Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#679) bzoley válasza Twiggydoll (#676) üzenetére


bzoley
veterán

Ha ilyen cicám lenne, én Garfield-nek hívnám:)

(#837) Integra válasza Bubu79 (#835) üzenetére


Integra
titán

sajna nekem mindenért megzakkan ami kaja..
kezd is úgy kinézni mint a garfield, egy különbség van, hogy nem sárga hanem szürke a dög:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#838) nRu3 válasza Integra (#837) üzenetére


nRu3
addikt

Az én szürkém is aki a képen van most kb 7-8kg garfield kategoria minden tekintetben.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1988) Geryson válasza Kidus (#1987) üzenetére


Geryson
addikt

Hát a vörös cicák valóban ''mások''. :) Mint ahogy írtam kiköltöztünk Sashalomra egy kertesházba, nagy kerttel és a 2 db, velem együtt betelepült macska megszakította ugyebár az addig bárki által keresztbe-kasul (hát ez meg milyen hülye kifejezés) átjárható kertet. Namármost a legtöbb cica ezt tudomásul is vette és egyszerűen nem jön. Na és itt jön akkor Zsuzsa néni vörös cicája. Egy kandúr. :) Na ő úgy gondolta, hogy ez így nem kóser és jön. Jön márcsak azért is, mert úgy vettem észre, hogy az én fekete Hercegnőm tetszik neki. A fekete Hercegnőről meg tudni kell, hogy senki nem tetszik neki, még az eredeti pasija a csíkos kandúr sem. :) Neki csak én kellek, ha baj van azonnal bújik hozzám (meg amúgy is szinte mindig).

Na hát itt jönnek a gondok. Az amúgy csodaszép Zsuzsa néni féle Garfield-vörös miután megkergette a kisasszonyt és ő szorgalmasan elszaladgált nekimegy a kandúromnak. :) Na hát az meg aztán már rengeteget versengett anno a panelban a mosogatószivaccsal meg a plüsskutyával, esetleg zoknigombóccal is, úgyhogy úgy elkeni a tapasztaltabb a száját, hogy öröm nézni. Szerencsére még futni azért tud, de ilyen jövök én és együtt, 3-an kikergetjük Garfieldot a ''kertünkből''.

Szóval a vörös cicák tényleg kicsit mások, de mi viszont 3-an vagyunk!!! :) Reszkess szomszédvöröscica! :))

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1989) nRu3 válasza Kidus (#1987) üzenetére


nRu3
addikt

Garfield egyéniségek :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1990) Sancho22


Sancho22
csendes tag

Hát igen... mások a vörösek...a mienket is Garfield-nek hívják...mily meglepő.. igaz??? :D
Egyébként nekünk a 4 kandúr egész jól megvan egymással...a Garfieldot nem bántják, hiszen ő már nem is igazából az :)) A 4 macska mellett van még 2 kutya is, de velük sincs gond!! Gárfild az egyetlen szobacicánk, a többi kint alszik éjjel a kis kuckójukban...az egyik macska viszont rendszeresen a kutyákkal jön elő reggel a kutyaólból! :DDD Szóval tényleg békések, lekopogom, nagyon jól megvannak együtt...
A kiscicc (=Gárfield) ma éjjel is alakított....a konyhánk taposós és rongyszőnyeg van rajta...a drágaság azzal szórakozott, hogy nekifutásból ráugrott a szőnyegre és csúszkált vele!!!Hát képzelhetitek hogy nézett ki a konyha reggelre :Y katasztrófa súlytotta övezetre hasonlított :D
a gyönyörűűűűm most meg itt ül és bámul az ártatlan boci szemeivel... hát lehet rá haragudni????? NEEEEEEEEEEEEEEEEM :DD :DD :DD

macska nélkül lehet élni...de nem érdemes.. :)

(#2357) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az én GARFIELD-om

Pár napot lent töltöttem nagyszüleimnél, van ott (is) egy macskám, hamuszürke színű Perzsa macska, már kb. 11 éves, szal ottvan a szeren. Ennyire elkényeztetett, és szeszélyes macska nincs még 1. Jellemző rá, hogy csak és kizárólag oda fekszik le, ahová ő gondolja. Kapott anno vesszőkosarat, puha anyaggal benne, kifutott belőle... :DDD Régebben kartondobozokat imádta, vagy szatyrokat, rögtön belement. Mostanában már elég ha ki van húzva egy fiók valahol, nem számít hogy televan cuccal, belemegy rögtön. Újabban ha bemegy a nagyszobába, ott kapot ideiglenesen egy üres fiókot alvásra, akkor berohan, lefekszik, majd kifelé menet megint rohan az ajtóig, aztán sétál tovább... :F

