Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12905) anonymus89 válasza Something_ (#12899) üzenetére


anonymus89
addikt

Kielégítő választ kaptam meg akkor ha már 80%-nál tartanék úgy is kapok üzit, gond egy szál sem.
Viszont nekem soha sem lesz 1500,- a számlám mert a legtöbb ismerősöm nem T-mobile-os és emiatt hónapról-hónapra 3000,- fölött van.
Az 1500 T-mobile-s lebeszélhetőséget sosem lépem túl....
Persze adott a 3 ingyenesen hívható szám csak az a baj sosem tudom kb. hol járok mert nem jegyzem fel kivel mennyit beszélek csak a híváslista alapján számolgatok, a My T-mobile-ban meg csak az összesítettet látom.
Mivel így is visszafogom magam, hogy ne legyen annyira sok a számlám kicsit hezitálok (jó a 3 ingyen hívható szám alap de mivel többet beszélek más nem 30-s számmal rendelkező emberkékkel így adott...) mert a net az elég lesz annyi amennyi ha meg találok wifi-t akkor alap, hogy azt használom.
Szóval ez a nagy harci helyzet hogy havonta legalább 60 percet beszélek 20/70-sel.

Valószínűleg akkor maradok és fizetek többet, mert azért 5000,- az minden hónapban 5000,- lesz és így átgondolva az egészet annyi percet nem fogok tudni telefonálni ezért az összegért.
Most amúgy is dupla adatforgalmat biztosítanak febr. 29-ig így meglátjuk mire lesz elég.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.