Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  NyÁk-ot hol lehet csináltatni?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mbutu


Mbutu
csendes tag

Hali!

Nyákot szeretnék csináltatni, tehát ugy hogy elviszem valahova a layoutot es egy (ido) mulva mehetek a cuccért. Nem nagyüzemi gyártásról lenne szó csak egy, két panelről. Én is megpróbáltam, de nekem nem sikerült elfogadható minőségben legyártani. Tudtok cégről, kisiparosról, stb. akik foglalkoznak ilyesmivel (Bpe-en ???) Kösz a segítséget!! :)

(#2) Mbutu


Mbutu
csendes tag

egy kis ido mulva...

(#3) scang válasza Mbutu (#1) üzenetére


scang
senior tag

ha van hozzá felszerelésed és 1 jó rajzod meg jó filctollad akkor 1szerü a dolog

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#4) #57764352


#57764352
törölt tag

Van a neten egy csomó leírás, nézdd meg őket, nekem annak idején sikerült.

(#5) Szeni válasza Mbutu (#1) üzenetére


Szeni
aktív tag

Nem olyan bonyolult az! Ha esetleg mégis megpróbálkozol vele, szívesen segítek, hogyan lehet kivitelezni!

(#6) Mbutu


Mbutu
csendes tag

A problemam nekem az hogy elkeszul a nyak minden okesnak tunik, viszont ha nagyitoval megnezem az egyenes vonal nem egyenes hanem csomo barazdaja van, szemcses vagy apro szakadasok vannak benne. Ha megnezek egy ''gyartott'' lapot ott a legaprobb vonalak is egyenletesek. En is neztem tobb leirast de szerintem itt technologiai problemarol van szo, mamint profi cucc meg szakertelem kellene... AMugy [L]http://home.swipnet.se/pme/hc11.ps[/L] errol lenne szo. De ha valaki meg tudna csinalni eztt nekem annak fel tudnek ajanlani egy klafa kis sun keyboardot. A prodzsekt egyebkent, sun keyboard hasznalata pc-n.... :))

(#7) gesuz válasza Mbutu (#6) üzenetére


gesuz
senior tag

Durván 10eFt egy nyák legyártása és 10,5eFt 2-öt...

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#8) gesuz válasza gesuz (#7) üzenetére


gesuz
senior tag

jav.:Gyártatása

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#9) Mbutu válasza gesuz (#8) üzenetére


Mbutu
csendes tag

es kihez. ill melyik ceghez kell fordulnom ezugyben?

(#10) gesuz válasza Mbutu (#9) üzenetére


gesuz
senior tag

contech
Vagy a BME V2 épületében

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#11) joghurt válasza Mbutu (#9) üzenetére


joghurt
addikt

Google: nyomtatott áramkör gyártás
Gondoltad volna? :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#12) Mbutu válasza gesuz (#10) üzenetére


Mbutu
csendes tag

koszi, bar szerintem a bme-n nemigazan fogjak nekem megcsinalni (meg akkor se ha bmes hallgato vagyok - (egyebkent az vagyok) :) )

(#13) gesuz válasza Mbutu (#12) üzenetére


gesuz
senior tag

ott elvileg egy konkrét vállalkozás van beépülve és úgy tudom ott a legolcsóbb

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#14) Mbutu válasza gesuz (#13) üzenetére


Mbutu
csendes tag

akkor ez tokeletes lenne, emeletet cimet stb, tudsz esetleg?

(#15) Mbutu válasza joghurt (#11) üzenetére


Mbutu
csendes tag

hat azok a cegek elegge megkerik az arat , meg szerintem csak mosolyognanak , ha en odamennek hogy egy azaz egy db 5*7cm nyak legyartasat kerem

(#16) Skica válasza Mbutu (#15) üzenetére


Skica
őstag

Ha jó a gyomorsavad?egy alkololizált este után??Percek kérdése.

.: No Comment Grp:.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  NyÁk-ot hol lehet csináltatni?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.