Itt egy kép arról, mikor szabadon marad a terület, és besettenkedik a mosdókagylóba: [link]
Itt van a folytatás, mikor kikönyörgi, hogy engedjünk neki egy kis vizet. (mondtam h. el van kényeztetve) [link]

A kényeztetettségéről még: ugye átlag macsek megkapja a kaját, nekiáll enni. Neki a konyha sarkában van a doboz, annak tetejére kap mindig enni. Eddig stimmel. Az egy dolog, hogy akármiért bejön a konyhába, odaül enni. (mamáméknak köszönhetően kap is) Nah de ez nem olyan egyszerű dolog. Őkelmét meg kell kínálni, azaz mondani kell neki, hogy "egyél szépen, az finom" "egyél gárfield" "egyél gazdi kis szeme fénye", ezek után neki áll (jobb esetben), majd időnként van hogy abbahagyja, és megint kell dícsérni, akkor megint eszik tovább... :DDD Persze mondanátok, hogy hagyjuk ott, majd megeszi ha éhes, de az nem olyan egyszerű dolog, képes 10 percig is nézni a tálkáját, még ha benne a kaja, akkoris, csak hogy valaki mondjon neki pár szép szót, és akkor ő is válaszolgat a saját macsek nyelvén. (idős korára nagyon beszélgetős lett)

Itt egy kép macsekról papám ölében, ahonnan éppen el akar menni: [link]
Egyébként valamiért férfipárti lett a macsek, ha lehet választani, mindig a férfiakhoz megy oda kis simogatásért, az asszonyok csak utánna jöhetnek.

Szóval ennyit az apám által "unokapótlék"-nak becézett perzsáról. Igazán egyedi jellem. ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2414) Bubu79 válasza Kidus (#2413) üzenetére


Bubu79
addikt

Így is van :)

A bátyám azt mondogatta annak idején, amikor szóba került, hogy macska kerül a házhoz ( a mostaniak nem első generációsak, sajnos volt már aki itt hagyott bennünket :( ), hogy kitekeri a nyakát ha meglátja... Hazakerült a kis szőrgombóc, meglátta, elolvadt és szinte elválaszthatatlanok lettek egymástól...

Hihetetlen, de képesek bárkit megfőzni... Nem lehet nem szeretni őket - annyira erős személyiségük van, annyira határozottan tudják, hogy mi a jó nekik, hogy az már szinte félelmetes :)

Jim Davis, Garfield rajzolója többszörös macskatulajdonos - nem véletlen, hogy ilyen pontos képet tud adni a macskák mindennapjairól.
Időnként amikor belefutok egy-egy Garfield képregénybe szinte olyan érzésem van, mintha csak a sajátjaimról olvasgatnék :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4134) csyo válasza cherilady (#4133) üzenetére


csyo
senior tag

érdekes lehet-D

mint Garfield a képregényben, amikor alszik "ZZZZZ"

Legyen szép a napod!

(#4632) puttputt válasza csyo (#4628) üzenetére


puttputt
őstag

Nagy kedvencem "Garfield uraság" :DDD
Ugye majd rendezünk pontversenyt "Garfield-kajáltatásból"? ("Screenshot-valid") :D

cherilady: Nem hiszem, hogy maradt még neki... esetleg egy kis foga(l)m(a)zásgátlót a hormonjainak :C

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4740) puttputt válasza Tulipanti (#4738) üzenetére


puttputt
őstag

Vagy az én "Garfieldom"... Nem filozofált sokat...eléggé beszűkült volt az érdeklődési köre... :C szerintem elkérhette volna a "rendes Garfield" óráját! Azt, amelyiken a különböző étkezéseihez volt igazítva az ébresztő :D [Hihi :DDD ]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4742) Tulipanti válasza puttputt (#4739) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát igen lehet hogy összeillettek volna. :) Bár szerintem Bébinek a vörösek tetszenek. ;)

Nem semmi. :DDD Lehet, hogy Garfield volt a példaképe, és az ő élete szerint élt. Mindenkinek megvan az életfilozófiája. :DDD
Jó ez kép. :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5123) madstunt válasza sviba (#5120) üzenetére


madstunt
addikt

Szépek:) Olyan Garfield-osak:D

(#5241) puttputt


puttputt
őstag

Garfield a mai napra is...
Akinek kell, lefordítom ide! :K

(Elég életszerű a képsor!)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5306) Tulipanti válasza puttputt (#5305) üzenetére


Tulipanti
tag

Tényleg szeretnek legelészni. :DDD Olyanok mint a birkák. :DDD Ilyen értelemben van 3 birkám, de így mégsem az igazi. :DDD

Jó ez a Garfield. :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5308) puttputt válasza cherilady (#5307) üzenetére


puttputt
őstag

Semmi g!

