Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laja


laja
tag

Még mindig nem vettem meg a tervezett minőségi házat. Múlt héten küldtem e-mailt a www.overclock.hu cimen található online boltnak, de nem válaszoltak. Egyszer, hétköznap délelőtt hívtam a megadott mobilszámot is, nem vették fel. Nem túl bíztató... valaki próbált már venni tőlük valamit?

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#2) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Jah. Én má' rendeltem egy 9x9-es Enermax Cooler-t, rendben meg is jött. Küldtem számlát, visszajelzést, stb, 1 héten belül a kezemben volt.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Küldtem = küldtek. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#4) launcser


launcser
senior tag

de fakkom beléjük
irják 1 ft postaköltség
rendeltem is ilyen neonizzot
azt ott vna hogy 930 bérmentesités
ami számlán nem szerepel
kapják be nem megyek el postára érte :)
anniyt má nem ér meg..

tütüü

(#5) MrSummer válasza Agyzuzo (#3) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Mennyi volt a postaköltség

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#6) launcser válasza MrSummer (#5) üzenetére


launcser
senior tag

postaköccség 1 ft
:)
ez ok
de ilyen ... bérmentesités van
vagy hogy hijják
amit alig találtam meg oldalon mikor kerestem..

tütüü

(#7) sardna


sardna
csendes tag

énisrendeltem már coolermaster idekábelcsomagot.
5nap mulva jött meg
postaköltség kurvadrága asszem 900 forint volt
de még biztos fogok onnan vásárolni, mert legalább nemkell bemenni a városba
ácsorogni a köcsög bkv buszon /grrrrrr
szerintem tökjó cuccok vannak az oldalon!!!:)
amit lehethogy csak hosszú utánjárással tudnák beszerezni........
hát kb ennyi BYE!

(#8) [amne]


[amne]
senior tag

Még nem vásároltam ebben a boltban, de van egy-pár jó cucc. Viszont amin nagyont röhögtem az a Kábel kötegelő, 311 HUF 10db a hosszúból vagy 20 a rövidből. Na most OBI-ban 120 HUF volt 100!! db. Ez LoL :)

(#9) gyozi


gyozi
aktív tag

Ezüstlakkot mért nem árulnak??:((

(#10) e-biza


e-biza
őstag

tetszik, hogy közel 1000ft a postaköccség :) az azt jelenti, hogy egy fogpiszkálo amire ráirják hogy overlock.hu tehát hirdetés, az ugy megközelitoleg 1001 forintba fog kerülni ha 1000ftos postaköltséggel rendelem :) éinkább lesétálok és állok 10 peret a sorban minthogy rendeljek mindenféle kis müütyürt mely a postaköltség felét sem éri el. de örüljünk hogy elidnult az online kereskedés,nemrég még azt nyilatkozták hogy halott minden ilyen probálkozás értelmetlen, blablalba

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#11) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ha házat vagy vmi nagyobb értékű cuccot rendelsz akkor sztem felesleges azon az egy rongyon kiakadni. Én spec elég lusta vagyok, minden cuccot (még az írható CD-t is) házhoz szállíttatom. Még jó hogy találtam erre a célra megfelelő embert. Igaz, Tompo? ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Hali!
Én is rendeltem már innen Cold Cathode-ot, invertert, memóriahűtést. A postaköltségen kicsit én hökkentem egy hatalmasat, de ha valaki lusta.... :)
Mellesleg pl. Cold Cathode-ot máshol nem is láttam, hogy be lehetne szerezni... És memóriahűtést sem nagyon találni...

Plumpy - A kultúrbölény

(#13) launcser


launcser
senior tag

hát sztem meg f*asság az ekkora bérmentesitési dij, nem postaköccség!!
és amire nem is hivják fel az ember figyelmét
én speciel 100 forinttal olcsobban megkapok vmit a város tulsó felén akkor is lehet elmennék érte :)

tütüü

(#14) gergoke válasza launcser (#13) üzenetére

hát igen... van aki 2Ft-ért a kutyagumit is... jóízüen... :D

(#15) laja válasza laja (#1) üzenetére


laja
tag

Hát én olyan vagyok, hogy ha valami kell, akkor azonnal kell, és sokkal inkább elmegyek érte Bp. másik végére, mint hogy online megrendeljem, aztán visszaigazolják, aztán napokat várjak, várjak, várjak, aztán a postán álljak sorba a megrendelt áruért, ha épp nem voltam otthon, mikor hozták. Az egyetlen kivétel persze az, ha máshol nem kapható jó cuccot lehet így szerezni. Azért furcsa, hogy máig sem válaszoltak a mail-emre...

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#16) localhost válasza launcser (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

''...én speciel 100 forinttal olcsobban megkapok vmit a város tulsó felén akkor is lehet elmennék érte ...'' ha előbb nem is, de három hét után biztosan! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) Den


Den
veterán

Posta költségen kár kiakadni, máshol is ennyi, egyébként meg asszem azért ilyen drága mert biztosítás van a cuccra.

www.simson4t.hu

(#18) GeorgeTerror válasza Den (#17) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Ott nem láttam ventiátalakítót :(
Valaki valahol itthon boltban?

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.