Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

Nővéremnek DVD-hez kellene 2.1-es hangszett, erre van hely és pénz.

Ezt néztem ki, de hallani nem hallottam, és nem tudok helyet ahol lenen készség arra, hogy teszteljünk.

Szóval kinek van? kinek volt?
kinek van eladó? :)

más tippet nem kérek, hogy xy jobb, csak ezt!
vagy más max ugy, hogy van ilyen designos, 12k alatti, fadobozos, és teljesítménye is ekkora.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) biker


biker
nagyúr

[L]http://www.ozaki.com.tw/global/en/products/products_Feature.php?source=type&pID=20[/L]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) Biaggio válasza biker (#1) üzenetére


Biaggio
őstag

Most vettem. Szerintem jó vétel.
Van rajta két sztereó jack kimenet (fejhallgatóknak), nálam ez fontos szempont volt.
Meglepően jó hangzása van, bár halkan nem lehet hallgatni, az elején rögtön erősít.
Nem eladó:)

(#4) biker válasza Biaggio (#3) üzenetére


biker
nagyúr

köfi!

megpróbálkozom a s*gmaline-al.

ha mégsem, zavarhatok egy kicsit nálad?
mondjuk egy üveg sör társaságában? (sör helyett más is lehet)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) Biaggio válasza biker (#4) üzenetére


Biaggio
őstag

Blaha Lujza térnél van a bolt, a Burger King mellett kell bemenni, a Hertával majdnem szemben. Könnyen megtalálható.
Normálisak voltak a múltkor is, pedig az előttem álló fickó már az őrületbe kergette őket a kérdéseivel:) A sört nem szeretem, de egy Coca Cola mindig frissít:U

(#6) biker válasza Biaggio (#5) üzenetére


biker
nagyúr

oké, thnx

bár megjegyzem metro van pár pesten :U

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) Trak válasza biker (#6) üzenetére


Trak
addikt

Szerintem ha már Blaha, akkor a kettes metróra gondolt:)
Bátyámnak is ilyenje van, szerintem is jó vétel ebben a kategóriában.
Nekem a nagytestvére van, Homme B5-ös.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#8) Viktor77 válasza Trak (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem meg a mégnagyobb testvére a Q3-as. Állat!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) biker


biker
nagyúr

egy kb 15nm-es szobába kell, ahol ráadsául a tv-t is lehet ugy hallgatni, hogy a szomszéd ideges legyen.

sztem elég ez, nem kell nagyállat neki.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) biker


biker
nagyúr

délelőtt el akartam menni sigma-ba, de lerohadt a kocsi :(
ehhh

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11) Biaggio válasza biker (#10) üzenetére


Biaggio
őstag

Remélem sikerült már meghallgatni:)

Erősen ajánlott:DD

(#12) biker válasza Biaggio (#11) üzenetére


biker
nagyúr

Valóban rendesek voltak.
pedig előre mondtam, ha tetszik, akkor se most veszem meg, hanem visszajövök pár nap mulva, ha nővérem átutalta a pénzt.

egy elég gagyi walkmannel, és nem tul hangosan sikerült, de hallhatóan szépen szólt.

légyszi, te mekkora szobában hallgatod?
nővéremnek kb 15nm-es szobába lenne, weben 13nm-re ajánlják.
zenehallgatás + dvd filmezés a cél.

a középhangszóró kurva pofás, hasonló van az új mac-ekben a monitorban.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) biker válasza Biaggio (#11) üzenetére


biker
nagyúr

2003-11-24 15:18:50
jé, a jövőből írtál :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14) biker válasza Biaggio (#11) üzenetére


biker
nagyúr

jajj nekem.
nővérem tiszta para, hogy nem tudtam rendesen meghallgatni, és mi lesz vele ha nem szép a hangja..

akkor viszont mi lesz velem? :DDD

jajj, miért vállaltam ezt el.

7végén 15percre zavarhatnék?
a boltban mégsem lehet rendesen beállítani a hangszórókat, meg ilyesmi...
de ha nem, nem, keresek valaki mást.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15) Biaggio válasza biker (#14) üzenetére


Biaggio
őstag

mail megy:)

(#16) Yutani


Yutani
nagyúr

Nos, mi újság van a hangszórókkal Biker? Egy kolléganőmnek kellene egy 2.1-es hangszórószett laptophoz és discmanhez, és én is erre gondoltam. Szintén kis lakásba.
Mi a tapasztalat?

#tarcsad

(#17) biker válasza Yutani (#16) üzenetére


biker
nagyúr

sajnos semmi fejlemény.

biaggio eltünt, mailekre nem válaszol.
kipróbálni és meghallgatni nála nem tudtam

sigmalineban egy piaci walkmanon inkább nem akartam véleményt alkotni

bluefishben igéretet kaptam arra, hogy a szervízben kipróbálhatjuk, de ott 3 napja ''érkezik'', így ott is negatív eddig.

szóval egyelőre ennyi.

ennyi pénzért talán creative p380 lenne, de az nekem kissé bolhapiaci designja miatt nem kell (a satellitek kísértetiesen hasonlítanak a LEVI'S autóhangszórókhoz)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) Yutani válasza biker (#17) üzenetére


Yutani
nagyúr

ennyi pénzért talán creative p380 lenne, de az nekem kissé bolhapiaci designja miatt nem kell (a satellitek kísértetiesen hasonlítanak a LEVI'S autóhangszórókhoz)

Ezzel egyetértek, gagyi a kinézete. Ennél még az én Abit SP-53 szettem is jobban néz ki.

#tarcsad

(#20) biker válasza Kalandor (#19) üzenetére


biker
nagyúr

az hogy hogy szól, és hogy szarul néz ki, az két külön dolog.

én pl nem szívesen tennék ki ilyet sehova :(
eleve 3szög. most akkor a plafonra sugározzon?
vagy ezt a palfon sarkába kell tenni, hogy felém sugározzon? :(
az ozaki meg üdítően 10.750 lenne a kékhalban, ha lenne...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) Tomhal válasza Biaggio (#3) üzenetére


Tomhal
tag

Azt hogy érted hoyg halkan nem lehet hallgatni? Úgy hogy úgy nem nem élvezhető a hangminősége, vagypedig hogy fizikailag képtelen halkan szólni?
Azért érdekel enegm ennyire mert én is ilyen hangrendszert akarok venni

aTom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.