1. John: Egy szemernyit sem aludtam múlt éjjel!
Garfield: Oké, oké...

2. Garfield: A végére járok...

3. Garfield: Uhh... Tommy, válthatnék veled pár szót?

Akkor a "folytatásos teleregény" mai részét is...:

1. John: Garfield, igazán át kéne beszélnünk ezt a problémát az egerekkel kapcsolatban...

2. ...

3. "Egérkirály": Ki vele, bármi, amit neki mondanál, közölheted velünk is.

:D Ismerős?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5329) puttputt


puttputt
őstag

1. képsor:

Garfield: Oh, milyen förtelmes, hogy beindult a városiasodás...
(Kicsit "szabad sajtó", de érthető legalább... :) )

2. képsor:
/Ennek címet is adtam: "A nagylelkű macskáról"/

1. kép: Csamm, csamm...
2. kép: Tyű! Tele vagyok!
3. kép: "Nincs is jobb, mint mikor ételed egy egérnek adod!" (Ha már angolul rímel, akkor... :D )

cherilady: Éljen a floridai állatrendőrség! :K (Kéne belőlük importálni...)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5399) puttputt


puttputt
őstag

Naggyon naggyon jó! :DDD

(Cím, amit adtam: A romantikus lélek...)

1. Egy szerelmes üzenetet írok Liznek.
2. ...és még kell egy tucat tonhal is...
3. - Nem minden bevásárlólista, Garfield!
- Mondd, hogy csak viccelsz?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5415) puttputt


puttputt
őstag

Egészséges életmód, avagy a "Gyorsétkezés" örömei:

3. kép: John: Még nincs kész a burgered...
Garfield: Mi tart olyan sokáig?

:D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5416) puttputt válasza puttputt (#5415) üzenetére


puttputt
őstag

Itt látható a nagy Garfield személyesen is, vagy legalábbis (pár) hasonmása... :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5443) puttputt


puttputt
őstag

1. John: Garfield! Segítenél?
2. John: Beragadt a cipzárja az "izompólómnak"...
3. John: Remélem, fájt...

Hehh... tipikus. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5471) puttputt válasza cherilady (#5470) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, az enyém se érti őket! :N :DDD
(Pedig egész ügyesen fordítja..., ellenben sosem tanult angolt. --- igaz perfekt olasz és francia, abból meg már ki lehet indulni...)
Nekem a kinézete tetszik nagyon (Garfield) --- olyan kis aranyos :P . Meg kellőképp életszerű.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5474) Bartusch válasza puttputt (#5471) üzenetére


Bartusch
csendes tag

Mondjuk Garfield aranyos, de kicsi??? :DDD

Ein schöner Rücken kann entzücken, ein guter Bauch tut es auch.

(#5496) madstunt


madstunt
addikt

rejtély

u.i.: jó a garfield:DDD

(#5497) puttputt válasza madstunt (#5496) üzenetére


puttputt
őstag

Vagy reinkarnáció... ;] :DDD :N
Lásd. magyarázatként
A sztárkép ... :)
Mehetnének együtt bulizni.

Garfield a macskák királya és szellemi vezére! :)) --- Nála már csak a sajátomat bírtam jobban..., de Garfield tovább él... :O

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5505) puttputt


puttputt
őstag

"Garfield lakberendez, avagy a Póktapéta":

3. kép: John: "Sűrű nap?"
Garfield: "Ja, de jóleső elfoglaltsággal telik..."

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5514) puttputt válasza Bartusch (#5513) üzenetére


puttputt
őstag

Kizárólag női ruhákat, ahogy elnézem... :DDD

--------------

Napi adag:

"Egy kis vízitúra":

1. kép: Fogadni mernék, hogy vannak halak ebben a tóban...
2. kép: Jól gondolod, dagikám!
3. kép: John: Tiszta víz vagy!
Garfield: Viszont megérte...!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5540) puttputt válasza cherilady (#5539) üzenetére


puttputt
őstag

Biztos meg akarta folytani (az egeret)... ;] :P

Ütős rész, és milyen igaz:

A "maximalista":

1. Unatkozom...
2. De nem eléggé...
3. John: Mit csinálsz?
Garfield: A tökéletességre törekszem.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5604) madstunt válasza puttputt (#5594) üzenetére


madstunt
addikt

tipikus garfield:).
Miért nem photobucketot használsz?az elég megbízható

[ Szerkesztve ]

(#5654) Sweet Lou 6 válasza dunc (#5653) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Biztos van olyan, amelyik nem Garfield. :))

sweetlou6.wordpress.com

(#5682) puttputt


puttputt
őstag

"Fogas" kérdés:

1. Kapargatnom kell valamit!

2. Tyű. Már sokkal jobb...

3. John: Nem láttad az új függönyeimet?
Garfield: Fejtsd ki bővebben; "új"...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5734) puttputt


puttputt
őstag

Felső sor:
2. kép: Be tudnád húzni?

