Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Symbian topic

Hozzászólások

(#5051) onlineair válasza Francia91 (#5048) üzenetére


onlineair
tag

Nem tudod hogy a "Titkosítás" menüpont pontosan mit csinál (nálam ez egy külön ikon s60 3rd-n) a telefonmemóriánál és a kártyánál is be van kapcsolva, de ez önmagában nem csinál semmit, nem védi egyik tartalmat sem jelszóval, adatokat ugyanúgy lehet másolni stb. Szóval mi akkor az értelme?

Kártyát egyedül úgy tudtam levédeni hogy fájlkezelőnél ráraktam egy jelszót, így ha ki van véve és mondjuk géphez kötöm, nem is mutatja a rendszer... de ez a titkosítás??? :F

(#5052) Francia91 válasza onlineair (#5051) üzenetére


Francia91
veterán

Sosem próbáltam még, nem tudom :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5053) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni gmail beállításában. S60V3-on szeretném (Nokia 5320 XM) de sehogy se sikerül, pedig régen ment. Van egy Nokia 5800-ám is, azon működik tökéletesen. Átnéztem minden email beállítást, teljesen egyezik a kettő és az 5320 nem tölt le semmilyen levelet. Mindkettőnél a "Mobil Online" az alapértelmezett hozzáférési pont.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#5054) Francia91 válasza garga01 (#5053) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem anno Nokia N8-as esetében is volt ilyen problémám, azthiszem, hogy a Gmail webes felületén kell állítani, hogy mobil is tudjon szinkronizálni
Most megnéztem a Gmail beállításokat, valahol a POP3/IMAP beállításoknál volt régebben a lehetőség, de azóta eléggé átfaragták a felületet :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5055) garga01 válasza Francia91 (#5054) üzenetére


garga01
senior tag

Én is néztem, a POP3-at bekapcsoltam, de így se megy sajnos.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#5056) Nowhere


Nowhere
tag

Sziasztok

A régi Symbianos telefonokat hogy érdemes legyalulni? Illetve ezekhez lehet még programokat letölteni valahonnan? Már nem emlékszem rá, hogy működött ez anno.

Köszi

(#5057) Ludovicus válasza onlineair (#5047) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Nem tudom aktuális-e még, v3.04-es térképre a 0.1.29.100 a legutolsó verzió, ha jól emlékszem 2012. decemberi. A Garmin XT-t ajánlom helyette, főleg, hogy neked már telepítve van, erre találsz friss, 2016. májusi Magyarország térképet itt.

(#5058) Francia91 válasza Nowhere (#5056) üzenetére


Francia91
veterán

*#7370#
Ez a Hard Reset kódja minden Symbian-os telefonon.
Programokat a Nokiaprogramok oldalról tudsz letölteni (ha van regisztrált accountod), szignózást már nem tudod megoldani sajnos

(#5057) Ludovicus
Most hirtelen nem ugrik be, hogy N8-asra melyik a legfrissebb Térképek verzió, de azt tudom, hogy arra utoljára 2015 februárjában adtak ki térképfrissítést (2 év szünet után, mikor már mindenki lemondott arról, hogy lesz frissítés)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5059) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Igen, ez így van, de nem érintőképernyős S60v3-ra a legutolsó telepíthető Térképek verzió a 3.04 volt, amire még az előző "generációjú" térképek kellenek (00.01...), szemben a 3.06 vagy annál magasabb verziókkal, melyekre már a 00.02... térképfájlok mentek fel. Tavaly csak ez utóbbi széria frissült :(

(#5060) Francia91 válasza Ludovicus (#5059) üzenetére


Francia91
veterán

Az N82-esemet nemrég adtam el, így csak az N8-asról tudtam nyilatkozni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5061) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!

Van egy 5800-ás és egy 5320XM készülékem. Az 5800-át használtam jó ideje, de most elővettem a régi 5320-ast és azt használtam kb. 2 hónapig. Mikor átszinkronizáltam a másolóval, kb 400 SMS volt az 5800-án. Azóta kitörtöltem mindet (mind a két készüléken), és az 5320-on pedig kb 10 SMS-t fogadtam. Most újra szinkronizáltam, hogy visszaváltok az 5800-ra, erre szinkronizáláskor azt írta a másoló, h 400 SMS-t szinkronizál. Ez most hogy van akkor? Mégse törlődött, valahol megőrzi a telefon az sms-eket?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#5062) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok ! Nagyon nagy gondban vagyok!!! Lenne nekem egy Nokia C6-00 telóm amit frissíteni szerettem volna találtam is egy firmware-t a neten felraktam PHONEIX-el de bekapcsolás után tudatosult bennem hogy nem magyar... Gondoltam akkor leszedek hozzá a netről egy Magyar product kódos romot na de mindenhol behalt a link a NaviFirm sem jó sehonnan nem tudom leszedni hozzá a legutolsó gyári független romot pontosabban a NOKIA C6-00 RM-612 V42.0.4/
0595429: RM-612_EURO_HUNGARY_QW_BLACK firmware-t de már szolgáltatós is jó lenne de sehol semmi... Tudnátok ebben segíteni nekem,esetleg egy link? Segítségetek előre is köszönöm :R

(#5063) szabz


szabz
tag

Üdv mindenkinek!

symbianos telot akarok használni, és ezért szeretném átmenteni az androidról a névjegyeimet nokia 6630 ra, de egyenlőre nem találtam rá jó és gyors megoldást, ehhez várnám a tanácsokat.

