decline™

(#19579) nesa válasza Magnum_ (#19578) üzenetére


nesa
veterán

Na ja ez elment, azt hittem nagyobb buli lesz:) villamot akartam fotozni de nemjott az alkalom ,ossze vissza villamlott csak ara nem amere epp probalkoztam :(((

[ Szerkesztve ]

(#19580) Dluinet válasza nesa (#19579) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A Tv toronyba belecsapott.
Túronyból lehet látni a TV tornyot?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19581) nesa válasza Dluinet (#19580) üzenetére


nesa
veterán

Persze hogy lehet latni :K ha tiszta az ido :K kulonben eleg gaz ahogy latszik de mostanaban meg kertvarosbol is szar :K alandoan poros a levego...

Olympus x-785 digitgepem ujra elado lett mert aki vitte volna nemtud fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#19582) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Basszus kezdő fotósként mondjátok hogy nincs mázlim! :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#19583) Pttypang válasza Magnum_ (#19578) üzenetére


Pttypang
veterán

hohó azért Ice!?-fórumtárs mondta ventrin hogy gyakott szép képeket :P
a makkos kezdő fotósnak meg grat:D

Everybody lies.

(#19584) nesa válasza Ferdzsoo (#19582) üzenetére


nesa
veterán

Latom kapott par csepp vizet a NIKON D60 :)
Makod volt de azert ez nem az igazi :N en 8mp zaridovel csinaltam de semmi a fak latszanak meg a szurke egbolt osz jonapot.

Papi nemis tudtam hogy fotozni kezdtel:)

[ Szerkesztve ]

(#19585) Ferdzsoo válasza nesa (#19584) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

TÉvedés, azok nem az objektven vannak, hanem akkora fényt kaptak hogy simán csak a levegőben is látszanak, mert a felettem lévő erkélyről csöpögött diónyi cseppeket már így lehet látni...
Bent voltam a szoba közepén, kizoomoltam az eget, egy csepp vizet nem kapott... :N

Igen, nekem is lett vagy 5-6 ilyen képem hogy világít az égbolt, ennyi, szerencse kell hozzá hogy pont akkor ilyen élesen és pont előtted csapjon be...

De elkezdtem, nagyon tetszik és komolyan bele akarok vágni...
Nekem ez a kép így az első viharfotózásom miatt igenis bőven AZ IGAZI közé sorolhatom. Persze szebb lett volna ha nincs benne a ruhaszárító meg a panel, :DDD de nem tudtam állványostul olyan helyre rohanni ahol nem ázott volna szarrá a gépem :DDD

mod.: a ruhaszárítót szerintem ki tudom szépen szedni egy kis szerkesztőprogival... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#19586) HoldChore válasza Ferdzsoo (#19582) üzenetére


HoldChore
tag

Máskor, ha rajzolod bele a villámot a képbe, akkor a villanydrótok mögött vezesd el :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#19587) Magnum_ válasza Ferdzsoo (#19585) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mi annyira befostunk, mer be kellett szedni a virágokat, hogy eszembe se jutott fotozni... pedig ki van téve az asztalra, hátha action van :D

I humbly and respectfully decline™

(#19588) nesa válasza Ferdzsoo (#19585) üzenetére


nesa
veterán

Nikon D60 mar lehet komolyan fotozni bar a jo kepekhez nemfeletlen kell a jo gep de minden kepp csinald enis elkezdtem csak kicsit szimplabb masinaval.

Jo multkor csinaltam tobb mint 100 kepet viharba azt semmi nem lett :O
Ma kb 20 kep utan feladtam.
Neked hanyadikra jott be?

(#19589) Ferdzsoo válasza nesa (#19588) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát álltalában 13-20sec es záridővel dolgoztam, és a 6.-ra bejött.
Láttam hogy azon a részen durvul hát átálltam oda, erre pont kezdett világosodni, kép elsüt, és erre pont jött ez a durva, igazából volt még mellette vagy 2-3 ugyanekkora, de szerintem arról már lecsúsztam későn lőttem a képet. Igazából csodálkozok hogy ez sem a földig ér, furcsa hogy vége lett a levegőben.
Miután ez elment még vagy 10 sec et nyitva volt ugye a relé, de ott már nem kapott semmit, emiatt nem is nagyon látszik semmi, max a fa suhogása.
Mikor kész lett annyira örültem hogy többet nem is csináltam :DDD

Holdcore ha lenne egy kis közöd a fotózáshoz rájöhettél volna ha a villámot be is rajzolom az általa keltett fény miatti részletek (pl vízcseppek és megfelelően exponált panelházrész)
nem fél órás photoshop munka lett volna... Ha viccnek szántad akkor meg nemtetszett... :N

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#19590) Magnum_ válasza hcl (#19569) üzenetére


Magnum_
nagyúr

amugy felértékelni nem kell? ;]

I humbly and respectfully decline™

(#19591) Pttypang válasza nesa (#19588) üzenetére


Pttypang
veterán

telefon poWa..:S..majd gyűjtök aztán beugrok mint messzi fotóós;)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#19592) Dare2Live válasza Ferdzsoo (#19582) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ksi modszertan: [link]

és egy kép, hogy kedvet kapj:
[link]

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19593) Sir Riccio válasza Dare2Live (#19592) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Az nem semmi! :K
Én túlságosan féltettem a gépet ahhoz, hogy bármit is alkossak vele, ilyen ítéletidőben. Majd talán legközelebb ha lesz valami kissé védett helyem fotózni. Nesa te túronyi vagy? :Y Egy csomót szoktunk arrafelé pincebulit tartani. :R
Örömmel látom, hogy egyik kedves fórumtársamat sem öntötte ki ürge módjára a vihar.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19594) kano


kano
nagyúr

Itt nálunk egy háza rádőlt egy bazi vastag fa. :( Szerencsére csak a ház melléképületét találta telibe. Még most is dolgoznak a tűzoltók. A hullámpala kissé összetört.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#19595) #TOTTI válasza HoldChore (#19586) üzenetére


#TOTTI
őstag

A záridő miatt látszik hogy elötte mozgott a drót.. 20 sec alatt csak megfujja a szél..:)

(#19596) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Ezzel és hasonló írásokkal kell promózni az EKF-et. És javaslom ennek a történetnek a megfilmesítését 10percben, és napi 2x leadni a tv-ben!

I humbly and respectfully decline™

(#19597) Sir Riccio válasza Magnum_ (#19596) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Kár, hogy az EKF haldoklik...amit lehet már kimentettek belőle. :( :W
Viszont volt SÜN!. :K

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#19598) hcl válasza kano (#19574) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mittudoméjn. Harmincezer. ... háromszázezer. Vagy nemtudomm.

De inkább legyen 200Ft vagy Milka vagy sör. :DDD


@nesa : Én videóval akartam próbálni, de nem látni ki az erkélyünkről a fák miatt. :((

Amúgy pl. a hóesésbe jó belevakuzni (tudom nem nyári téma) jól tud kinézni egy téli tájképen.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19599) nesa válasza #TOTTI (#19595) üzenetére


nesa
veterán

Latszik am en pl a 8mp ugygondoltam csuklobol tartom ki :D

De nemis mozdult be a 8mp alatt:)

Szerintem igen reszletgazdag lett :DD

[ Szerkesztve ]

(#19600) #TOTTI válasza nesa (#19599) üzenetére


#TOTTI
őstag

Rajta volt a kupak..?:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.