Alsó sor:
1. kép:
John: Jóféle ez a fészek.
Garfield: Köszönöm.
2. kép:
Hát nem ő a legaranyosa...
3. kép:
Garfield: Csipp, csipp, csipp, madárka, madárka...

:DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5746) puttputt


puttputt
őstag

Tovább folytatódik a filozófikus "circus vitiosus":

3.
Garfield: Kicsi a világ.
John: Mindezt a következtetést a konyhában tett "utazásaid" során vontad le?

:D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5763) puttputt


puttputt
őstag

John új "barátnője":

1. kép:
Felszolgáló: "Hogy mennek a dolgok, Drágaságom?"
John: "Már van barátnőm, Irma."

3. kép:
Felszolgáló: "Szerintem ráférne egy kis borotválás, Drága..."
Garfield: "Én inkább befognám a számat azokkal a lábakkal, Drága".

:DDD ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5768) Louro válasza puttputt (#5767) üzenetére


Louro
őstag

Garfield jó ^.^

Nem lehet nemszeretni :) (Olyan, mint én :DDD )

Mess with the best / Die like the rest

(#5777) puttputt válasza Mr.Csizmás (#5776) üzenetére


puttputt
őstag

"Tehénke". Váá! Micsoda név ez egy macskának. Tetszik! :) Meg a cicc is aranyos. Viszont nincsenek csizmácskái. Netalán elvetted? ;] Nézz vissza, keresd meg a hsz.-eimet, láthatod az én volt "macsomat" is.

"Jó ember/gazdaismeret":

GARFIELD - Hehe... :D

1. kép:
Jon: Szeretem a...

2. kép:
Garfield: TONHALAT!

3. kép:
Garfield: Jon és én úgy ismerjük már egymást, hogy egymás mondatait is be tudjuk fejezni.

:DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5798) puttputt


puttputt
őstag

Vacsoraidő:

Gárfíld

1. kép:
John: Garfield, vacsora!

3. kép:
John: Ez a vacsora!
Garfield: Nyugi, azonnal nekikezdek!

:D

(Most látom, hogy ez illik is az előző hsz.-ekhez. :) )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5848) puttputt


puttputt
őstag

Ünnepi hangulatban:

Gárfíld

1. kép:
Garfield: Nyomás.

2. kép:
Garfield: Ajándék. Vegyél.

3. kép:
Garfield: Sok ajándék. Vegyél.
John: Látom, tényleg megértetted a karácsony lényegét, Garfield.

:D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5857) puttputt válasza zack (#5853) üzenetére


puttputt
őstag

Nagy rajongója lettem "Boxosnak", a "fekete szépségnek". :D
Szép kis macs, meg hasonlít az előző cicáimra.

Jó voltál ebben az évben?

Gárf

1. kép:
John: Ugye tudod, hogy nem voltál túl jó az idén...?

2. kép:
John: Mit gondolsz, mit kérhetsz így a Mikulástól?

3. kép:
Garfield: Elnézést.

:DDD :N

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5880) puttputt


puttputt
őstag

Ugye a Mikulás időben megkapta azt a bizonyos listát...? :)

Utolsó kép:
John: Még mindig nem küldted el a listád a Mikulásnak?
Garfield: Ez egy elég méretes fájl...
(A könyv amit olvas: Háború és Béke :DDD )

:D

Szeretettel ajánlva minden gézengúznak (Bébike, Gerzsi... eccetera) és a gondos gazdáknak! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5977) puttputt válasza Tulipanti (#5973) üzenetére


puttputt
őstag

A légyfogás az abszolút ugyanígy ment "nálunk" is.
Ezek a videók egyébként fantasztikusak! :K

Szent és sérthetetlen
Lehet, hogy genetikusan... :D Egyiptomban ugye szent állat (volt), valószínűleg, úgyhogy érdemes úgy kezelni őket. Nem hülyék az egyiptomiak, elővigyázatosak. ;] :DDD

"Gárfilt"

1. kép:
John: Garfield! Ugye nem másztál fel a karácsonyfára?