Előre is thx

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#5064) zzolika válasza szabz (#5063) üzenetére


zzolika
aktív tag

1. Bluetooth-on nem tudod átküldeni?
2. Memóriakártyára vagy sim kártyára átmásolni, átrakni a másik készülékbe? A Nokiába azt hiszem nem microSD megy, akkor kell egy pc-s kártyaolvasó is ahol a másik kártyára átmásolod.
3. A MobileTrans is jó, kényelmes, de fizetős. A free változat csak az első 5 contactot viszi át.

(#5065) thunder1991 válasza zekk007 (#5062) üzenetére


thunder1991
tag

Hasonló cipőben járok zekk007....
Egy Nokia 3650 és egy 6630-as itt hever és eggyikben sincs magyar nyelv,a linkek meg behalltak :(
Se Phoneix,se Navifirm se Nokifirm semmit nem talállnak már :(
De ahogy látom nem sokan járnak már ide.

(#5066) TommyX_ válasza thunder1991 (#5065) üzenetére


TommyX_
őstag

Nokia 3650-t ha jól tudom, otthon te nem tudsz frissíteni simán usb kábelen keresztül.
A Nokia 6630-hoz meg a neten kéne keresni Euro3-as fw-t, abban van magyar nyelv.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#5067) thunder1991 válasza TommyX_ (#5066) üzenetére


thunder1991
tag

Hát igen 3650-est nem igen 6630-ashoz van kábelem,találtam is rávalót de eggyik progi se olvassa be.

(#5068) Francia91


Francia91
veterán

Nekem a Nokia N82-eshez és a Nokia N8-ashoz van eltárolva az összes Firmware, anno bespájzoltam, azóta is megvannak

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5069) thunder1991 válasza Francia91 (#5068) üzenetére


thunder1991
tag

Nekem is azt kellett volna :DD

(#5070) thunder1991


thunder1991
tag

Ilyenkor mit tudok tenni neki hogy felmásszon valamilyen fw,mert hiába adok meg neki akármilyet mindig ezt írja ki :))

[ Szerkesztve ]

(#5071) TommyX_ válasza thunder1991 (#5070) üzenetére


TommyX_
őstag

Firmware update-ra mentél, vagy a Refurb-ra?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#5072) thunder1991 válasza TommyX_ (#5071) üzenetére


thunder1991
tag

Refurba-ra.
De,ha Update-ra megyek akkor is ezt írja ki.

[ Szerkesztve ]

(#5073) megema


megema
őstag

Sziasztok!

Van valami ötletetek, hogy hogy lehetne egy Nokia 9500-ról valami emészthető formátumban kiexportálni az üzeneteket? Ovi Suite nem épp S80-ra készült, így a legtöbb üzenetet tartalmazó Archív mappát nem tudom lementeni vele. :U

(#5074) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
*.arc backup file-t melyik progi kezelte? Nem emlékszem már... Valszeg Symbian 6.1 körüli idők (Nokia 3650)

(#5075) Viktor8.


Viktor8.
tag

Üdv. Adott egy Nokia N97 mini, mexikói telcel hálózatos, nem vesz be semmilyen magyar hálózatos simet lehet szerintetek valamit kezdeni vele?

"Amerre járok lebegnek kavicsok, kövek, sziklák, nyílnak virágok és visszafelé folyik a víz."

(#5076) Isti2


Isti2
aktív tag

Hello.
Ha van még itt valaki akkor kérdezném hogy egy symbian belle készülék mennyire használható még gyári szoftverrel?
Telefon SMS email zenelejátszó esetleg időjárás app. Semmi több. Köszönöm.

(#5077) zzolika válasza Isti2 (#5076) üzenetére


zzolika
aktív tag

Szia! Én a Nokia 5230-at sokáig használtam. Ami igazából betett neki, az a két rendszerfrissítés volt :) A második nagy update után annyira kevés hely maradt, hogy nem tudtam pl a whatsappot frissíteni, csak ha letöröltem a vibert. Hiába volt benne SD kártya, nem lehetett a programokat arra áthelyezni (talán valami pár kB-t átrakott némelyiknél). Mindent a belső memóriára töltött le, csomagolt ki, feltelepíteni már nem volt hely. Sokkal lassabb is lett utána. Ha hagytam volna a régi gyári szoftvert, jobban járok.
Telefon, sms, zene (mp3-at vitte) szerintem most is működik (ezekre van gyári programja), ha régen ment. Az email már necces, új gmail klienst biztos nem talász symbianhoz, a régi meg valószínű nem fog működni, mert nem tudja az új hitelesítéseket, titkosításokat. A webes felületen belépés is ugyanez, ott meg a böngészőt kéne frissíteni.
Időjárás appra nem emlékszem volt-e rajta, de ha találsz is rá, olyan szerver már valószínű nincs, ami azzal is kommunikál.
Nem tudom milyen készükre gondolsz, de max 3G lehet benne, azt meg most vezetik ki.
Szóval internet/email se nagyon lesz akkor már rajta.
Én szerettem nagyon azt a telefont, de most már el kell engedni. Egy alap androidos, vagy akár nyomógombos butatelefonnal jobban jársz.

(#5078) Francia91 válasza Isti2 (#5076) üzenetére


Francia91
veterán

N8-asom van, csak Taylor Pro X szoftverrel. Az email-en kívül a felsoroltakra tök jól használható.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5079) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Tesók:
:))

(#5080) Francia91 válasza Fancy-boy (#5079) üzenetére


Francia91
veterán

Ez csak a Symbian sereg.... :B
Van még egy 64 Gb-os Lumia 1020 és egy Lumia 950 :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Symbian topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.