Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI CX620-011HU vélemény, tesztek, stb... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) fish_01


fish_01
csendes tag

Jó estét!

...Nem vagyok valami nagy fórumos...de most írnom kell, mert szükségem lenne más tapasztalatokra is!
Vettem egy MSI cx-620-011-es laptopot!Nagyon fullos....teszteltem a magam módján..NFS-Shift...Crysis tutin megy rajta :R ...jó Vga ("szvicsabble teknológia" se ucssó szempont)...fasza proci...64bit Win7el nagyon gyors...könnyű súlyban...a hang egy bazi nagy doboz..és cam se valami fullos :F ...de a többi eléggé jó...szóval, ha valakinek hasonló van..akkor azt megköszönném, ha írna!......vélemény...tesztek..egyéb észrevételek jöhetnek...előre is köszönöm! :)

(#2) oncsi válasza fish_01 (#1) üzenetére


oncsi
őstag

Helló
Szerintem jobban járnál, ha az msi saját topikjában tetted volna fel a kérdést. Nem kell minden típusnak külön topik. Sok infót le tudsz vonni ha elolvasod (visszaolvasol fél évet, vagy addig, amikor kb megjelent a géped) mások tapasztalatait saját gépükről, hasonló szériákról. >> MSI saját topikja <<

Jav. Látom oda is betetted. :) Akkor ezt töröltesd.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#3) fish_01 válasza oncsi (#2) üzenetére


fish_01
csendes tag

Új széria...a neten max ju-tyuPon van angol blabla a tudásáról...de azt én is tudom...csak kíváncsi vagyok, oda írtam először...de jobbnak láttam egy új topikot létrehozni!Szóval még mindig várom majd a hozzászólásokat! :)

(#4) #65675776


#65675776
törölt tag

Nem véletlenül lett létrehozva a gyűjtőtopic. Használd azt.

Úgyhogy ezt be is zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI CX620-011HU vélemény, tesztek, stb... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.