Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) norbre


norbre
tag

Már előre is elnézést kérek a nagyon láma kérdésért, de rá kellett jönnöm nem vagyok biztos a válaszban :DDD

Az hogy 256M helyett 1G RAM kerül a gépbe, miben vehető észre? uértem gyorsabb lesz valami ettől vagy mi?

köszi

(#2) j.bravo válasza norbre (#1) üzenetére


j.bravo
addikt

Ha használsz olyan programokat, ami kihasználja (ha mondjuk játszol, az épp elég... vagy képfeldolgozás pl.), akkor igen, érezhetően gyorsabb lesz (kevesebbet fog majd virtuális memóriát használni, azaz a winchesterre írni ami nem fér a memóriába.) (Erősen leegyszerűsítve természetesen, mielőtt tanult kollégáim megszólnak :D)

(De, programhasználati szokásaidtól függően, előfordulhat az is, hogy nem érzékelsz majd számottevő különbséget)

[Szerkesztve]

Whatever.

(#3) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Gyorsabb lesz, ha memóriaigényes progikat használsz. XP mellé azért 512 jó, hiába 256 a minimumkövetelménye.

(#4) norbre


norbre
tag

kösszenet:))

(#5) Csepy válasza (Kolombusz) (#3) üzenetére


Csepy
őstag

Az xp minimumkövetelménye 64MB!!!

Regards: Csepy
[kép]

Regards: Csepy

(#6) zso73


zso73
veterán

Több progi futhat egyszerre. És a Win is nekilát lubickolni a memóriában! 768,1GB már érezhető!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7) TexT-BoY válasza (Kolombusz) (#3) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Én nem néztem utána mennyi a minimum követelmény de ezen alaptopon is XP van:
733mhz Celeron
128mb ram amiböl 4et ráadásul a VGA hazsnál
10Gbos vinya stb...
Szal nem 256 szerintem jolesz az 128nak is...
Most irták CSAK 64mega:D

de hogy On is legyen:
Ha jáccol arra jo mert p most jön a F.E.A.R meg még 1-2 sok gamma és mindnek 1gbnál több memo kell ahoz hogy jol fusson
Amugy ha az XP Taskmaneggerét nézed és az alkalmazásokat becsukogatod láthatod mennyit számit 1mb is.

Zso megy az én gépemen is:
233mmx
245mb ram
satöbbi

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#8) zso73 válasza Csepy (#5) üzenetére


zso73
veterán

De az már mazochizmus lenne egy 400-as Celkával. /Ha jól emlékszem ez a minimum proc./:DD

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9) zso73 válasza TexT-BoY (#7) üzenetére


zso73
veterán

Te is mazó vagy! :DD

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10) gabx76 válasza zso73 (#9) üzenetére


gabx76
senior tag

Akkor én nyertem!

166MMX
128MB
valami Acorp TX lapban :)))

(#11) gabx76


gabx76
senior tag

Jah, és mellesleg arra használom, hogy a benne lévő VIVO-s TNT kártyán keresztül TV-t nézzek rajta.
Amúgy a melóhelyen több 64MB-s XP-s gépö van.
Kész siker, mire bejön rajta valami.:F

(#12) zso73 válasza gabx76 (#10) üzenetére


zso73
veterán

:C Gratula!:C:DD

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#13) Nedudgi válasza zso73 (#8) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

MMX 233@291 192MB SD ram WINDOWS XP. A türelem rózsát terem...:D

[Szerkesztve]

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.