Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Palm tulajdonosok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Uff!!

Bár tudom, hogy erre külön részleg van, én mégis most tőletek kérdem, és itt mert sztem elfér.

Kinek van vmiféle PDA-ja?

Nekem eddog egy Ericsson MC16-osom volt, de most próbálom lecserélni egy Palm m505-re, ha sikerül Sefterrel a bizniszem :) Remélem fog!!! :C

Nos akkor vkinek van???

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#2) Den válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


Den
veterán

Nekem van egy handspring visor neo-m, meg egy palm tunsten t-m

(a neo elado 30k-ért :) )

www.simson4t.hu

(#3) Goose-T válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

A Palm m505-össel vigyázz, mert azt tôlünk lopták nagy tételben vagy 2 éve, és még körözik ôket. Töltô+tok van hozzá? Nem túl olcsó? (A lopottakat nemrég 40-50e körül adták.)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#4) Papa-Georgo válasza Den (#2) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

A tunstent elviszem annyiért!!!! :))

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#5) Papa-Georgo válasza Goose-T (#3) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

kábel van hozzá, és az töltő is ez 25

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#6) Papa-Georgo válasza Goose-T (#3) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

de megnéztem neten és ennyiért adják őket, mostmár az m515 kerül 40-50 be...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#7) Papa-Georgo válasza Goose-T (#3) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

esetleg vhol meglehet nézni széria szám alapján hogy körözik e?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#8) Goose-T válasza Papa-Georgo (#5) üzenetére


Goose-T
veterán

Mondjuk ennyi idô távlatából már szerintem szarnak rájuk... De amúgy az m505 nem jó semmire, ráadásul fekete-fehér.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#9) Papa-Georgo válasza Goose-T (#8) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

az színes

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#10) Papa-Georgo válasza Goose-T (#8) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

tuti hogy színes, mert mindenhola tz írják róla, 64ezer szín 16bit színmélységgel

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#11) supercow


supercow
őstag

2 hete van nálam egy ajándék Psion Revo Plus:
[L]http://www.psion.com/revoplus/[/L]
Eddig főleg a feleségem játszott vele, most már megy rajta neki a levelezés is gprs-en keresztül ( és nem engem zavar el a géptől :D és nem bővíthető, nincs háttérvilágítása, de rengeteget tud, Symbian R5 egész jó.
Van hozzá sok programom, de még nem értem rá varázsolni vele: térkép, szótár, valami SQL-szerű adatbáziskezelő, wap, web, Opera (128bites SSL) stb.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#12) Papa-Georgo válasza Goose-T (#8) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

m500-as az télleg fekete-fehér, de a fölött már színes

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#13) Papa-Georgo válasza Goose-T (#8) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Sőt egy ismerősőmnek is volt és az is színes volt

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#14) Papa-Georgo válasza supercow (#11) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Az nem rossz, ismerem

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#15) Goose-T válasza Papa-Georgo (#13) üzenetére


Goose-T
veterán

Mindegy. Majd a körözést megkérdezem egy illetékes személytôl.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#16) Den válasza Papa-Georgo (#4) üzenetére


Den
veterán

lol 70k-ert a tied :) (amugy most is a tugstenrol irom a hozzaszolast :) )

www.simson4t.hu

(#17) Papa-Georgo válasza Den (#16) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

70 kiló?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#18) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

én 82 vagyok akkor az enyim :C

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#19) supercow válasza Papa-Georgo (#18) üzenetére


supercow
őstag

én annál is több, holnap megyek érte, ne is indulj el :D

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#20) Den válasza Papa-Georgo (#18) üzenetére


Den
veterán

Termeszetesen 70 000 jo magyar forintroll van szo, es annyiertt tenyleg odaadom.

www.simson4t.hu

(#21) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

najó, avan 70000 db egy forintosom, akkor adod?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#22) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Nos, egyéb egyedek nem rendelkeznek hasonló eszközökkel??

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#23) useless válasza Papa-Georgo (#22) üzenetére


useless
aktív tag

Nekem is van egy m505-ösöm:))

-۞- -۞-

(#24) atus


atus
senior tag

Nekem van egy Tungsten|T-m, és nagyon kedvelem.
Egyik barátomnak több, mint egy(két?) éve van egy gyárból kipottyant m515-je és még nem kapták el. Gyanítom nem is fogják... AKkoriban volt 30k minden nélkül, ami igen jónak számított.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#25) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Esetleg nem tudnál vmi infót mondani róla, illetve arra gondolok hogy gyakorlati használazoz ról, emilmegy majd!

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#26) Papa-Georgo válasza atus (#24) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Hogy van az hogy (majdnem) minden házigazdának az van... ???