2. kép:
Garfield: Igen is, meg nem is.

Ismerős. Az én fáimat rendszerint szintén megrágcsálta "valaki". :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5982) puttputt válasza Kolondrum (#5980) üzenetére


puttputt
őstag

Ilyennel én is próbálkoztam valamikor a "Fekete Hercegnél"...
Fél perc alatt leszedte, akárhogy tettem a nyakába. :DDD
Pedig szép, piros masnit is kapott. ;]

Ha meg már ilyen jól "összegyűltetek" (SymbianOS+Tulipanti), akkor az alábbit nektek ajánlom:

Gárfíld

1. Liz, nem tudok mit venni neked... Tanácsot kell, hogy kérjek tőled.

2. Oh, John. Igazán nem kell vele fáradnod.

3. John: Nagyon nem fair ez tőle...
Garfield: A szerelem olyan vicces és látványos sport.

Amúgy meg, "RIP" cherilady: [link] :(

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5984) Tulipanti válasza puttputt (#5982) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát ez a Garfield tényleg aktuális. :DDD Köszi! :)

Nem is tudtam, hogy Cherilady-t törölték. :(

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5996) puttputt válasza Mawyx (#5995) üzenetére


puttputt
őstag

Oldalazva nem szokott pattogni mint egy bakkecske? :DDD
Az enyémnek az volt a kedvenc "műsorszáma". :U
(Igaz, időnként nem tudott megállni, így nekirohant fejjel valaminek. :N )

Kitalálni a másik gondolatát:

1. kép: Remek ez az internetes vásárlás! Csak kattintasz és...
3. kép: John: Épp most vettem 3200 rönkfát...
Garfield: Honnan tudtad, mire van szükségem?

:)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6007) puttputt


puttputt
őstag

Ja, hát neki öreg cimborája ez az egér. :)

A mostani pedig abszolút ideillik, elég "IT-s", a technika már mindent meg akar HÓ-dítani:

1. kép:
John: Kell egy bélyeg a Mikulásnak szánt leveledre?
Garfield: Nyem.

2. kép:
Garfield: Már el-emaileztem neki a listámat.

3. kép:
Manó: Főnök! Összeomlott a szerver!
Mikulás: Tyű... Hadd találjam ki...

:D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6034) puttputt


puttputt
őstag

Amikor már nem lehet uralni az érzelmeket...:

3. kép:
Garfield: Tűnj innen!

:DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6042) puttputt válasza nickwearby (#6041) üzenetére


puttputt
őstag

... bevallom... fejből löktem ki... azt biztosan...
De a "log" tutira kötözött fát jelent, azt ismerem, többször is láttam már.

a pecan diós édesség nem tartozik az alapszókincsembe.
Boccs... :DDD
Amúgy, köszönöm a korrektúrát.
Meg valóban. Érdekes is lenne, ha Garfield fát venne ennivalónak...
Igaz, kaparófának...

Tényleg köszi.
Legalább valaki elolvassa őket. :) (Érdemes.)

Egyébként, csodálkoztam, hogy nem jelentek meg idáig az "angolosok" és csak ennyi a fordításokkal. ;]

Ezt most magamnak linkelem (epic fail):
[link] :))

Azért, a fentebbi eszmefuttatásom elég rendszerezett és hihető. Ugye? :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6050) puttputt válasza Kidus (#6049) üzenetére


puttputt
őstag

Ott is buli van? (Nyáúúú!) :DDD

---

1. kép:
Garfield: Nem hiszem, hogy bármi is szervezés alatt lenne errefelé...

3. kép:
Garfield: Például egy parti, amire nem hívtak meg.

Vannak, akik úgy látszik, nem félnek a tűzijátéktól. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6052) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Csipike legújabb felfedezett kedvenc pihenőhelye a ruhatároló fotel karfája, ahol úgy helyezkedett el, mint egy kiskirály:

Ünnepek alatt kint voltunk az ősöknél, ahol sikerült lefényképezni Garfield-et, anyámék macskáját, amint a tengerimalacukkal ismerkedett:

Boldog Új Évet mindenkinek! :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6057) puttputt


puttputt
őstag

Kan-dúr:

1. kép:
Garfield: Arlene, ma különösen jól nézel ki.
2. kép:
Arlene: Hű, köszönöm Garfield. Te is...
3. kép:
Garfield: Nem is képzelted, mi?
Arlene: Aaa... Megtört a pillanat varázsa.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.