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#27) Grisha


Grisha
tag

Én most adtam el egy ipaq3650-est. Jó volt amíg nem volt itt a számítógépem, de most kaptam lakást, a gépet lehoztam, az ipaq-ből meg vettem egy Inspire 5700-at. Amúgy nagyon hasznos kis gépecske volt. A természetvédelem spec-koll. órákon meghaltam volna, ha nem netezhetem végig. Gép, cf kabát, 128mb cfII és 8MB CF+ gyári cradle, +USB hotsync+ a töltő együtt 70-ért kelt el. Amúgy a gép ua. tudja mint egy 3630-as, csak az USA-ban forgalmazták. 128 +32 megán meg jó sok mp3 elfért. PPC2000=>ppc2002 upgrade után meg már frankón is nézett ki. Először én is m515-öt, vagy 505-öt akartam venni, de ugye azzal nehéz lett volna mp3-at halgatni. És az ipaq többet is tud, mint egy 515, vagy 505. Az ára meg az aproneten 40-50-60e forint. Az újabbakhoz, meg már nemkell kabát a membővítéshez.

Dictim dabit ipsam findet res!

(#28) Sefter válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


Sefter
veterán

Velem ?
Megint elfelejtettem valamit...... :F

Psn ID: sefter_hun

(#29) Grisha válasza Grisha (#27) üzenetére


Grisha
tag

jav.: hallgatni

Dictim dabit ipsam findet res!

(#30) Den válasza Papa-Georgo (#26) üzenetére


Den
veterán

nem mindenkinek, csak kettőnknek :) Mlacanak ipaq h2210-ese van ha jól tudom :)

www.simson4t.hu

(#31) atus válasza Grisha (#27) üzenetére


atus
senior tag

Netet szeretnék én is a gépemre, hogy ne csak moorhun-ozni meg prehistorikozni tudjak előadáson, hanem PH!-t böngészni is. Sajnos nem olyan olcsó a vodára váltás...
Tényleg kettőnknek van Tungstenje, szóval nem kente meg a PH!-t a Palm, ha vmi ilyesmire gondoltál... :P:U

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#32) Den válasza atus (#31) üzenetére


Den
veterán

Amig nincs voda, és ha otthon is akarsz vele netezni (ágyban fekve mondjuk :) ), akkor elég egy usb-s bluetooth csatolót venni (8-11k között van az ára), és az itt leírtak alapján [L]http://www.palmzone.net/mobile/bluetooth.htm[/L] meg lehet bluetooth-on osztani a netet. Én megcsináltam, tök jól műxik, sokkal gyorsabb mint mobilon keresztül, és addig sem a 200 megás voda keretet fogyasztom :)

Ha a vodára átállásnál a bt-s teló a drága, most láttunk a mm-ban 20k-ért ericsson r520m-et kártyafüggetlent. kicsit nagy, kicsit régi de gprs, bluetooth, infra van benne, nekem ilyen van és mind infrán, mind bt-n megy a net.

tudom pécs, de ha esetleg érdekel meg lehet oldani :)

www.simson4t.hu

(#33) Papa-Georgo válasza Sefter (#28) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Bocs, SEFTELEK-re gondoltam.... áhh ezt bekavartam....

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#34) Papa-Georgo válasza atus (#31) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Pedig pont erre gondoltam :] mert akkor engem is megkenhetne....

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#35) Papa-Georgo válasza Den (#32) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

szal BT meg net meg m505 és frenkón megy a net vele?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#36) Papa-Georgo válasza Grisha (#27) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Lehet hogy többet tud, csak az én kereteim ennyire korlátozódnak.... ,szal majd idővel én is beszeretnék szerezni egy norm gépet, mármint Palm-ot, csak most ennyi zsém van

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#37) Den válasza Papa-Georgo (#35) üzenetére


Den
veterán

bt meg net meg tungsten t. frankon megy most is arrol netezek. agyban ph-zas rulz :)

www.simson4t.hu

(#38) Bash


Bash
őstag

Két évvel ezelőtt volt egy Sony PEG-S320-as PDA-m. Akkoriban még nagyon gyerekcipőben jártak. Miután megvettem a notebookomat már szinte nem is használtam, aztán később eladtam. Egyébként nagyon szerettem, sokat használtam, csak kicsit eljárt felette az idő.

http://bashtravel.com/

(#39) Papa-Georgo válasza Bash (#38) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Nekem az MC16-om felett járt el az idő...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#40) MichaelSD válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


MichaelSD
őstag

Tungsten|T-m van és teljesen elégedett vagyok vele.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Palm tulajdonosok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.